Gönderen Konu: Başın sağ olsun ATATÜRKİYEM !  (Okunma sayısı 4265 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tolgaozhan

• Ziyaretçi
Başın sağ olsun ATATÜRKİYEM !
« : 25 Eylül 2012, 23:35:26 »
7 Arslanın şühedasıyla sulandı vatan toprağı...
Hiç tepki yok. Analar, babalar, kızlar kızanlar ağlaşıyor dört köşesinde yurdumun...
Aman ha haber yapmasın medya ! Reklamı olur üç beş picin !!!!!!!!
Ama söz konusu Ergenekon, Balyoz SÖZDE Terör Örgütü !!!!!!!!!!!!!!!! oldu mu yapın sayfa sayfa haber, konuşturun yalaka, yandaş gazeteci müsveddelerini... ! Yani yapın birilerinin sözde başarı reklamını.

Tepki mi koyacaz ?
Yapın tüm siteleri, forumları simsiyah
Düşün sokaklara,
Sarılın bayraklara,
Bakalım Sultan Süleyman'a kalmamış dünya bunlara kalıyor mu?
Allah rahmet eylesin ŞEHİTLERİMİZE
Aloooo TÜRKİYEM sana diyorum, ŞEHİTLERİMİZ VAR
UYAN ARTIK ALLAH RIZASI İÇİN UYAN

« Son Düzenleme: 26 Eylül 2012, 00:20:17 Gönderen: Tolga ÖZHAN »

Çevrimdışı Ramazan HAK

• Müdavim Üyemiz
Ynt: Başın sağ olsun ATATÜRKİYEM !
« Yanıtla #1 : 26 Eylül 2012, 18:09:16 »
vatanmı ? şehit mi? odane damarlarında  dolaşan asil türk kanı olmadıkdan sonra kimin umurunda,

bana dokunmayan yılan bin yaşasın mishali,,

allah rahmet eylesin şehitlerimize ,kederli ailelerine allah sabır versin,

« Son Düzenleme: 26 Eylül 2012, 22:48:41 Gönderen: Ramazan HAK »
Ramazan HAK  1971  ARH+  Muğla

Çevrimdışı İlyas ISI

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #2 : 26 Eylül 2012, 19:23:40 »
Allah biliyorya içimizdeki sancının,kızgınlığın tarifi yok...Memleketin her tarafından kan damlıyor Al Bayrağın üzerine...Siz üzerinde rahatça yaşayın,ırzınıza,namusunuza zeval gelmesin diye fidan gibi yiğitler toprağın altından direniyor aman çökmesin,zarar görmesin diye...Anaların,taze gelinlerin,dağ gibi babaların,adı bile konmamış bebelerin,yürek dağlayan feryat figanın duyulamadığı,duyarsız,tepkisiz,vurdum duymaz bi toplum oluşumuzun tarifini yapmakta aciz kalıyor söylenmiş,ve söylenecek kelamlar...
Ne desek boş,sözün anlamını yitirdiği,eylemin beklendiği,özlendiği zamandayız..Kılıç kından çıkmadıkça it sürüsü dağılmaz diyen bi ecdadın torunlarının,gerekirse it başıylada görüşüp çözüm bulalım dediği,kendi acizliğini beyan ettiği bi süreç yaşıyoruz.
Adam evine ekmek götürme derdinde nöbet tutarken,ensesinden kurşun yeyip şehit ediliyor,it sürüsü bu kadar  pervasız gezebilirken,sahipsizliğimize sövüyoruz...Allah sahip göndersin....Allah sahip göndersin.Allah sahip göndersin..
ER MEYDANINDA,KILIÇ ARKADAN SALLANILMAZ
İlyas ISI Kırıkkale -keskin
Kan ve kemik tüm insanlarda bulunur ; Farklı olan yürek ve niyettir...
0545 768 64 63

Çevrimdışı Ahmet ŞAKİROĞLU

• Onursal Üyemiz
  • ZEHİR AVCI
« Yanıtla #3 : 26 Eylül 2012, 20:43:10 »

