Gönderen Konu: kayseride ingiliz pointer bulunmuştur.  (Okunma sayısı 1302 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ömer BÜYÜK

• *
kayseride ingiliz pointer bulunmuştur.
« : 04 Kasım 2014, 16:31:21 »
kayserinin develi bölgesinde ingiliz pointer köpek bulunmuştur. Kaybeden arkadaşlar özellikleriyle birlikte telefonunu buraya yazarlarsa yardımcı olmaya çalışırım.
Ömer BÜYÜK
1982 NEVŞEHİR

Çevrimdışı Emre SERBEST

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: kayseride ingiliz pointer bulunmuştur.
« Yanıtla #1 : 04 Kasım 2014, 16:40:32 »
Bir tarafta milletin köpeğini tüfğini çalan şerefsizler diğer tarafta bulduğu köpeği sahibine kavuşturmaya çalışan insanlar,işte bu memleket batmıyorsa ÖMER BÜYÜK gibi BÜYÜK adamlar sayesinde batmıyor helal olsun Allahta senin işini kolaylaştırsın,inşallah en kısa zamanda bulursun köpeğin sahibini
1977-Tekirdağ

Çevrimdışı Ömer BÜYÜK

• *
Ynt: kayseride ingiliz pointer bulunmuştur.
« Yanıtla #2 : 04 Kasım 2014, 17:52:28 »
Köpeği bulduğumuz bölge aşırı meşelik kayalık bi bölge hayvan ne kadar korktuysa  bizi görür görmez koşarak yanımıza geldi aynı bölgede avlanan 4-5 araba daha vardı belki onlarındır diye tek tek bekleyip sorduk ama maalisef. Oraya bırakmayada vicdanım el vermedi belliki çok bakımlı emek verilmiş bi köpek. Avla alakası olmayan bi arkadaşa verdik bakıyo şimdilik muhtemelen sahibi bi kaç gündür uyuyamıyodur ben olsam öyle olurdum çünkü o kadar emek ver sakın dağda kaybolsun biraz empati yapınca bile çok üzülüyorum. Emre bey köpek yetiştirmek bi avcı için çok meşakatli bi iş bunu en iyi biz avcılar bilir ki bu hayvan 4-5 yaşından aşağı değil ağlayanın malı gülene yaramaz allah seninde işini ras getirsin.
Ömer BÜYÜK
1982 NEVŞEHİR