Gönderen Konu: TOPLU TRANSFER BY KASABOĞLU......!!!!(köpeklerin 2 si sahiplendirilecektir.)  (Okunma sayısı 25830 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İzzet POSTALOĞLU

• Free Üye
  • *
Barış bey köpekleriniz çok güzel kutlarım sizin gibi değerli dostların sayesinde iyi kandan gelen köpekler ülkemizde çoğaldı çıtayı herdefasında yukarı çıkartığınız için birkez daha kutlarım sevgiler saygılar....
izzet POSTALOĞLU 1979
Ümraniye / İSTANBUL
0532 764 88 88 www.istanbulkennel.com

Çevrimdışı Yakup DİLEKÇİ

• Müdavim Üyemiz
yavru güzelmiş gercekten hayırlı olsun .
hayırlı olsun
Yakup DİLEKÇİ
1952 ÇORUM

Çevrimdışı Barış KASABOĞLU

• *
İzzet  çok teşekkür ederim,sizler birşeylerin öncüsüsünüz bizlerde elimizden geldiğince sizlerin bu ülkeye kattığınız değerlere katkı yapmaya çalışıyoruz.sizler gibi özverili insanlar sayesinde artık çok şükür ülkem pointer severi biliyor  gerçek pointerin neye benzediğini!
B.KASABOĞ[email protected] kuşadası AYDIN.
0536 3698956.

Çevrimdışı Nusret KAYA

• Free Üye
  • *
    • www.avkopeklerim.com
            UZUN SÜRE ARADAN SONRA HEPİNİZE SELAMLAR AVCI DOSTLAR. BİLDİĞİNİZ ÜZERE UZUN SÜRE HEM SİTELERDEN HEMDE KÖPEKLERİMDEN İŞLERİM DOLAYISI İLE UZAK KALDIM.ÇOK ŞÜKÜR KÖPEKLERİME RAHAT RAHAT BAKACAK BİRYER BEN YOKKENDE İLGİLENECEKDOSTLAR BULDUM,HAL BÖYLE OLUNCA DURMAK YOK YOLA DEVAM....... .NE MUTLU Kİ ÇOK KISA ZAMANDA ÜLKEMİZ POİNTERCİLİĞİ ÇOK CİDDİ DEĞİŞİME UĞRADI İNSANLAR NEYİN NASIL OLMASI GERKTİĞİNİ KAVRADI. BU BAĞLAMDA ÜLKEMİZDE OLMASININ ÜLKEMİZ POİNTERCİLİĞİNE FAYDASI OLACAĞINA İNANDIĞIM KÖPEKLERİ YOLLAMASI İÇİN DOSTUM MİNASA RİCA CI OLDUM,O DA SAĞOLSUN BENİ KIRMADI TOPLU BİR TRANSFER GERÇEKLEŞTİRDİK,BU İNŞALLAH TRANSFERİMİZİN İLKAYAĞI!UMARIM BU TRANSFERLER ÜLKEMİZDEKİ KANLARA OLUMLU ETKİLER YAPARLAR SAYGILAR......

Barış hayrılı olsun pointer ırkı adına bulunmuş olduğun katkıdan dolayı seni kutlarım,inşallah daha iyiler için verilen emekler karşılıksız kalmaz.ufaklık  tusunami gibi işin zor;)))
Nusret KAYA
1968 DÜZCE
05357693054

Çevrimdışı Halil YURTSEVEN

• *
yavruya bayıldım. kerata ne güzellik o öyle. maşallah.   avları bol olsun sahiplerinin yüzlerini güldürsün. bunlardan olan yavrular memlekete kaliteli köpek sahibini çoğaltsın. en güzellide benim bahçemde olur inşalllllllllllaaaaaaaaaah:D:D:D:
  • İNGİLİZ POİNTER
HALİL YURTSEVEN

1985-ANTALYA-ÇAVDIR/ BURDUR

Çevrimdışı Turgay BEGİT

• Müdavim Üyemiz
maşallahları var kan olarak ve fizik olarak hepside muhteşem emek için teşekkürler
Turgay BEGİT
1979 Sungurlu ÇORUM

Çevrimdışı Alpaslan ASLAN

• Müdavim Üyemiz
Barış kardeşim yeni transverlerin hayırlısı olsun. Maşallah bombayı patlatmışsın yine hepsi birbirinden güzel benim kümese hangisini yollucaksın ;) ;)
Alpaslan ASLAN
1974 izmir-Buca 0535 275 23 14

Çevrimdışı Nazım AKGÜN

• Müdavim Üyemiz
hayırlısı olsun barış abi canlı canlı gören biri olarak hepsi bir birinden güzel.
Nazım AKGÜN  12.03.1984 ortakentyahşi /BODRUM 0537.439.61.82

• *
Alparslan kardeşim sen böyle filko gibi kupalara koşacaksan ,gel istediğini al götür!
Nazım kardeşim sağolasın,buarada kardeşim köpekleri almaya geldiğimde beni ağırladın ilgilendin,çok sağolasın kardeşim benim.
0536 3698956.