Dağda terörist,evde köylü,sokakta peşmerge,ölüsü leş,dirisi kalleş...Rabbim hepinizi KAHHAR ismiyle Kahreylesin...Kurduğunuz hain tuzaklara kendiniz düşersiniz İNŞALLAH...
Ahmet ŞAKİROĞLU(AB R+)
1982/KAYSERİ
Kayseri Merkez Avcılar ve Atıcılık Kulubü
''AV MÜBAH,ODA KAHKAH''
www.anadoluaksesuar.com

Çevrimdışı Tarık ÖSTLÜER

• Onursal Üyemiz
  • zordur dağcı olmak
« Yanıtla #4 : 26 Eylül 2012, 20:54:37 »
Şehitlerin acısını yüreğinde hisseden herkesin başı sağolsun hakkımız geçmedi ama helal olsun....................................
Tarık ÖSTLÜER
1982 MANİSA

Çevrimdışı Mustafa DEMİRTAŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #5 : 26 Eylül 2012, 21:00:00 »
mekanları cennet şehitlerimizin yakınlarına sabırlar diliyorum..Allah o hainleri bildigi gibi yapsın......
1968/amasya-istanbul-sarıyer
Hâlıkın dururken mahlûka tapma,
Şeytana uyup da yolundan sapma.(Lâ Edri)

VEFAT ETMİŞTİR

Çevrimdışı N.Yıldız SÜKAN

• Bayan Üye
  • **
« Yanıtla #6 : 27 Eylül 2012, 08:22:20 »
Şehitlerin acısını yüreğinde hisseden herkesin başı sağolsun hakkımız geçmedi ama helal olsun....................................
Evli-1968-Çankırı (ikamet çanakkale)

Çevrimdışı Ramazan KİLLİ

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #7 : 27 Eylül 2012, 08:26:24 »

Dağda terörist,evde köylü,sokakta peşmerge,ölüsü leş,dirisi kalleş...Rabbim hepinizi KAHHAR ismiyle Kahreylesin...Kurduğunuz hain tuzaklara kendiniz düşersiniz İNŞALLAH...
1970 Antalya (İkamet Eşme/UŞAK) 

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
« Yanıtla #8 : 27 Eylül 2012, 08:38:00 »

• Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

Çevrimdışı Halil KARADENİZ

• Free Üye
  • *
« Yanıtla #9 : 27 Eylül 2012, 08:53:35 »
7 Arslanın şühedasıyla sulandı vatan toprağı...
Hiç tepki yok. Analar, babalar, kızlar kızanlar ağlaşıyor dört köşesinde yurdumun...
Aman ha haber yapmasın medya ! Reklamı olur üç beş picin !!!!!!!!
Ama söz konusu Ergenekon, Balyoz SÖZDE Terör Örgütü !!!!!!!!!!!!!!!! oldu mu yapın sayfa sayfa haber, konuşturun yalaka, yandaş gazeteci müsveddelerini... ! Yani yapın birilerinin sözde başarı reklamını.

Tepki mi koyacaz ?
Yapın tüm siteleri, forumları simsiyah
Düşün sokaklara,
Sarılın bayraklara,
Bakalım Sultan Süleyman'a kalmamış dünya bunlara kalıyor mu?
Allah rahmet eylesin ŞEHİTLERİMİZE
Aloooo TÜRKİYEM sana diyorum, ŞEHİTLERİMİZ VAR
UYAN ARTIK ALLAH RIZASI İÇİN UYAN

