Gönderen Konu: BURSA FUARI...VE ......  (Okunma sayısı 3098 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

musa karakuşçu

• Ziyaretçi
BURSA FUARI...VE ......
« : 26 Mayıs 2014, 13:20:10 »
EVET CÜMLETEN SALAMUN ALEYKÜM..

dün bursa fuarındayık..gittikamma gitmez olaydık niye gitmez olaydık diyorum , fuarlaalakalı değil fuarın durumu ve avcamiası üzerinde oynanan oyunların oradada yaşandığını görmek ve duymak artık bıktırdı..
fuar alanı gayet güzel hele dün öğleden sonra resmen ziyaretçi akını oldu oldu olmasına ama gel gelelim katılımcı firma sayısı çok azdı..hele tüfek standı açan 2 tane firma vardı
bu farın neden buhale geldiğini ve kimlerin getirdiğini anlamak zor olmasa sanırım...
yanlış yapıyoruz...şöle yapalım derim..
hersene güldür güldür fişeğe tüfeğe bota kıyafete para harcayan avcılar bu potansiyelinin farkında olup
artık avcılarla değilde camiayı kendi eline almak isteyen FİŞEK üreticileri TÜFEK üreticilerinede artıık biraz sert yapmalı diyorum...
avcı yoksa BU ÜRETİCİLERDE YOKTUR..bunları yok etmekle tehdit edelim...
sne niye3 avcıdan yana değilde avcıyı karşısına alanlardan yanasın diyelim.. acıkca diyorum
kutuplaşalım
haklılar bi kutupta haksızlar bir kutuptda...
artık böle olmak zorunda..
adamlara para kazandır ceplerini doldur adam gitsin istanbula ama gelmesinm bursaya...
ben art niyet ararım arkadaş...
eğer bir talepleri varsa bunbu gecen sen dile getrslerdi de o talepleri busene düzltilseydi...
YOK bizim ruhumuz bitmiş....
ben bu oyunu bozarım arkdaş diyecek yürekliler olmadıkça öne çıkanlar olmadıkça bizde semerde vurular aynalı kemerde...
bu konun üzerine ğilmekgerekiyor...

musa karakuşçu

• Ziyaretçi
Ynt: BURSA FUARI...VE ......
« Yanıtla #1 : 26 Mayıs 2014, 13:32:30 »
yok imza yok kampanya yok belge iptali yok şöle yok böyle...
yoook arkadaş...
MARJİNAL BİŞEYLER LAZIMARTIK...
türkiye gündemine oturmak gibi.....
sesimiz duyan yok duyanda öteye taşımıyor..
bu ses duyurulmalı oynanan oyunlar ortaya serilmeli
kimne biliyorsakorkmadan anlatmalı...
yoksa bu iş düzelmez..

Çevrimdışı Ziya ÇOBANOĞULLARI

• Müdavim Üyemiz
  • Avın başı rasgele sonu nasiptir.
« Yanıtla #2 : 26 Mayıs 2014, 14:00:51 »
yok imza yok kampanya yok belge iptali yok şöle yok böyle...
yoook arkadaş...
MARJİNAL BİŞEYLER LAZIMARTIK...
türkiye gündemine oturmak gibi.....
sesimiz duyan yok duyanda öteye taşımıyor..
bu ses duyurulmalı oynanan oyunlar ortaya serilmeli

Nasıl yani Yusuf biz de silahlanıp okmeydanına mı çıkalım?
Marjinal lafı hiç hoşuma gitmedi  :(
  • Belçika Piper Çakmaklı Çifte(Constantinople-Lazaro Gabay)
  • Çifsan Çsp 555 Süperpoze
  • Sarsılmaz Concorde Yarı otomatik
  • Luigi Franchi Black Magic Yarı otomatik
  • Pietro Beretta S56E
  • Savaşcı Pointer's Altar
Ziya ÇOBANOĞULLARI      A rh +
02.06.1972 Bergama/İZMİR
İkamet : Çandarlı

