KARA AVCILIĞI:---TÜRÜNE GÖRE AVLAR VE AVCILARI--- > TROFE AVI VE AVCILARI

Kalahari Çölünde Av Peşinde

(1/4) > >>

Fehmi TAŞKIN:
Herkese iyi bayramlar.

Yaklaşık 1 sene önce organize ettiğim ve sabırsızlıkla beklediğim avımı, sağ salim ve muhteşem hatıralarla tamamladım.
Burada bir çok arkadaş edindim. Tamamen farklı yerler ve kültürler gördüm. Benim açımdan her anlamda muhteşem bir deneyim oldu. 3 yaşında erkek aslanlarla doğada yürüyüş yapmak , küçükleriyle boğuşmak ,sadece televizyonda veya hayvanat bahçelerinde gördüğümüz hayvanlara doğal alanlarında yaklaşabilmek inanılmaz bir duygu. Açıkcası gezimin bu kısmı da en az avcılık kadar önemliydi benim için. Bu hayvanlar hakkında çok değerli bilgiler edindim.

İşin avcılık kısmına gelirsek , 13 büyük hayvan ve 1 de kuş avı yaptım.
Özellikle büyük avların çok kolay olmamasını istiyordum ki isteğim gerçekleşti. Kimi zaman 1 saat yerlerde süründüm. Kimi zaman emekleyerek , kimi  zaman dağlara çıkarak avlarımı gerçekleştirdim. İnsan bu avı yapıp da kendi ülkesindeki potansiyel ve durumu görünce inanın çok üzülüyor. Adamlar dünyanın çeşitli yerlerinden hayvan getirip çoğaltıp avlatırken , bizler elimizdekini tüketiyoruz. Bir gün kendi ülkemizde de bu kadar güzel ve bol av yapacağımızı umarak geçelim resimlere

Burada yayınladığım resimler aslında elimde bulunan binlerce resim ve videonun , yazılması gereken sayfalarca yazının oldukça küçük bir kısmı .

Umarım beğenirsiniz.

Hakan ATASOY:
Hayırlı olsun büyük bir tecrübe büyük bir heyecan yaşamışsınız. Bu tarz hayalleri gerçekleştirmek herkese nasip olmuyor...

Özgür ATAŞ:
Öncelikle sizede iyi bayramlar dilerim Harika kareler ve  Güzel bir av ve macera olmuş tebrik eder devamlarını dilerim

Fehmi TAŞKIN:
Sevgili dostlarım,
Ben kendi kafama göre bir maceraya girişip daha önce hiç Türk insanı görmemiş kişilerle tanışıp dost olup av yaptım. Bundan sonra oralara gidecek arkadaşlara elimden geldiğince yardımcı olmak isterim. Sormak istedikleriniz olursa elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım.
Rastgele

Tevfik GÜN:
Sayın Fehmi Bey,tebrik ederim.
Harika bir deneyim olduğunu düşünüyorum safarinizi yazıyla ve görselle destekleyip bizimle paylaşırsanız keyifle okuyacağımın garantisini verebilirim.
Çok güzel bir paylaşım olmuş...

Saygılarımla...

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git