Gönderen Konu: UÇAR AVI İÇİN HANGİSİ BROWNİNG MAXUS MU BERATTA A400 MÜ YARDIM  (Okunma sayısı 3704 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Gökhan KILIÇASLAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
S.a Avcı dostlarım ben aranıza yeni katıldım sürekli bu siteyi ve sizleri takip ediyorum benimde siz değerli avcı dostlardan yardımlarınızı bekliyorum.Uçar avlarında kullanmak için yeni bir tüfek almak istiyorum aklımda BROWNİNG MAXUS yada BERETTA A400 var hangisini önerirsiniz ömürlük bir silah almak istiyorum saygılarımla.
1981 ankara

Çevrimdışı Murat DİNGİZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
bana göre ikiside güzel ikiside olur sen tüfekleri omuzla bak eline hangisi daha yatkın geliyorsa onu al kullanan arkadaşlarda sana yardımcı olacaklardır
  • fabarm l4s
Murat DİNGİZ
1983 MALATYA/Darende

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Sayın Murat bey değerli yorumunuz için sağolun tabi ikisinide deneyeceğim yüzleyeceğim ama bu silahları kulanan değerli avcı dostlarımda nasıl silah olduklarını yazarlarsa hangisini alcağıma karar vermem dahada kolaylaşacak saygılar.
1981 ankara

Çevrimdışı Adem KARACAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
  Selamaleykum bizim cihanbeylili abilerimiz celal yilz memet yildiz browning kullaniyorlar attiklari fiseklerde hatir sayilir 50 gr duman attiriyorlar.PArasal durumunuzu bilmem ama yerlide 1500 ve ustune ucara randiman alacaginiz tufekler cok rahat alabilirsiniz zaten bu avbis sistemi oturdumu bizde oturacaz avada gidemeyecegiz o kadar para vermeyin derim bende 2 tana tufek var biri huglu cifte digeri yildiz S71 yetiyor onlara verecegin parayla bi brodvay bide benim iki silahi alirsin yine de karar senin eline al parcala sistemlerine ic caplarina vs bak insallah iyi bir sey alirsin
  • Huğlu 104 A 76 namlu 1/3
Adem KARACAN
1982 Cihanbeyli   LİMİT VİCDANDIR.  AVCI VİCDANSIZ OLAMAZ.

Çevrimdışı Murat DİNGİZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
kardeş o zaman sana şunuda düşün derim kullananları gördüm çok memnunlar uçarda Winchester SX3
  • fabarm l4s
Murat DİNGİZ
1983 MALATYA/Darende

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Sayın Adem bey avbis konusunda haklısınız ama gönül işte kafaya takdımı geri dönüşü yok nasip olursa birinden birini alma niyetim var ama hangisi nasip olur onu zman gösterecek bakalım saygılar
1981 ankara

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Murat bey aklımda iki silah var listemi genişletmek istemiyorum ama genede yorumunuz için teşekkürler.
1981 ankara

Çevrimiçi Hakan ATASOY

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Bu iki tüfek için pek iyi şeyler duymadım tavsiye etmem. O kadar para verecekseniz Benelli daha iyi olur.
Bu memleket tarihte Türktü, bugün de Türktür ve ebediyyen de Türk olarak yaşayacaktır.Türkiye Türklerindir! Ne mutlu, Türküm diyene!1980 BURSA

The following users thanked this post: Selim UYGUN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Hakan bey değerli yorumunuz için sağolun bende daha önce benelli rafaello ciro 66 cm vardı hiç memnun kalmadım o yüzden bu iki silahı düşünüyorum ama genede benelliyide değerlidereceğim değerli üstadların engin bilgileride benim için çok önemli saygılar.
1981 ankara