Çevrimdışı Halil YURTSEVEN

• *
« Yanıtla #3 : 26 Mayıs 2014, 14:26:45 »
artık avcılarla değilde camiayı kendi eline almak isteyen FİŞEK üreticileri TÜFEK üreticilerinede artıık biraz sert yapmalı diyorum...
avcı yoksa BU ÜRETİCİLERDE YOKTUR..bunları yok etmekle tehdit edelim...

yukarıda yazdığınız cümleyi YABAN TV için kullanmalısınız. eğer bu söylediğinizi yapsaydık avcılar olarak bugün kimse BURSA fuarını yok etmemiş olurdu. bunun sebebi yabandır.  sadece bu mu. sayın borovalı hala geçen mak kararları değerlendirmesinde  gerile gerile ben paralı avlaklardan yanayım diyor.
başka bişey yazmıyorum asabım bozuluyor...
  • İNGİLİZ POİNTER
HALİL YURTSEVEN

1985-ANTALYA-ÇAVDIR/ BURDUR

Çevrimdışı İsmail ÇINAR 10

• *
« Yanıtla #4 : 26 Mayıs 2014, 14:45:35 »
bu fuarın çok kötü olmasının iki sebebi var bence 1. yaban tv 2. fuar organizasyon yönetimi, av firmaları yaban tv de görüntüleneceğim diye istanbul fuarını tercih etti, fuar yönetimi de av firmalarından başka herkesi çağırmış, himalaya tuzcusu, baharatçısı, muslukçusu...... daha neler, insan bir özenir nasıl fuarcısınız siz, stantlar kiralansın gerisine boş ver..

Yaban tv cilerde fuarcılarla (bir rant yüzünden artık neyse) anlaşamadılar, on ların derdi sektörü ben yönlendiririm oldu ve başardılar İstanbul fuarını gündeme getirdiler, aman Anadoluda bir faaliyet yaparsınız menfaatçiler.. 
İsmail ÇINAR
1976 BALIKESİR
EY ÖLÜMSÜZ TÜRK ULUSU! KENDİNE DÖN! SU GİBİ AKITTIĞIN KANINA, DAĞLAR GİBİ YIĞDIĞIN KEMİKLERİNE LAYIK OL!

Çevrimdışı Hasan ÖZTÜRK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #5 : 26 Mayıs 2014, 17:09:51 »
Selamlar,bizde cumartesi fuardaydık fuar demiyelim semt pazarı havasında bir yere dönüşen avcılığa ve avcıya küfür eden bir organizasyonun içine düştük.ama suç bizde camia olarak bizde biz genel olarak sebebi varlığı biz olanlara o kadar çok değer veriyoruz ki adamlar kendini kaf dağında görüyor.envayi çeşit yalakalık yok fotoğraf çektirmeler etrafındaki kameralara görünme çabaları tabi durum böyle olunca bir süre sonra onlar sahipliliğe o kadar alışıyorlarki yada bizim tarafımızdan okadar alıştırılıyorlar ki bizm sahibimiz oluyorlar,geçen yılki av adamı tv yüzünden çıkan kavga o varsa ben yokum zıtlaşması bu sene öyle bir boyuta taşınmış ki aynı iş büyüyeyerek silah firmalarının da sahibi olmuşlar bursaya gitmek yok yoksa reklamınızı yapmam bedava tüfeğinizle avlanmam arabama şapkama pantolonuma ceketime......g.....me reklamınızı yapıştırmam demişler yazık ki bir firma bile sen ne diyorsun kardeşim biz sana değil sen bize tabi olacaksın parayı ödeyen benim dememiş diyememiş,en başta sağılan inekler oalrak  olarak biz diyemiyoruz ki,  üçbaş kamil abimde avcı bayramı düzenlemiş istanbul da kimse bursa fuarına gitmesin diye olan biz keriz zavallı İstanbul dışındaki bir avuç avcıya olmuş yapılan 300-500 km yolamı acırsın paranla destek olduğun firmaların bu yüreksiz sinmelerinemi acırsın işin açıkçası ben artık avcılığımdan utanır oldum, koyunun bile güdüleceği yer bellidir sabah otlak akşam olunca da sayaya,ama bizim nereye güdüldüğümüz belli midir?bir bilen varsa bana söylesin il geneli türkiye geneli-yok avbis-yok özel yok devlet avlağı,fuara gidip avcıların arasında hoşça vakit geçirmek diyorsun onuda fuar mı yok öyle bursa falan geleceksin istanbula yo arkadaş bundan sonra bende boykottayım yerli korkak firmaları boykot ediyorum yabanı zaten bırakalı iki üç yıl oldu ama onun el atmadığı sömürmediği canının istediği gibi yönlendirmediği bir avcılık ve camia istiyorum.Kalın sağlıcakla.
  Hasan ÖZTÜRK-EDREMİT/1974

