AVCILIK - ATICILIK İLE İLGİLİ RESMİ KURUM, FEDERASYON VE DERNEKLER > DERNEKLER

DERNEK ÜYE KAYIT PROGRAMI

(1/1)

İdris MOĞOL:
 O0 Selam aleyküm değerli avlak ailesi.  avcılık derneği üye kayıt programı kullanan derneklerimiz var mı ? programa ihtiyacımız var tavsiye edeceğiniz ya da uzak durmamız gereken programlar varsa bilmek isteriz. şimdiden hepinize teşekkür ederim RAST GELE

Enes EKİZ:
Kendim muhasebeci olduğumdan bu tip programlar ile fazlaca karşılaşıyorum. Bu piyasada kendini kanıtlamış iki marka var. Hursoft ve Akkarınca . İki firma ile iletişime geçebilirsiniz. İllegal yazılımların ne zaman arıza vereceği harcanan o kadar emeğin ne zaman heba olacağı belli olmuyor.

Elver ENGİN:
Ben dernek üye defterini Excel olarak yaptım
Daha sonra başka bir Excel dosyasında bütün dernek üyelerinin adını yazdım ve bağlantı oluşturdum
İsme tıkladığınızda o kişiye ait üye sayfası geliyor
Programa gerek kalmadı
Excel olduğu için her iki dosyayı da D: sürücüde oluşturdum kısa yollarıda masa üstüne koydum
Ayrıca USB bellek ile yedek aldım
Umarım yardımcı olur

KARŞIYAKA İZMİR
[email protected]

İdris MOĞOL:
Teşekkür ederim Elver bey bunu  bende düşündüm.ama fazlaca uğraştırıcı olur diye düşündüm bir de toplu SMS gönderiminde excel alt yapısını buna tanımlayamayabilirm çok teşekkürler.

--- Alıntı yapılan: Elver ENGİN - 28 Aralık 2017, 22:44:10 ---Ben dernek üye defterini Excel olarak yaptım
Daha sonra başka bir Excel dosyasında bütün dernek üyelerinin adını yazdım ve bağlantı oluşturdum
İsme tıkladığınızda o kişiye ait üye sayfası geliyor
Programa gerek kalmadı
Excel olduğu için her iki dosyayı da D: sürücüde oluşturdum kısa yollarıda masa üstüne koydum
Ayrıca USB bellek ile yedek aldım
Umarım yardımcı olur

KARŞIYAKA İZMİR
[email protected]

--- Alıntı sonu ---

İdris MOĞOL:
Teşekkür ederim Enes bey hursoft demo indirdim hoşuma da gitmedi değil kullanımıda çok karışık değil gibi . akkarınca yı da bir deneme yapalım inşallah iyi olur teşekkür ederim iyi günler

--- Alıntı yapılan: Enes EKİZ - 28 Aralık 2017, 16:16:57 ---Kendim muhasebeci olduğumdan bu tip programlar ile fazlaca karşılaşıyorum. Bu piyasada kendini kanıtlamış iki marka var. Hursoft ve Akkarınca . İki firma ile iletişime geçebilirsiniz. İllegal yazılımların ne zaman arıza vereceği harcanan o kadar emeğin ne zaman heba olacağı belli olmuyor.

--- Alıntı sonu ---

Navigasyon

[0] Mesajlar

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git