Gönderen Konu: vergiler ve harclar  (Okunma sayısı 3696 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hüseyin AŞKIN

• *
vergiler ve harclar
« : 16 Şubat 2012, 15:26:24 »
bakın arkadaslar buradan bir olusum yapalım ve su vergileri ve harc surelerini 3 yıl veya en azından 2 yıla cıkartalım masraflar cok agırlastı herkez bunun farkında sanırı lutfen ilgili mercihlere gidelim yada bursadaki fuarda bi protesto yürüyüşü yapıp sesimizi duyuralım resmen soyuyolar
Hüseyin AŞKIN
1982-Bursa

Çevrimdışı Veysel TOĞRUL

• *
Ynt: vergiler ve harclar
« Yanıtla #1 : 29 Nisan 2012, 14:26:59 »
MİLLET ALIŞMIŞ SÖFÜŞLENMEYE KİMSENİNİ SESİ ÇIKACAĞI YOK BU TARTIŞMAYA KİMSENİN BİR YORUMDA BULUN MAMASI ÜZÜÇÜ HER GECEN SENE FİYATLAR YÜKSELİYOR DEVLET AVCI İÇİN NE YAPIYOR ARKADAŞLAR AV YETİŞTİRME SAHASIMI ACIYOR BİRŞEY YAPTIKLARI YOK DENETLEME SIFIR ŞU AVÇI ARKADAŞLARI BİLMESİ İSTERİM BUNLARIN AMACI İŞÇİYE MEMURE ÇİFTİYE YANI MORMAL YAŞALAN AVCILIK YAPAN VATANDAŞA AVCILIK YAPTIRMAMAK BUNLAR SADECE ZENGİNE AVCILIK YAPTIRMAK İSTİYORLAR YABAN TV DE BUNLARIN İSTEDİĞİ GİBİ PROPAGANDA YAPIYOR.HERKEZE SELAMLAR
Veysel TOĞRUL
1985 NİLÜFER BURSA

Çevrimdışı Bünyamin KÖK

• *
  • DAĞLAR AŞILMAZ DEĞİL YETERKİ AV OLSUN!
    • av avlak avcı
« Yanıtla #2 : 29 Nisan 2012, 14:30:59 »
bakın arkadaslar buradan bir olusum yapalım ve su vergileri ve harc surelerini 3 yıl veya en azından 2 yıla cıkartalım masraflar cok agırlastı herkez bunun farkında sanırı lutfen ilgili mercihlere gidelim yada bursadaki fuarda bi protesto yürüyüşü yapıp sesimizi duyuralım resmen soyuyolar
MİLLET ALIŞMIŞ SÖFÜŞLENMEYE KİMSENİNİ SESİ ÇIKACAĞI YOK BU TARTIŞMAYA KİMSENİN BİR YORUMDA BULUN MAMASI ÜZÜÇÜ HER GECEN SENE FİYATLAR YÜKSELİYOR DEVLET AVCI İÇİN NE YAPIYOR ARKADAŞLAR AV YETİŞTİRME SAHASIMI ACIYOR BİRŞEY YAPTIKLARI YOK DENETLEME SIFIR ŞU AVÇI ARKADAŞLARI BİLMESİ İSTERİM BUNLARIN AMACI İŞÇİYE MEMURE ÇİFTİYE YANI MORMAL YAŞALAN AVCILIK YAPAN VATANDAŞA AVCILIK YAPTIRMAMAK BUNLAR SADECE ZENGİNE AVCILIK YAPTIRMAK İSTİYORLAR YABAN TV DE BUNLARIN İSTEDİĞİ GİBİ PROPAGANDA YAPIYOR.HERKEZE SELAMLAR

Aynen katılıyorum.
Bünyamin KÖK
1983 KAYSERİ
Elektrik Elektronik
Metal İşleri Teknisyeni

Çevrimdışı Özhan KELEŞ

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #3 : 29 Nisan 2012, 14:33:11 »

LÜTFEN YORUMLARINIZDA BÜYÜK HARF KULLANMAYINIZ
Özhan KELEŞ
28/05/1962-İstanbul

Çevrimdışı Olcay AYTAÇER

• *
« Yanıtla #4 : 29 Nisan 2012, 14:34:29 »
Bu konuda sitemizin önde gelen bireylerin bir oluşum yapmaları lazım.Bizde sonuna kadar desek verelim..
Olcay AYTAÇER
1983 İZMİR    KENA--OLCAY MUHTEŞEM İKİLİ

gif image hosting

selçukkaygısız

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 29 Nisan 2012, 14:57:14 »
imza toplansa,herkes bir dilekçe yazsa tarayıcıdan geçirip siteye atsa yöneticilerde bunu ilgili makamlara ulaştırsa belki sonuç alınır.

