Gönderen Konu: Dünyaca Ünlü Huğlu Av Tüfekleri Nasıl Yapılırmış ?  (Okunma sayısı 4129 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Fatih YAZICI

• Müdavim Üyemiz
  • Çocukluğunda şahit olduğu avlarla avunan bir adam
« Son Düzenleme: 05 Ekim 2016, 12:32:45 Gönderen: Fatih YAZICI »
  • Prestige Custom Sidelock E. S&S
  • Sauer Beretta S56 E. O/U
  • Beretta Xplor Action Semi Auto
Fatih YAZICI 1964 
Bursa

The following users thanked this post: Erol ÖZTÜRK, Halit YILDIRIM, Selim UYGUN

Çevrimdışı Fatih YAZICI

• Müdavim Üyemiz
Ynt: Dünyaca Ünlü Huğlu Av Tüfekleri Nasıl Yapılırmış ?
« Yanıtla #1 : 04 Ekim 2016, 12:27:17 »
"Saçmayı uzağa götürüp yakına getiren parça" ?
Fatih YAZICI 1964 
Bursa

Çevrimdışı Erol ÖZTÜRK

• Avlak Yönetici
« Yanıtla #2 : 04 Ekim 2016, 12:49:36 »
 :)
  • AKKAR ALTAY SİLVER YARIOTOMATİK
  • HUĞLU 104A
Erol ÖZTÜRK
1969 İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE  AB(RH-) Meslek:ESNAF /KIRTASİYE

Çevrimiçi Ali ARI

• *
« Yanıtla #3 : 04 Ekim 2016, 13:19:22 »
Huğlu Av Tüfekleri Kooperatifinin bu videoyu derhal yayından kaldırtması lazım. Bir işletme eniyi bu şekilde kötülenebilir. Evet ustadır işini iyi yapıyordur ancak silahın parçasını literatürde olduğu şekilde bilmeyen bir insanın kamera önünde ne işi var. Nasıl izin verirler böyle birşeye hayret ediyorum. Çalışanlarda hiçbir özen yok, kimin çalışan olduğu bile belli değil. Alt tarafı 3 liralık bi tulum, eldiven alıp işçilere giydirememişler. Adam çalışırken telefonla konuşuyor. Ondan sonra bizde dünya standartlarında ürün bekliyoruz. Benelli kullanıcıları tüfeklerinin parçalarının bu şartlarda üretildiğini görse tüfeklerinden soğurlar. Ülkemdeki diğer tüfek fabrikalrının çok farklı olduğunu da düşünmüyorum. 
  • Ata Venza
  • Yıldız SPZM 20 Ga
  • AyA Aquirre Aranzabal
  • Huğlu 104A
  • English Setter
1969 Turgutlu-MANİSA

The following users thanked this post: Fatih YAZICI

Çevrimdışı Ömer SARI

• Free Üye
  • *
  • Huğlu Av Tüfekleri Kooperatifi
« Yanıtla #4 : 04 Ekim 2016, 15:00:21 »
Arkadaşlar bu videonun üretim tesislerimizle hiç bir ilgisi yoktur ve Huğlu Av Tüfekleri Kooperatifi'ne ait değildir.
Bildiğiniz gibi Huğlu, Beyşehir ilçesine bağlı bir mahalle olup bahse konu olan videodaki işletme ve şahısların kooperatifimiz ile alakası bulunmamaktadır.

Bilgilerinize, saygılarımızla.

Huğlu Av Tüfekleri Kooperatifi
1991 Konya

The following users thanked this post: Engin TARHAN, Emrah AKDENİZ

Çevrimiçi Ali ARI

• *
« Yanıtla #5 : 04 Ekim 2016, 15:07:57 »
Arkadaşlar bu videonun üretim tesislerimizle hiç bir ilgisi yoktur ve Huğlu Av Tüfekleri Kooperatifi'ne ait değildir.
Bildiğiniz gibi Huğlu, Beyşehir ilçesine bağlı bir mahalle olup bahse konu olan videodaki işletme ve şahısların kooperatifimiz ile alakası bulunmamaktadır.