musa karakuşçu

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 27 Mayıs 2014, 13:37:21 »
hayır ziya abi...marjinal derken  ALIŞILA GELMİŞİN DIŞINDA manasında yani ses getirecek gerçekten sonu.çç verecek bir çalışma...
ayrıca biz zaten eli silahlıyız...bu pekde marjinal değil zaten :)  :)

musa karakuşçu

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 27 Mayıs 2014, 13:42:10 »
bilmiyorum ben olaya çok farklı bakıyorum..
bizileri sadece biz yiyelim diyor dağların meyvelerini.... bu tyers değilmi...bu görüş yanlış değilmi...ses çıkarmıyan herkes sorumlu...

Çevrimdışı Ahmet ÖZTÜRK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #8 : 28 Mayıs 2014, 00:34:24 »
Bu yıl haricinde 5 yıl üstüste gittim..fuar geçen yıl bitmişti benim için.daha geçen yıl çok kötüydü..salon sayısı nerdeyse 2 ye düşmüştü,o yüzden bu yıl hiç planını bile yapmadım..av adamı dediğiniz adamda bana göre pek aklı başında biri değil..geçenlerde facede abuk sabuk bir şeyler paylaşmış..Kamil beyde etkinlik için o günü mü bulmuş..tabii Bursada bir çok dostu var..gitmemek için iyi yol bulmuş..devir tilki ile plan yapan,kurtla pusuya çıkan ondan sonrada oturup koyunla yas tutanların devri olmuş..
  • Stoeger peregrine max 5
  • Ata Arms
Ahmet ÖZTÜRK
Lüleburgaz/KIRKLARELİ  1976

Çevrimdışı Abdullah ORUÇ

• Müdavim Üyemiz
  • "Yaradılanı Sev, YARADAN'dan Ötürü"
« Yanıtla #9 : 01 Haziran 2014, 14:19:27 »
Bence Bursa Fuarının tarihi değiştirlerek buna başlanabilir. Bursa fuarının istanbul fuarından hemen önce olması sebebiyle silah ve fişek üreticileri pazartesi bursa da stand söküp salı istanbulda stand kurma derdine gitmiyorlar. İstanbul fuarı daha buyuk olduğu için oraya önem veriyorlar.

Bursa Fuarının tarihi ağustos ayının başıan, hemen sezon öncesine çekilir ise bence hem tüfek ve fişek üreticileri açısından hemde ziyaretçiler açısından daha fazla ilgi görür düşüncesindeyim.

Ben para avcısı yaban tv yi kınıyorum ve izlemiyorum. televizyonumdan dahi kaldırdım. O melih ide görürsem iki çift laf söyliyecem. hatta çok kızarsam küfer de ederim yüzüne...
  • Armsan Phenemo 28" - 21" Barrel
  • Best Arms 24" Slug Barrel
Abdullah ORUC
 1982 BURSA

"Yaradılanı Sev, YARADAN'dan Ötürü"