Gönderen Konu: neopren mont  (Okunma sayısı 3731 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ceyhun MİRİLİ

• *
neopren mont
« : 01 Mayıs 2015, 23:53:39 »
Öncelikle herkeze selamlar. İnternette imea diye bir neopren mont görüyorum. Ördek avında neopren mont kullanan varmı, nasıldır kullanışlımı? Özellikle neopren tulum üzeri kullanımlarda nasıldır merak ediyorum. Kullanan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi? Teşekkürler.
Ceyhun MİRİLİ
1985 TEKİRDAĞ

Çevrimdışı Onur ORAL

• *
Ynt: neopren mont
« Yanıtla #1 : 02 Mayıs 2015, 00:13:25 »
selamlar neopren boy tulumum var cok memnunum ama mont yok, zipkinla dalis yaptigim icin neopren dalis kiyafetim var ama avda rahat olucagini sanmiyorum.
« Son Düzenleme: 02 Mayıs 2015, 00:15:29 Gönderen: Onur ORAL »
1992 LONDRA&İZMİR

Çevrimdışı Ömer BÜYÜK

• *
« Yanıtla #2 : 02 Mayıs 2015, 00:48:39 »
ben iki yıldır kullanıyorum remixonun 1000 lik boy tulumunun üstüne bi tane neoplan mont aldım yağmur yaş kar kış soğuk kesinlikle etkilemiyor. Ama dikkat etmeniz gereken bi husus özellikle ikisini birden giydiğinizde sadece bek avı yapmalısınız eğer hareket ederseniz terleme yaptığı için hem nem yapıyo hemde üşütüyo o zaman. En iyisi oda sıcaklığında takım olarak giyip bek avında kullanmaktır. Tabi kullanacağınız montun neoplan kaliteside önemli 5 mm lik bi mont her zaman daha iyi olacaktır.
Ömer BÜYÜK
1982 NEVŞEHİR

Çevrimdışı Onur ORAL

• *
« Yanıtla #3 : 02 Mayıs 2015, 01:07:06 »
ben iki yıldır kullanıyorum remixonun 1000 lik boy tulumunun üstüne bi tane neoplan mont aldım yağmur yaş kar kış soğuk kesinlikle etkilemiyor. Ama dikkat etmeniz gereken bi husus özellikle ikisini birden giydiğinizde sadece bek avı yapmalısınız eğer hareket ederseniz terleme yaptığı için hem nem yapıyo hemde üşütüyo o zaman. En iyisi oda sıcaklığında takım olarak giyip bek avında kullanmaktır. Tabi kullanacağınız montun neoplan kaliteside önemli 5 mm lik bi mont her zaman daha iyi olacaktır.
Terlettigine katiliyorum bazen avdan dodugumde sumu aldi acaba diyorum oysaki terledigim icinmis, ama bek avinda giyiyorum bende sadece, birazda hareket ve esneklik kisitlaniyor bacaklarda
1992 LONDRA&İZMİR

Çevrimdışı Ceyhun MİRİLİ

• *
« Yanıtla #4 : 02 Mayıs 2015, 11:04:29 »
selamlar neopren boy tulumum var cok memnunum ama mont yok, zipkinla dalis yaptigim icin neopren dalis kiyafetim var ama avda rahat olucagini sanmiyorum.

teşekkürler onur, neopren boy tulumu bende kullanıyorum ve memnunum, ama mont için tereddütlerim var.
Ceyhun MİRİLİ
1985 TEKİRDAĞ

Çevrimdışı Ceyhun MİRİLİ

• *
« Yanıtla #5 : 02 Mayıs 2015, 11:08:19 »

Teşekkürler ömer, aynı tulumu kullanıyorum bende. ama mont nasıl olur diye merakım var.

Ceyhun MİRİLİ
1985 TEKİRDAĞ

Çevrimdışı Mustafa BİTMEZ

• Müdavim Üyemiz
  • POLATLILI
« Yanıtla #6 : 26 Mayıs 2015, 11:56:40 »
VALLA ARKADAŞLAR BEN ALDIM NEOPREN TULUM VE MON HATTA  ŞAPKASI VAR ASLA ÜŞÜMÜYOSUN HAREKET ETMESSEN SIKINTI YOK YAT KEYFİNE BAK HAREKET EDERSEN  YENİ ÇAMAŞIR GÖTÜR  YOKSA SU GİBİ TER OLURSUN BEN ÇOK MEMMUN KALACAGINI DÜŞÜNÜYORUM
  • Beretta pigeon 2 drahtaar tibet
  • Beratta A400unico ultimec kick of drahtaar amon
  • Çifsan poze Drahtaar meks
Mustafa BİTMEZ
1977 ankara
polatlı.
MEJNUN NASIL LEYLAYA AŞIKSA BENDE DRAHTARA AŞIGIM:)

Çevrimdışı Gökhan KAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #7 : 26 Mayıs 2015, 12:21:58 »
Bende 2 yildir var terlerseniz acayip üşütüýor
  • REMİNGTON 1187 SPECİAL PURPOSE.(71CM) 51CM FULLY RİFLED.
  • VURSAN 92-A (71-61CM)
  • AVSAN.S.POZE.(76-61) TRAP VE SKEET.
  • İNG.SETTER.
Gökhan KAN
1978-Sakarya-AKYAZI
DEL FABIOMASSIMO.
--------CİNA-----------

Çevrimdışı Sabahattin KARAHAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #8 : 26 Mayıs 2015, 14:07:24 »
Bendede içliği var göbeğe kadar olanı üzerinede elli liralık gezerin boy tulumunu giyiyorum kattien üşüme yok yanlız fazla gezmiyecen yoksa terletiyor ondan sonra üşümeye başlarsın bek avında giyersen sıkıntı olmaz
  • YILDIZ A71 YEDEK NAMLULU
  • YILDIZ SPZ ME 66
Sabahattin KARAHAN 1974 VAN
İnsanları tanışırken değil,tartışırken tanırsınız.
Çünkü, öfke saklanan kişiliği ortaya çıkarır.

The following users thanked this post: Tufan ŞENOL

Çevrimdışı Ümit ÇAGLAR

• *
  • Herkese rastgele
« Yanıtla #9 : 26 Mayıs 2015, 14:24:12 »
Denemeden bilemezsiniz. :)
  • Fabarm xlr 5
Ümit ÇAGLAR
1977 KARS