TRAP-SKEET ATICILIĞI > TRAP

doğru kaynak kol açısı

<< < (2/9) > >>

Turgay SULU:
tesekkurler,,,

Erdal ÇİFTÇİ:
sevgili barış kardeşim yakında video çekim yapıcam yayınlıycam.
vermiş olduğum bilgiler temel eğitim niteliğindedir atışlarında uygulamaya çalışırsan kısa yoldan doğruya çabuk ulaşırsın.sizlerde atışlarınızı çekim yapıp bu bölümde topik açabilir hataları varsa eğer birlikte çözebiliriz.sizlere yardımcı olmak bizim görevimiz..............

turgay bey ben teşekkür ederim...

serkancım unutma beraber ava gitçez uçan balonuda ağlatçaz......

tuncay bey yazdığınız yorumlarla çok mutlu oluyorum.
yorumlarınız ve takibiniz benim için çok kıymetli ankarada çok iyi olimpik bir poligon yapılacağını duyuyorum şimdiden çok heyecanlıyım merakla bekliyorum umarım en kısa zamanda yapılır zevkli atışlar yaparız beraber .rasgele

Erdal ÇİFTÇİ:
sevgili kardeşim burak sezer senin için ayrı bir cvp yazmak istedim iyi bir dost, meraklı bir atıcı,trap konusunda bilgili bir kardeşim olarak görüyorum seni.

burakçım değindiğin sağ plak konusu tam yerinde olmuş tebrik ediyorum zaman zaman soğ plaklarda ben ve bir çok arkadaşım sorun yaşıyor .
sağ plaka iyi sert bir reflex istiyor ve direkt kendine atmak açısı fazlaysa az bir önleme vermek gerekiyor yakaladığın yerde çek.gibi.
fakat sağ plak takıntısı varsa sağ çıkacak gibi hazırlanmamak lazım yoksa sol yada orta plaka kaçar .
atıcı sadece çıkacak palakaya adapte olmalı ne çıkarsa doğru hareket ve doğru tetik düşürme zamanlamasıyla atmalı,göreceksiniz kimi plakaya geç kimi plakaya erken attığınız zaman düşük skor atıcaksınız.

ama her plakaya aynı zamanda aynı sanisede tetik düşürdüğünüzde biraz bol antreman yaparak hem erken tüfek atıp iyi skor alıcaksınız en kısa zamanda video çekini yapıp konuyu açıcam ne olması gerektiğini ne yapmamız gerektiğini daha iyi açıklamış olacağım.
burak kardeşim siteye verdiğin kıymetli bilgiler içinde ayrıca teşekkür ediyorum iyiki varsınsenin gibi kıymetli bir dostumuz olduğu için ne mutlu bize saygılar kardeşim.

Ş.Burak SEZER:

--- Alıntı yapılan: Erdal ÇİFTÇİ - 10 Haziran 2010, 12:45:51 ---sevgili kardeşim burak sezer senin için ayrı bir cvp yazmak istedim iyi bir dost, meraklı bir atıcı,trap konusunda bilgili bir kardeşim olarak görüyorum seni.

burakçım değindiğin sağ plak konusu tam yerinde olmuş tebrik ediyorum zaman zaman soğ plaklarda ben ve bir çok arkadaşım sorun yaşıyor .
sağ plaka iyi sert bir reflex istiyor ve direkt kendine atmak açısı fazlaysa az bir önleme vermek gerekiyor yakaladığın yerde çek.gibi.
fakat sağ plak takıntısı varsa sağ çıkacak gibi hazırlanmamak lazım yoksa sol yada orta plaka kaçar .
atıcı sadece çıkacak palakaya adapte olmalı ne çıkarsa doğru hareket ve doğru tetik düşürme zamanlamasıyla atmalı,göreceksiniz kimi plakaya geç kimi plakaya erken attığınız zaman düşük skor atıcaksınız.

ama her plakaya aynı zamanda aynı sanisede tetik düşürdüğünüzde biraz bol antreman yaparak hem erken tüfek atıp iyi skor alıcaksınız en kısa zamanda video çekini yapıp konuyu açıcam ne olması gerektiğini ne yapmamız gerektiğini daha iyi açıklamış olacağım.
burak kardeşim siteye verdiğin kıymetli bilgiler içinde ayrıca teşekkür ediyorum iyiki varsınsenin gibi kıymetli bir dostumuz olduğu için ne mutlu bize saygılar kardeşim.

--- Alıntı sonu ---

Teşekür ederim ustam...
Asıl senin gibi bir ustadan böylesi kıymetli bilgileri edindiğimiz için bizler şanslıyız...

Erdal ÇİFTÇİ:
sağolasın burakçım

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git