Çevrimdışı Cengiz AKKIN

• Müdavim Üyemiz
bir gün bizlerede erkek trial bir yavru transfer  etmek nasip olur inşallah.

Cengiz AKKIN
1981-Antalya
 0533 638 7116

Çevrimdışı Tanju ÜNEN

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
Barış kardeşim yeni transverlerin hayırlısı olsun.

Sevgiler .
Bursa 1973 BİRİLERİ ARKANIZDAN KONUŞUYORSA ONLARDAN ÖNDESİNİZ .

Çevrimdışı Serkan ÖZDEMİR 07

• *
  • POINTER : Onun Benzeri Yok...
Daha önceki emek verdiğin köpeklerle ne derece sağlam referanslar yakaladığını sanırım bu camiada bilmeyen yoktur! o nedendir ki;bu köpeklerinde ilerde sahiplenenler ve senin tarafından meralarda fazlası ile uzaktan bizleri yakından sizleri heycanlandıracak şekilde karaktere sahip köpekler olacaklarına inancım sonsuz...
     Başarılarının ve devamını dilerim abi.Alanya'dan selamlar....
Serkan ÖZDEMİR
1983 Alanya ANTALYA / 0532 587 22 08

Çevrimdışı Hakan KARAŞAHİN

• Müdavim Üyemiz
barış abi hoşgeldin.Hayırlı olsun allah nazardan korusun abi..
Hakan Karaşahin
1982 MUĞLA

• *
nusret abicim,senin de katkıların azımsanamaz.alfa sayesinde insanlar hızlı pointeri gördü sevdi.inşallah hep beraber daha iyilerini ykalamak dileği ile...
0536 3698956.

Çevrimdışı A.Ali CURA

• Müdavim Üyemiz
Barış bey hoş geldiniz. maşallah güzel köpekler   hayırlı olsun hem size hem memleketimize.
Abdullah Ali CURA
1978 Edincik BANDIRMA(ANKARA)
0 505 542 23 75

Çevrimdışı Serkan ÇAKAR

• Müdavim Üyemiz
abi süperler....emeğine sağlık......
serkan çakar 1979 MERZİFON / AMASYA
05423436587

mustafa mercan

• Ziyaretçi
bu sayfayı okuyan tüm avcı arkadaşlardan özür diliyorum**saygılarımla. ...ben sizlerin yaptığı yorumlara katılmıyorum çünkü ben ondan bir köpek aldım bana öyle anlattı ki barışa inanmamak mümkün değil ama dişi olan köpeğin rahimi yokmuş ben sadece barışın sadece ALLAH bir dediğine inanırım çünkü ondan emin olduğum için arkadaşlar bana köpeğin satılık diye koy dediler fakat ben koymadım çünkü kendime arkamdan..... hiç bir kelime söyletemem saygılarımla,,, ama BARIŞ,TAN köpek alacak olan arkadaşlara önerim işlerini garantili yapsınlar... yumurta bile alırsanız ışığa tutunuz,,,,,,,,biz hemşeriyiz böyle yaptı  size nasıl yapar ALLAH bilir