Artık öyle bir hale getirdiler ki bu milleti hergün 10 şehiti kabullenir oldu sesleride çıkmıyor halk tepkisini koyamıyor eskiden yürüyüşler mitingler olurdu cumhuriyet mitingleri o mitingi düzenleyenler şimdi silivride sessiz tepkisiz bir toplu yapılmaya çalışıyorlar bu milleti artık kimse senini çıkartamıyor ne medya ne vatandaşlar temelinde 1923 olmayanın hedefi 2023 olamaz 2023 projesi cumhuriyetten intikam alma projesidir bugün silivride yatan engin alan bu durumlara düşüceğini bilseydi apo'yu vurur şerefi ile yatardı içerde
Halil KARADENİZ 1982-ORDU

resim

Çevrimdışı Ramazan ÜRETMEN

• *
« Yanıtla #10 : 27 Eylül 2012, 11:15:03 »
Tolga kardeşim yüreğine sağlık.Tarih sayfalarında en son perdeleri Türk halkı oynar.uyanması zor intikamı sert olur.
Şehitlerimize Cenab-ı Allahtan rahmet ailelerine ve bizlere sabır diliyorum.
Ramazan ÜRETMEN
1970 Edremit BALIKESİR

Çevrimdışı Zafer ÇELİK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #11 : 27 Eylül 2012, 12:46:38 »
ŞEHİDİM İLE  KONUŞTUM ;

“ En büyük asker ” haykırışlarıyla göndermiştiniz beni.

Ellerimde kınalar vardı.Ellerinizde Ay yıldızlı bayraklar.
Sitem etmiştiniz bayrağa hani ‘ÇATMA KURBAN OLAYIM ÇEHRENİ EY NAZLI HİLAL,KAHRAMAN IRKIMA BİR GÜL. BU NE ŞİDDET BU CELAL?
SANA OLMAZ DÖKÜLEN KANLARIMIZ SONRA HELAL

Vatan borcu namus borcu ! Ödemek lazımdı ve o kutsal an geldi.Şafak karanlık,zamanın geri sayımı başlamamış iken; kahpece, kalleşçe geldi ölüm;ŞEHİTTİM.

Siyasilerin yalanları,bürokratların talanları,işini bilenlerin başarı hikayelerinden,tecavüzlerden,kaçakçılıklardan,vurgunlardan ve birilerinin estetik operasyonlarından yer kalmayan,üç satırla geçiştirilen şehadetimi de okumadınız, beklide görmediniz büyük bir istibdat ile gazetenin en ücra köşesinde kalan şehadet haberimi.

Sabah şeker,akşam tatlı,geceleri de kaymak olarak sunulan sayenizde raytingi yüksek programlardan sıra gelmedi, kahpe pusuda kalleşçe katledildiğimiz haberini izlemenize.

Cenazemde de yoktunuz ey milletim !

Musalla taşında da göremedim sizleri.

Elinizde değmedi ayyıldızlı tabutuma !

Ne anma töreni düzenlediniz,ne de yıl dönümleri.

Üzerinde idim şüheda fışkıran toprağın.Şüheda dolu bulutlarında.Peygamber dergahında.Sizleri görüyor,sizleri dinliyor,sizleri izliyordum.Beni yollarken sitemde bulunduğunuz ayyıldızlı al bayrak yerlerde sürünüyor,yakılıyordu. Ne acıdır ki ; sizlerde görüyordunuz.Dinimize,vatanımıza,milletimize dil uzatılıyor.Ne yazık ki; sizlerde dinliyorsunuz.

Kutsal bellediğimiz ,milletimizindir dediğimiz her şeye saldırılıyor.Bölücü hain ile mücadele eden komutanlarım zindanlarda.Ne garipdir ki ; sizlerde izliyorsunuz. Ben buradan sizde oradan.

O Halde ben niye burardayım ? Ben bunlar için mi canımı vermiş,kanımı akıtmış,kahpe kurşunlara hedef olmuştum. Benim şehitliğim sizlerin;Birilerini gözetlemek için TV ekranlarında rötgencilik yapmanız,bize kurşun sıktıran vatan hainlerini besleyip maaşlarını vermeniz,kendisine hakim olamayanları koltuklara taşımanız,17 aylık bebeklerin ırzına geçilirken susmanız,vatan evlatlarını çakallara boğdurtmanız,Türk-Kürt,Alevi-Sünni,Doğu-Batı,Sağcı-Solcu diyerek birbirinizin gözünü oymanız.Haram servetinize daha da katmerli haram katmanız için miydi ?

