Gönderen Konu: Tüfekçi Ahmet (Ahmet TÜFEKÇİ)  (Okunma sayısı 262301 defa)

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kamil ÜNLÜTÜRK

• Expert Üye
Ynt: Tüfekçi Ahmet (Ahmet TÜFEKÇİ)
« Yanıtla #950 : 17 Mayıs 2015, 09:51:04 »
Zorunluluk mudur ? :D Kolaycılık mıdır ? Pivot point'e bakınız, nerelerde ? "Küçücük de olsa kesisi" var mıdır bu tüfeğin ? Yoktur tabii ki :D İstenirse "kesi olması gereken" bölgenin fotoğrafını da ekleyebilirim tabii ki :D

Aşkın gözünün körlüğü asıl bu olmalı. Zerafet zorunluluğu...:D :D

Gözlerimi oğuşturuyorum doğru mu görüyorum diye...Fotoğraf merkele hiç benzemiyor :)...Mesaj sahibini merak ediyorum:A o da ne?...Koltuğunun altında başka bir kağıt kırpma makinesi
namzeti ibretlik bir paçavra tabir edeceğim yanıltıcı mı yanıltıcı bir vesikayla gene bir lobici :D...Bir yandan da Merkellerin büyükdedesinin in vesikalık dagirotaypını da burnumuza burnumuza uzatarak teşrif etmişler... :)

Evet...Artık hileli bilgileri servis etmekten kaçınmaz da oldular :)...Pivot point in namlunun altına doğru olduğu,monohinge(lobicilerin iki numaralı gözde trademarkının perişan görsellikteki yivsiz müsveddesi diyeceğim garabetinin daha da perişan mafsal düzeneği  oluyor :)) kavsinin  merkezini tahayyül ettiğimizde kendilerinin pek sevdiği tabirle "Kabak"gibi
görülmekte :)..

Kasanın altı neden gözlerden saklanma ihtiyacı duymuş diye düşünürken küçük bir Google aramasından sonra olayın pivot point le değil küçük bir kesiye kasa altının yarısından fazlasının feda edilmesiyle hal yoluna gidildiğini estetik bir coşkuya ::) kapılarak izledim :)...

Fakat silahın mühendislik gösterilerinden mürekkep bir yapıda olduğunu da teslim edelim,,ne var ki "ugly :)"

İleri derece de hurafe sentez kabiliyet ve stokları var dışında diyecek söz yok :)...
« Son Düzenleme: 17 Mayıs 2015, 12:20:53 Gönderen: Kamil ÜNLÜTÜRK »
  • P.Beretta 687 SP5 67cm
  • P.Beretta ES100 71cm
Kamil ÜNLÜTÜRK
1965 - Bartın

The following users thanked this post: Mustafa KARAGÖZ

Çevrimiçi İbrahim AYSU

• yönetici
« Yanıtla #951 : 17 Mayıs 2015, 12:47:11 »
N'oldu efendim ?

Hileli bilgi fotoğraf nerede efendim ? "Kesiciği" şu fotoğrafta gösterebilir misiniz lütfen rica edeceğim ? :D

Namlunun altına doğru diyerek kurtulamazsınız efendim, İtalyanların iğne ucu kadar zayıf bir noktada çevirdikleri namluyu, adam minimum %300 belki %350 daha fazla temas yüzeyi ve dolayısıyla exponansiyel oranda da daha fazla mukavemeti sağlayıp, bir de "her şekile girer yumuşacık şeker" misali her yere yapıştırdığınız "zerafet" kelimesinin "sizce" çıkış noktası olan "düşük" profilin ultrasını elde etmişler :D

1) Hodri meydan, pivot point nerede efendim ?