mustafa mercan

• Ziyaretçi
ben BARIŞIN ALLAH BİR DEDİĞİNE İNARIRIM ÇÜNKÜ BEN EMİN OLDUĞUM İÇİN

• *
mustafa bey saygı duyarım yorumunuza ,ancak bir açıklama getireyim de  yargısız infaz olmasın! sizgene de inanmak istediğinize inanın. mustafa bey size verdiğimiz köpek bana ait bir köpek değildi ve size durumu izah ederek verdim köpeği! köpek bir yavru takasıyla bana geldi MUSTAFA ÖZEKEN arkadaşımdan ,ve  size köpeği verirken 3 kişiydiniz üçünüzede durumu izah ettim köpek bir kist amaliyatı olmuş ancak yavru verirmi bilemiyorumdedim,size referans olarak köpeği aldığım arkadaşı gösterdim . sizlerden köpeğin geçirdiği operasyonu gizlemedim .siz bu durumu bilerek köpeği aldınız ! köpeğin çiftleşme dönemi geldiğinde acaba gebe kalırmı diye beni birkere daha aradınız ve köpeğin alındığı arkadaşın numarasını istediniz verdim.ne görüştünüz bilemiyorum. o köpekle ilgilenen herkez gibi sizede köpeğin geçirdiği operasyon söylendi. şimdi bu anlamsız tepkinizi anlamak çok imkansız! ama insan oğlu ne yapalım olur,canınız sağolsun. benim bu konudaki tek hatam ben kimseden köpek alıp kimseye vermem vermedimde ,ellerim kırılaydıda  o arkadaştan köpeği alıpta size vermeyeydim,insanları kıramıyan benim gibi bir salağa müstahak. siz az bile söylemişsiniz. o köpek benim değildi ,köpeğin geçirdiği operasyon size söylendi,sanıyorum o dönem MUSTAFA yı arayıp ne tür bi operasyon olduğunun detayınıda sordunuz, ancak yinede köpeği benim evimden,benden aldığınız için siz hernekadar av köpeği olark köpeği almış olsanızda ,köpeğinizi üretmek istemek en doğal hakkınız! bu durumu izah etmiş olsamda sanırım siz anlıyamamış kavrıyamamışsınız! ben bunca zaman hiç kimseyi aldatmadım kandıradım,köpek neyse odur verdiğim herköpeğin de arkasında durdum! yine de duracağım siz beni hernekadar sahtekar olarak ta lanse etseniz durumu izah edilmiş bir köpek için,benim busene yetiştireceğim filko bulut yavruların dan buyurun gelin size birtane vereyim.mustafa bey.belki köpeğinize verdiğiniz emeğin karşılığı olmayacaktır bu yavru ancak elimden gelen bu!size durumu anlatırken anladığınız dan emin olmadan  köpeği size teslim ettiğimden ötürü,bir başkasının köpeğini birbaşkasına vermek için aracı olduğumdan ötürü suç benim.sizden özür dilerim.buyurun gelin yavrularım hazır olduğunda yavrunuzu alın. ŞUNCA SENE  ZANNEDERSEM İNSANLAR ENİ BİRAZ TANIMIŞTIR!  BENİ BİLEN BİLSİN ,BİLMEYEN DE BİLENLERDEN ÖĞRENİR SANIRIM. size kendimi tanıtamamışım tanıtmak için bir gayrete sanırım gerek yok.ancak buyurun gelin maduriyetinizi  gidereceğim,köpeğiniz de sizde kalabilir.saygılar.
0536 3698956.

• *
BİRŞEYLER YAZMIYAYIM GEREK YOK DİYORUM ELLERİM DURMUYOR.MUSTAFA BEY KÖPEĞİ ALDIKTAN SONRA BENİ DEFALARCA ARADINIZ,EŞLİYECEĞİNİZ ZAMAN ARADINIZ,MUSTAFANIN NUMARASINI ALMAK İÇİN ARADINIZ.MADEM ONDAN SONRA KONUYU BİLDİĞİNZ HALDE SIKINTI YAŞADINIZ DA BENİ OZAMAN NEDEN ARAMADINIZ!NEDEN BUNCA ZAMAN SIKINTINIZI BENİ ARAYIP SÖYLEMEDİNİZ ARADAN 2 YIL GEÇMİŞ HİÇ GİRMEDİĞİNİZ BİR SİTEYE GİRİP TE BENİ KARALAMA GAYRETİNİZİNALTINDA BAŞKA BİRŞEY Mİ YATIYOR ACABA? BANA NEDEN BÖYLE KİNLENDİNİZ? BEN SİZDEN HİÇBİRŞEY GİZLEMEDİM,ŞİMDİ MUSTAFAYI ARAYIP SORDUM BU ARKADAŞLAR SENİ BU KONUYLA İLGİLİ ARAYIP KÖPEĞİN OPERASYONUNU SORMADILAR MI DİYE? ARADILAR DEDİ,KONU SİZDEN GİZLENMİŞ OLSA SİZİN İDDA ETTİĞİNİZ GİBİ! OZAMAN KÖPEĞİ EŞLİYECEĞİNİZDE BENDEN MUSTAFANIN NUMARASINI NEDEN İSTEYİP ARADINIZ ? YAZIK NE YAZIKKİ İNSANLAR BİRBİRİNİ NE RAHAT KARALIYOR,ÇAMUR ATIYORLAR! AMA OLSUN BUNLARIDA GÖRMEK YAŞAMAK LAZIM,BİR MUSUBET BİN NASİHATTEN ÜSTÜNDÜR.........
0536 3698956.