Ben kanımı ; kadınlarımızın, kızlarımızın ırzlarının kirletilmesine,sokaklarda üç paraya satılmasına,evlatlarımızın dedelerinin şehit kanlarıyla suladıkları topraklarında hür ve özgür yaşamaları,namert zulmünden korumak için göğsümü asil milletime sıkılan kahpe kurşunlara siper ettim.Vatan toprağı üzerinde hak iddia edenlerin çizdirdikleri haritaları seyretmeniz.Irak’ta,Kafkasya’da,Azerbaycan’da,Nahçıvan’da,Türkistan’da soydaşlarımızın,akrabalarımızın katledilmesine seyirci kalmanız,binlerce şehitdaşımın kanıyla sulanan yavru vatanı yük görmeniz,emperyalistlerin bir tek TÜRK kalmayıncaya kadar ki vasiyetlerine  çanak tutmanız için mi döktüm ? Ben canımı cinsiyetini inkar edenleri alkışlamanız,Din adına,Millet adına,Atatürkçülük adına ahkam kesen bezirganların ardından gitmeniz,korkağı kahraman,riyakarı baş tacı,hırsızı kadı yapmanız,rüşvetçiyi dürüstlük timsali olarak göstermeniz,şerefliler aç iken,şerefsizlere sofralar kurmanız,at sesini it sesine,asili soysuza,doğruyu yanlışa,haklıyı güçlüye,gerçeği yalana kurban etmeniz,
Kanla yazılan tarihin her geçen gün daha da kirletilmesine,milletimizi beygir satıcılarına teslim etmeniz,İhaleler peşinde koşmanız üç kuruş çıkar adına vatanı peşkeş çekmeniz.

Köpekleri sokağa salıp,taşları bağlamanız,makamlarınızın ,ünvanlarınızın ardına saklanıp ucuz kahramanlık tefrikası yamaya kalkmanız,kişisel ikballeriniz uğruna değerlerin,ilkelerin,inançların üzerine ayağınızla basıp,gelenin hatrına geçmişinize küfür etmeniz için mi verdim ?

Bukalemunların bile şaşırdığı,süratle,duruma göre ,ortama,araziye göre renk ve şekil değiştirmeniz.Türkiye’nin askersiz işgalini havai fişeklerle kutlamanız,aslınız inkar edip caddelere taşmanız(hepimiz ermeniyiz…),taa..uzaklardaki oyunlara alet olmanız,haksızlıklar karşısında suskun kalıp,namussuzlara methiyeler,akbabalar misali yağmadan pay düşer belki beklentisi ile hayvanların dahi hicap duyacağı rezillikler sergilemeniz,için mi verdim ?

Söylermisiniz ben bunlar için mi şehit oldum ?

Ben anamı ,babamı oğulsuz,sizlerin geceler boyu barlarda dolaşmanız,kim kiminle kim kime ne yapmış merakına gark olmanız,namus bellenneleri namussuzlara emanet etmeniz,alın teri dökmeden,kul hakkı demeden köşeleri dönmek için pusuda yatmanız,korktuğunuz yerde el öpmeniz,hükümran olduğunuz yerde ezmeniz için mi bıraktım ?

Ben karımı kocasız,çocuklarımı babasız; fuhuşun meslek ,hırsızlığın zenaat,kapkaçılığın sektör olması,vatan toprağının haraç mezat satılması,yetimlerimin uyuşturucuya  alıştırılması,itilip kakılması,bayrak demenin,millet demenin,vatan demenin, Türk demenin suç olarak görülmesi için mi koydum ?

Bir avuç toprağı,bir dal yaprağı,bir fatiha bile göndermeyi bile çok gördüğünüz bana,

EY MİLLETİM!

Ne oğlumun saçını okşadınız,nede sildiniz gözyaşını kızımın.