2) Temas yüzey alanı en az üç katı belki daha fazla (ölçmek lazım) daha fazla mı değil mi altıyüzseksenbilmemkaçküsürlerden ? :D

3) Mukavemet ise karşılaştırılamayacak kadar yüksek mi değil mi altıyüzseksenbilmemkaçküsürlerden ? :D

4) Peki tüm bunlara rağmen profil yüksekliği daha düşük mü değil mi altıyüzseksenbilmemkaçküsürlerden ? :D

5) Ve hepsinin sonunda, nerede o "zorunluluk" kesiciği efendim ? :D

Rakamlara cevap verilemeyince, "garabet", "güzel", "hoş", "çirkin", "tatlı", "ekşi", "ekşimtrak" vs gibi kelimelere başvurma işi aslında, her yıl bir çok üreticinin cirosundan daha fazla miktarda parayı, milyonlarca USD'yi sadece marketing/reklam ve şampiyon sporculara sponsorluk için harcayan "pazarlama departmanınızın" sıkça başvurduğu , "rakamlardan itinayla uzak duraraktan" yapmasına alıştığımız marketing metodolojisi efendim... Tüm dünyada yedirdiler biz de bunu takdir ediyoruz , helal olsun diyoruz :D

PS: Monohinge değil, "trademark"tır efendim, tescilli olduğundan lütfen Monolock Hinge olarak yazarsak lütfen... :D

Gözlerimi oğuşturuyorum doğru mu görüyorum diye...Fotoğraf merkele hiç benzemiyor :)...Mesaj sahibini merak ediyorum:A o da ne?...Koltuğunun altında başka bir kağıt kırpma makinesi
namzeti ibretlik bir paçavra tabir edeceğim yanıltıcı mı yanıltıcı bir vesikayla gene bir lobici :D...Bir yandan da Merkellerin büyükdedesinin in vesikalık dagirotaypını da burnumuza burnumuza uzatarak teşrif etmişler... :)

Evet...Artık hileli bilgileri servis etmekten kaçınmaz da oldular :)...Pivot point in namlunun altına doğru olduğu,monohinge(lobicilerin iki numaralı gözde trademarkının perişan görsellikteki yivsiz müsveddesi diyeceğim garabetinin daha da perişan mafsal düzeneği  oluyor :)) kavsinin  merkezini tahayyül ettiğimizde kendilerinin pek sevdiği tabirle "Kabak"gibi
görülmekte :)..

Kasanın altı neden gözlerden saklanma ihtiyacı duymuş diye düşünürken küçük bir Google aramasından sonra olayın pivot point le değil küçük bir kesiye kasa altının yarısından fazlasının feda edilmesiyle hal yoluna gidildiğini estetik bir coşkuya ::) kapılarak izledim :)...

İleri derece de hurafe sentez kabiliyet ve stokları var dışında diyecek söz yok :)...

• Merkel Custom Made Sidelock Ejector SxS
  • Blaser F3 Game Competition O/U
  • Pieper Bayard Belgium SxS
  • Browning Maxus Carbon Fiber SemiAuto
1978 - Istanbul

The following users thanked this post: Kamil ÜNLÜTÜRK, Mustafa KARAGÖZ

Çevrimdışı Ali AKIL

• *
« Yanıtla #952 : 17 Mayıs 2015, 13:08:14 »
     sesi bile farklı ıbrahim abi browning  browning  tir.  Beretta 20ga browning  20ga beretta  12ga
« Son Düzenleme: 17 Mayıs 2015, 13:36:47 Gönderen: Ali AKIL »
  • BERETTA 690 Field lll
  • BERETTA S686 L SIPECIAL
Ali AKIL
1986-Antalya

The following users thanked this post: İbrahim AYSU, Kamil ÜNLÜTÜRK

• Expert Üye
« Yanıtla #953 : 18 Mayıs 2015, 01:39:28 »
N'oldu efendim ?