• *
http://www.avlakforum.com/forum/index.php/topic,125728.0.html

İngiltereden Gelecek FC i Yavrularımız
« : 06 Mayıs 2011, 23:04:52 » Alıntı  

--------------------------------------------------------------------------------

Yavrularımız

İŞİN RENGİ ŞİMDİ BELLİ OLDU BEN SİZİN KONUNUZU YENİ FARKETTİM SİZ YURTDIŞINDAN KÖPEK GETİRMEYE SOYUNUNCA SANIRIM KENDİNİZCE BENİ RAKİP GÖRDÜNÜZ!!!!! AMA BEN KİMSEYLE REKABETTE DEĞİL KİMSEYEDE RAKİP DEĞİLİM. ANCAK SİZİ ÜZMEK İSTEMEM AMA İNGİLTERE F.C.I A ÜYE BİR ÜLKE DEĞİL O AÇIDAN BU YAZDIĞINIZ İMKANSIZ!!! BİR DE MALESEF İNGİLTEREDE AV KNAI TAŞIYAN POİNTER BULMANIZDA ÇOK AMA ÇOK ZOR. NEYSE BİRAZ RAHATLADIM EN AZINDAN BANA  NEDEN BÖYLE BİR KARALAMA KAMPANYASI BAŞLATTIĞINIZI ANLIYABİLDİM. AMA MERAK ETMEYİN DEDİĞİM GİBİ KİMSEYE OLMADIĞIM GİBİ SİZEDE RAKİP OLMAM BEN. BUARADA İNGİLTEREDEN GETİRECEĞİNİZ F.C.I SECERELİ YAVRULARINIZ HAYIRLI OLSUN. YİNEDE VE YİNEDE SAYGILAR.
« Son Düzenleme: 07 Mayıs 2011, 15:42:23 Gönderen: Barış KASABOĞLU »
0536 3698956.

Çevrimdışı Mustafa ÖZEKEN

• *
  • EN İYİ KÖPEK SAHİBİNE AV YAPANDIR GERİSİ YALAN
mustafa mercan abim sen hangi köyün muhtarısın bilmem fakat BİZİM KÖYDE Bİ LAF VARDIR MEYVA VEREN AĞAÇ TAŞLANIR SARSILIR YIPRATILMAYA ÇALIŞILIR FAKAT DOĞRUDUR EĞRİLMEZ YALAN YANLIŞ BİLMEZ
 şahsım sizi tanımam etmem barış kasapoğlunun da akrabası NEDE AVUKATI değilim sevdiğim dürüstlüğüne inandığım saygılı bi arkadaşım çamur atmak mide bulandırmak çok basit tir fakat kişi kendinden bilir işi
BU KÖPEĞİ BARIŞTAN ALIRKEN TEYİT VEDE ONAY ALDINIZ BENDEN SÜMME HAŞA ALLAH DEĞİLİZ
YARDANIM DEĞİLİZ KÖPEĞİN  YADA HERHANGİ Bİ CANLININ NE OLACAĞINA KARA VEREBİLELİM
BİZ SANA KÖPEĞİ NE SORUNU VARSA SÖYLEREK VERDİK ALNIMIZ AÇIK YOLUMUZ PEK NE Bİ FAZLASI NEDE Bİ EKSİĞİ   BİZİ SİMSARLARLA KARIŞTIRMAYIN ORTADA Bİ EMEK VAR PARA İLE DEĞİL ALIN TERİYLE BİZLER VEDE BARIŞ KASAPOĞLU GİBİ TANIDIĞIM Bİ ÇOK ŞAHIS ELİMİZDEN GELDİĞİ KADAR TÜRKİYEYE EN GÜZELİNİ GETİRMEYE ÇALIŞIYORUZ BUNUN AKSİ ALLAHIMA ŞÜKÜR DAHA ÇIKMADI FAKAT İSPATLISI DELİLLİSİ VAR EN HARBİSİNDEN SAYGILARIMLA
« Son Düzenleme: 07 Mayıs 2011, 13:49:02 Gönderen: Mustafa ÖZEKEN »

Çevrimdışı Selçuk GÖKHAN

• Müdavim Üyemiz
  • av keklik köpek ise pointer
Barış bende senden şikayetçiyim, bana verdiğin yoz herşeye ferma veriyor. 45 günlük aldım zaten aportta bilmiyordu. galiba babası kangal, ayıp ayıp... :) :) :)
Selçuk GÖKHAN
1975 MANİSA AKHİSAR  A(RH)+

[email protected]  0532 623 22 98

• *
İTİRAF EDİYORUM SELÇUK ONUN BABASI KANGAL ANNESİ SANEN KEÇİSİ :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
0536 3698956.

Çevrimdışı Ahmet GONCA

• *
mustafa bey ben  barışkasab oğlunun avukatı falan deyilim ama insan deyer verdiğive ve gerçekten güvendiği kişilere hakketmediği  yakıştırmalar yapmanız beni ve barış kasaboğlunu gerçekten tanıyan herkezi inanıyorumki kızdırmıştır ve size karşı cepe olcaklardır ve siz yani yapmak istedikleriniz  reklamlarınız bence gerçekten tutmuycak aksi halde sizi bence herkez kötü bi anıyla anılıcaksınız
 bence siz en az onunkadar iyi bir köpek yetiştiricisi olmak isteseniz bence baştan böyle birşey yapmazdınız kalın salıcakla BARIŞ KASABOĞLU bu arada yeni trnsferlerde mukemmel gözüküyolar
Ahmet GONCA
1981-Manisa