Çevrimdışı Gökhan KARABIYIK

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #6 : 29 Nisan 2012, 15:29:02 »
kesınlıkle vergı ve harcların ya fıyat olarak dusurulmesı yada 2-3 yıllık olması lazım mılletı kacak avcılıga yonlendırıyorlar
Gökhan KARABIYIK/ERZURUM
benım kangalLım...

Çevrimdışı Halil KARADENİZ

• Free Üye
  • *
« Yanıtla #7 : 29 Nisan 2012, 15:37:07 »
arkadaşlar hangi devirde yaşadığımızın farkında değilmisiniz devlet ne zaman görülmüş alacağından vazgeçtiği hatta başka ne cıdık uydurup nasıl soysak bu avcıları diye plan yapıyordur bence ben şuan ki durumada razıyım bakalım ilerleyen yıllarda daha ne vergileri ve pulları çıkartacaklar
Halil KARADENİZ 1982-ORDU

resim

Çevrimdışı Ahmet ÖZTÜRK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #8 : 29 Nisan 2012, 15:50:02 »
herşey geçici avcılık belgesi ile başladı ve şimdi durum nerelere geldi..parası olan buraya yorum yapmaya bile tenezzül etmiyor..senede bir sefer değilmi?diyor ama 2005 ten buyana buralara gelindi 2015 te ne olacak bakalım?evimi değiştirdim nüfustan 710 lira ceza yedim,çanakkale bursa çevre yolunda gidiyorum çevre yoluna kamera konmuş 105 ile giderken 50 ye düşmem gerekiyormuş,düşmedim düşürdüler..şu anda en güzel şey evden çıkmamak,evden dışarı çıkarsan köyünden çıkma,ilçeden dışarı çıkma,şehrinden dışarı çıkma..
« Son Düzenleme: 30 Nisan 2012, 00:30:31 Gönderen: Ahmet ÖZTÜRK »
  • Stoeger peregrine max 5
  • Ata Arms
Ahmet ÖZTÜRK
Lüleburgaz/KIRKLARELİ  1976

Çevrimdışı Halil ARIK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #9 : 29 Nisan 2012, 18:17:49 »
mazot doğal gaz benzin nerelere uçtu biz millet olarak ses çıkarmıyoruz hiç bişeye.
halil arık
1984 afyonkarahisar
5464458072
Türk`ü,Türklüğü,Vatanı sevmek faşistlikse, Hitler yanımızda komünist kalır..

Çevrimdışı Cihan AKBEL

• *
  • aw tedevisi olmayan bir hastalıktır
« Yanıtla #10 : 30 Nisan 2012, 00:21:07 »
böyle yorumlar okumak güzel en azından 3-5 kişide olsak uyumayan birileri war. uyuyanlar ne zmn uyanakcak merakla bekliyorum...
Cihan AKBEL
1987 eskişehir biyolog

Çevrimdışı Şevket AKKAN

• *
« Yanıtla #11 : 30 Nisan 2012, 09:23:16 »
Hepinize katılıyorum arkadaşlar parası olan ava gidcek para olmayan gitmeyecek yok böyle birşey yakında herkez kaçak avcılığa dönecek acık konusmak gerekirse şahsen ben mantıken düsünmek gerekirse bu gün asgari ücret ile calısan insan yani 739 lira ile calışan bir insan nasıl yatıracak nasıl alacak avlanma belgesini sonra adı çıkar kaçak avcı die tabi kaçak avcı olur cünki sen zorluyorsun kaçak avcılığa insan sezon sonumu gidiyor yavru zamanındamı gidiyor limitsizmi avcılık yapıyor hayır ama kaçak avcı kısacası arkadaslar paralı avcılığa hayırrrrr...
ŞEVKET AKKAN
1980  KONYA (MERAM)

Çevrimdışı Fatih KARACA

• *
  • Geleceğin çiçekleri,geçmişin kökleriyle beslenir.
« Yanıtla #12 : 02 Mayıs 2012, 20:38:51 »
kesınlıkle vergı ve harcların ya fıyat olarak dusurulmesı yada 2-3 yıllık olması lazım mılletı kacak avcılıga yonlendırıyorlar

Gönülden katılıyorum..
Fatih KARACA
1976 Sarıköy/ Gönen/BALIKESİR