O zaman fabrikanızı/üretim tesisinizi tanıtan, teknik bilgiler veren personelinizle varsa bir videoyu koyun buraya.
  • Ata Venza
  • Yıldız SPZM 20 Ga
  • AyA Aquirre Aranzabal
  • Huğlu 104A
  • English Setter
1969 Turgutlu-MANİSA

Çevrimdışı Ömer SARI

• Free Üye
  • *
  • Huğlu Av Tüfekleri Kooperatifi
« Yanıtla #6 : 04 Ekim 2016, 15:39:26 »

Ayrıca kanalımızda fabrikamız görüntülerinin yer aldığı diğer videoları da bulabilirsiniz.
Huğlu Av Tüfekleri Kooperatifi
1991 Konya

The following users thanked this post: Ali ARI, Emrah AKDENİZ, Fatih YAZICI

Çevrimdışı Fatih YAZICI

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #7 : 04 Ekim 2016, 16:47:33 »

Ömer Bey, yukarıdaki iddianızın doğru olduğunu varsayıyorum.(Çünkü karşı iddia sahibi değilim.) Yalnız bahse konu video 2013 yılında yayınlanmış, yayınlayanın adresi belli ve ortalıkta dolaşıyor. Görüntüler, anlatım tarzı rezalet. Bunu sizin daha önce görmemiş olmanız imkansız. Neden müdahale etmediniz? Biz Türkiye'de üretim yapan bütün firmaları milli servetimiz olarak görüyoruz.
Ayrıca siz "Bu videonun bizimle bir ilgisi yoktur." demeden önce kim olduğunuzu da belirtseydiniz daha doğru bir anlatım olmuş olurdu. Kooperatifin başkanı olarak mı, yardımcısı olarak mı, ve ustası olarak mı savunmanızı yapıyorsunuz bunu açıklamalısınız. (Eksik aramak için değil, anlatımınızın daha sağlam olması için samimiyetle söylüyorum. Bağışlayın beni.)

Bu görüntülerin burada görülmesine de vesile olduğum için üzgünüm. Ancak söz konusu edilmesinden ve tartışılmasından olumlu sonuçlar çıkarılacağını da ümit ediyorum. Eğer Forumdaki arkadaşlardan ya da forum yönetiminden de bir itiraz gelmez ise (Madem ki sizinle bir ilgisi yokmuş) o videonun linkini bu forumdan kaldırmayı düşünüyorum.
Yalnız videoda Huğlu Av Tüfekleri Kooperatifinin kataloğunun kullanıldığı, bu katalog üzerinde göstererek bilgiler verildiği, hatta fiyatının söylendiği ve armanın net olarak görüldüğü de bir gerçek.
Selam ve saygılarımla efendim.

Fatih YAZICI 1964 
Bursa

The following users thanked this post: Tuncay KAHRAMAN, Erol ÖZTÜRK

Çevrimdışı Taner MEMET

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #8 : 04 Ekim 2016, 17:53:00 »
Videoyunun beni en cok ceken tarafı o 5.000 dolarlık tüfekten bendede var koltuklarım kabardı yawww     8) 8) 8) 8) 8)
Taner MEMET
Bursa-1988

asadas74

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 04 Ekim 2016, 18:22:15 »
Dünyada ilk 10 sırada bilinen bir markanın. Ana vida dedikleri bölgenin üstüne işlediği gravürde  ana vidanın izlerinin belli olan bir ürünü kutuya koyup gönderen bir marka.....

asadas74

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : 04 Ekim 2016, 18:24:45 »
O zaman fabrikanızı/üretim tesisinizi tanıtan, teknik bilgiler veren personelinizle varsa bir videoyu koyun buraya.