Resmimi öpen dünyalığımın da yanında değildiniz.

Ne anama güç verdiniz ne babama sarıldınız. Sahi,nerde idiniz  ey milletim.

Hangi  boş işlerle meşguldünüz ?

Bir ana vardı hani..yanı başımdaki cennetdaşımın anası.haykırmıştı hani gözyaşlarıyla; oğlumun kanını helal etmiyorum.Bulutlar üzerinden yeryüzüne süzülen işitmediğiniz ve nedenini anlayamadığınız,alkışlarımız onun içindi.
 Ne kadar hakı bir feryattı.O mübarek anayı da incittiniz hoyratça.anlamak istemediniz.

Ve o anamızın feryadına karışan sessiz çığlıklarımızıda duymadı kulaklarınız.

BİZ DE HELAL ETMİYORUZ KANLARIMIZI

HARAM OLSUN. LAYIK OLMAYANLARINIZA

VE

YAZIKLAR OLSUN HALA UYKUDA OLANLARINIZA

UNUTULMAMALIDIR Kİ,VATAN TOPRAĞI KUTSALDIR. KADERİNE TERK EDİLEMEZ.
VE BİLİNMELİDİR Kİ, EĞER UĞRUNDA CAN VERENLER VAR İSE VATANDIR
"VATAN, TÜRKİYE'DİR"

ZAFER ÇELİK
1975 ANTALYA
upload images

Çevrimdışı Emrah TATAR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #12 : 27 Eylül 2012, 13:14:50 »
Ülkemde gerçekten Başta cumhuriyet ve laiklik olmak üzere,Atatürk devrimlerine savaş açılmış durumda,düşünün bir ülkenin kahramanlık destanı 30 ağustos zafer bayramı ülkemizde tam 10 hemde ne tarafta olduğu aşikar olan gazeteler tarafından yok sayıldı,bir satır yazı yazılmadı .Ordu zaten bitirildi,dağa savaşa giden askerin komutanına güveni yok,sanki bitmiş bir ülkeden yeni bir ülke yaratılmamış gibi,sanki tüm geçmişte bu ülkede yapılan herşey yanlışta son 10 yıldır doğrular yapılıyormuş gibi bir hava yaratıldı,benim halkımda malesef bunlara inanıyor,sonumuz hayrolsun,sivil toplum örgütleri bir bir bitirildi,hepsi ya terörist ilan edildi,yada dağıtıldı,toplumsal bir tepkiyi kim verecek kimse kalmadı bu tür tepkileri basın desteksiz yapmak mümkün değil hem bilinçlendirme hemde birlik için malesef bunu yapacak ve yapmayı isteyecek özgür basın yok artık,yani bir çok şey için bence artık çok geç inşallah yanılıyorumdur.Kömüre,bulgura oylarını satanlardan toplumsal bilinçle vatan sevgisiyle bir şeyler beklemek ......ne diyeyim Allah rahmet eylesin
Emrah TATAR
1973 - MANİSA

Çevrimdışı Ş.Burak SEZER

• DUCK HUNTER
  • Avlak Yönetici
« Yanıtla #13 : 27 Eylül 2012, 14:07:24 »
Şehitlerimize Allahtan rahmet kederli ailelerine baş sağlığı diliyorum...
Çok fazla konuşmak istemiyorum ama gün gelecek devran dönecek bunu kimse unutmasın...
Ş.Burak SEZER 
1988 SAMSUN

Çevrimdışı Murat ŞINLAKGÖZ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #14 : 27 Eylül 2012, 15:21:54 »

Dağda terörist,evde köylü,sokakta peşmerge,ölüsü leş,dirisi kalleş...
Rabbim hepinizi KAHHAR ismiyle Kahreylesin...
Kurduğunuz hain tuzaklara kendiniz düşersiniz İNŞALLAH...

Murat ŞINLAKGÖZ
1961 İZMİR  - 0533 326 26 78

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #15 : 27 Eylül 2012, 17:19:21 »

1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.