SİLAHLAR, MÜHİMMAT, EKİPMAN HAKKINDA HER ŞEY > YERLİ ÜRETİM AV VE SPOR TÜFEK MARKALARI

Yerli en iyi süperpoze sizce hangisi ?

(1/4) > >>

Erdi ÖZTAN:
2500 tl ye kadar süperpoze almak istiyorum. Hangi markanın hangi modelini onerirsiniz? Birde çelik kasa ve aliminyum kasa süperpoze  arasında ne gibi farklar var ?

Hamza SEDA:
Akdaş, Akus ve Yıldız.   Fiyat / Performans olarak ise Fias Cesa 1800 Favorit diyorum.

Erdi ÖZTAN:

--- Alıntı yapılan: Hamza SEDA - 06 Ocak 2019, 00:46:37 ---Akdaş, Akus ve Yıldız.   Fiyat / Performans olarak ise Fias Cesa 1800 Favorit diyorum.

--- Alıntı sonu ---
ben akkar dusunuyordum

Muhammet ACAR:
Bu sorunun net bir cevabı yok arkadaşım. Bu aynı renkleri tartışmak gibi bir şey. Ve defalarca sorulan aynı zamanda tartışılan bir konu. Yeri üretimde hatrı geçen firmalar belli, gözüne hoş gelen malzeme kalitesi işçiliğini daha çok beğendiğin tüfeği al.

Akkar
Akus
Ata Arms
Akdaş
Huğlu
Yıldız
Kral vs vs

Şimdilik aklıma gelenler bunlar, biraz daha kafa yorulsa bu sayı arttırılabilir. Ve sıralama rasgele yapılmıştır bunu belirteyim. İnşaallah umduğun gibi
, içine sinen bir tüfek alırsın.

Mehmet AKKUŞ:
En iyi tüfek size özel yapılmış dipçik ölçüsüne sahip yapacak olduğunuz avlara göre seçilmiş namlu boyu ve şoklara sahip tüfektir.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git