Onu koymadan önce ana vidada gravür sorunu olan bir tüfeği neden kutuya koyup ğönderiyorlar. Nerde bunun kalite kontrolu. kontrolden bi şekilde geçmiş bir tüfeği neden bire bir değişim yapmıyorlar . onlari da videonun altına eklesinler.

Çevrimdışı Taner MEMET

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #11 : 05 Ekim 2016, 00:05:12 »
Abi acı ama gercek olan su her kalite kontrol her arge ürüne fiyat olarak dönüyor yerlidede bunu yansıtmak mümkün değil 600 tl ye yerli poze var nasıl yarısacaksın iyi ürüne fiyat isteyincede ben o paraya 73 model s56 alırıma dönüyo iş
« Son Düzenleme: 05 Ekim 2016, 00:11:39 Gönderen: Taner MEMET »
Taner MEMET
Bursa-1988

Çevrimdışı Fatih YAZICI

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #12 : 05 Ekim 2016, 12:32:20 »

Ömer Bey, yukarıdaki iddianızın doğru olduğunu varsayıyorum.(Çünkü karşı iddia sahibi değilim.) Yalnız bahse konu video 2013 yılında yayınlanmış, yayınlayanın adresi belli ve ortalıkta dolaşıyor. Görüntüler, anlatım tarzı rezalet. Bunu sizin daha önce görmemiş olmanız imkansız. Neden müdahale etmediniz? Biz Türkiye'de üretim yapan bütün firmaları milli servetimiz olarak görüyoruz.
Ayrıca siz "Bu videonun bizimle bir ilgisi yoktur." demeden önce kim olduğunuzu da belirtseydiniz daha doğru bir anlatım olmuş olurdu. Kooperatifin başkanı olarak mı, yardımcısı olarak mı, ve ustası olarak mı savunmanızı yapıyorsunuz bunu açıklamalısınız. (Eksik aramak için değil, anlatımınızın daha sağlam olması için samimiyetle söylüyorum. Bağışlayın beni.)

Bu görüntülerin burada görülmesine de vesile olduğum için üzgünüm. Ancak söz konusu edilmesinden ve tartışılmasından olumlu sonuçlar çıkarılacağını da ümit ediyorum. Eğer Forumdaki arkadaşlardan ya da forum yönetiminden de bir itiraz gelmez ise (Madem ki sizinle bir ilgisi yokmuş) o videonun linkini bu forumdan kaldırmayı düşünüyorum.
Yalnız videoda Huğlu Av Tüfekleri Kooperatifinin kataloğunun kullanıldığı, bu katalog üzerinde göstererek bilgiler verildiği, hatta fiyatının söylendiği ve armanın net olarak görüldüğü de bir gerçek.
Selam ve saygılarımla efendim.

"Bizimle bir ilgisi yoktur." dedi gitti. Anlaşıldı mı servis hizmeti? desem, (daha demedim) haksız mı olurum?
« Son Düzenleme: 05 Ekim 2016, 12:33:46 Gönderen: Fatih YAZICI »
Fatih YAZICI 1964 
Bursa

Çevrimdışı Erol ÖZTÜRK

• Avlak Yönetici
« Yanıtla #13 : 05 Ekim 2016, 12:55:49 »
"Bizimle bir ilgisi yoktur." dedi gitti. Anlaşıldı mı servis hizmeti? desem, (daha demedim) haksız mı olurum?
Öyle ufak konularla uğraşmıyorlar  :)
  • AKKAR ALTAY SİLVER YARIOTOMATİK
  • HUĞLU 104A
Erol ÖZTÜRK
1969 İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE  AB(RH-) Meslek:ESNAF /KIRTASİYE

Çevrimdışı Fatih YAZICI

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #14 : 05 Ekim 2016, 13:01:55 »
Öyle ufak konularla uğraşmıyorlar  :)

Ben yine de bir ara uğraşırlar ümidi ile beklemedeyim. Bu sırada olan Benelliye oldu. :)
Fatih YAZICI 1964 
Bursa

The following users thanked this post: Erol ÖZTÜRK