Hileli bilgi fotoğraf nerede efendim ? "Kesiciği" şu fotoğrafta gösterebilir misiniz lütfen rica edeceğim ? :D

Namlunun altına doğru diyerek kurtulamazsınız efendim, İtalyanların iğne ucu kadar zayıf bir noktada çevirdikleri namluyu, adam minimum %300 belki %350 daha fazla temas yüzeyi ve dolayısıyla exponansiyel oranda da daha fazla mukavemeti sağlayıp, bir de "her şekile girer yumuşacık şeker" misali her yere yapıştırdığınız "zerafet" kelimesinin "sizce" çıkış noktası olan "düşük" profilin ultrasını elde etmişler :D

1) Hodri meydan, pivot point nerede efendim ?

2) Temas yüzey alanı en az üç katı belki daha fazla (ölçmek lazım) daha fazla mı değil mi altıyüzseksenbilmemkaçküsürlerden ? :D

3) Mukavemet ise karşılaştırılamayacak kadar yüksek mi değil mi altıyüzseksenbilmemkaçküsürlerden ? :D

4) Peki tüm bunlara rağmen profil yüksekliği daha düşük mü değil mi altıyüzseksenbilmemkaçküsürlerden ? :D

5) Ve hepsinin sonunda, nerede o "zorunluluk" kesiciği efendim ? :D

Rakamlara cevap verilemeyince, "garabet", "güzel", "hoş", "çirkin", "tatlı", "ekşi", "ekşimtrak" vs gibi kelimelere başvurma işi aslında, her yıl bir çok üreticinin cirosundan daha fazla miktarda parayı, milyonlarca USD'yi sadece marketing/reklam ve şampiyon sporculara sponsorluk için harcayan "pazarlama departmanınızın" sıkça başvurduğu , "rakamlardan itinayla uzak duraraktan" yapmasına alıştığımız marketing metodolojisi efendim... Tüm dünyada yedirdiler biz de bunu takdir ediyoruz , helal olsun diyoruz :D

PS: Monohinge değil, "trademark"tır efendim, tescilli olduğundan lütfen Monolock Hinge olarak yazarsak lütfen... :D

Break :)...Break :)...Furious blows, okay :D...And TM "monolock hinge" well received :D...Thnx :)...Netice de sizin sularınıza girmiş bulunduk :D...Tornistan :D... tmm :)...

Gene de şu kesicik mevzusu biraz Alexandre The Great ten intihal yoluna gidilerek sonuçlandırılmamış mı ne dersiniz :)....Kendisi düğümü kılıç atarak çözmüş derler(epey esprili adammış) :D...Sizinkiler de kesinin atılacağı alanı olduğu gibi kesip atarak bir homage to Alexandre yapmışlar :D...Mizahi yönünüz yok demedik :D...

Bu küçük dipnota rağmen sonuç olarak bu round sizin :)...Teslim ediyorum ...Toka...Tüfek iyi...En azından low profile hatırına şans tanınabilir :)...

Gene de chinese puzzle bütünü itibariyle yani :)....Sizin o tüfekçiler bile eline almaya korkar bunu. :D..
« Son Düzenleme: 18 Mayıs 2015, 12:23:34 Gönderen: Kamil ÜNLÜTÜRK »
  • P.Beretta 687 SP5 67cm
  • P.Beretta ES100 71cm
Kamil ÜNLÜTÜRK
1965 - Bartın

The following users thanked this post: Erol ÖZTÜRK, Mustafa KARAGÖZ

• Expert Üye
« Yanıtla #954 : 18 Mayıs 2015, 01:44:22 »
     sesi bile farklı ıbrahim abi browning  browning  tir.  Beretta 20ga browning  20ga beretta  12ga

Üstad ne diyecek ben de merak etmekteyim gerçekten tespit doğru...Ses farklı Bg. de...Ama ses var görüntü yok kardeşim :D...
  • P.Beretta 687 SP5 67cm
  • P.Beretta ES100 71cm
Kamil ÜNLÜTÜRK
1965 - Bartın