Gönderen Konu: << BOL FERMALI, VİDEOLU KEKLİK AVLARI >> DÖRDÜNCÜ VİDEO EKLENDİ  (Okunma sayısı 27638 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Emrah ERDAL

• *
Benim kalbim biryerler diyor ya hayırlısı bakalım... :)
Emrah ERDAL
1980-Ankara

Çevrimdışı Sorgun BAYRAKTAROĞLU

• *
imrenerek izlediğim bir keklik avı videosu olmuş emrah abi , adoff la  beraber harika  avlar yapmışsınız, avınız daim olsun .
Sorgun BAYRAKTAROGLU 1984/ İSTANBUL

Çevrimdışı Serkan ÇAKAR

• Müdavim Üyemiz
kalbimizin götürdüğü meraya gideriz ;)

şu kalbinizin götürdüğü meralarda topal bir adam yürüyebilicekse benide göütürün dostlar.....

serkan çakar 1979 MERZİFON / AMASYA
05423436587

Çevrimdışı Serkan ÇAKAR

• Müdavim Üyemiz
bu videolardan sonra.....draatharlara ısınmaya başladım.....

hem pointerleimi dağda çoban köpekleride aport edemez.....
05423436587

Çevrimdışı Orhan ÖZHAN

• *
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Emrah hem senin hemde Adof un maşallahı var. Harika çekimler yapmışın. Adofta artık tam anlamıyla avcı oldum diyor bundan sonra daha güzel işler çıkaracağından bu görüntülerden sonra emin olmamak elde  değil. Daha güzel günlerde en az bu görüntülerdekiler kadar güzel avlar yapmanız dileklerimle Allah a emanet olu.
Orhan ÖZHAN
1980 KAYSERİ

Çevrimdışı Ahmet ÇETİN

• Müdavim Üyemiz
  • DÜNYA AHİRETİN KAZANILDIĞI İMTİHAN YERİDİR.
MAAŞALLAH  EMRAH KARDEŞİM.İKİNİZDE AVIN  HAKKINI  VERİYORSUNUZ.
Ahmet ÇETİN
1967 terme-samsun

Çevrimdışı Özgür KAYA

• Müdavim Üyemiz
Emrah bey videolar için teşekkürler harika bir görsel şov olmuş adoff  koku olarak gerçekten çok iyi fermada sağlam birlikte uzun seneler avlanmanız dileğiyle ....
Özgür KAYA
1977-Memleket KAYSERİ-İkamet KARS

Çevrimdışı N.Emre ŞİMŞEK

• *
Emrah güzel fermalar, güzel atış, güzel çekim... Tebrikler. En çok tebrikte tek başına hepsini yapmana. Selamlar
Nurettin Emre ŞİMŞEK
1976 Ödemiş/İzmir
05057052062

Çevrimdışı Serkan KESKİN

• Müdavim Üyemiz

Yine çok güzel görüntülerle çok güzel bir paylaşım; Adoff'la beraber daha bol fermalı çekimler dilerim, selamlar...
Serkan KESKİN  1983 Senirkent / ISPARTA -  İKAMET GELİBOLU

Çevrimdışı Emrah ERDAL

• *
imrenerek izlediğim bir keklik avı videosu olmuş emrah abi , adoff la  beraber harika  avlar yapmışsınız, avınız daim olsun .

Sorgun kardeşim teşekkür ederim. İnan Adoff'la her hafta ayrı bir keyif ile avlanıyorum. Pazar günü 2 çulluk ferması, iki kez keklik alayına ferma ve birde tek kekliğe ferma yaptı. Cep telefonu ile çekeceğim diye köpeğe ihanet ederek keklikleri kaçırdım. Neyse ki çullukların birini hakladım. :D

şu kalbinizin götürdüğü meralarda topal bir adam yürüyebilicekse benide göütürün dostlar.....

Serkan ne zaman istersen kardeşim. Seni topal merasına götürürüz, artık ne çıkarsa nasibimize. :)

bu videolardan sonra.....draatharlara ısınmaya başladım.....

hem pointerleimi dağda çoban köpekleride aport edemez.....

Daha ben seni çok ısındırırm Serkan. Hele bir gelip fermasına bir iki tüfek atarsan daha ifla olmazsın. Adam bu hafta keklik alayını 300m koşarak iz takibi yaptı dikenin içinde, peşinden fermaladı. Köpek beni kaybetti diye düdükle ortalığı yıkarken keklikler fırladı tabi. Kondukları yeri görüp gittim, köpek yerlerde sürünerek fermaladı. Son anda dur şunu cebe çekeyim derken alay fırlayınca 3 el boş attım. İhanet ettim resmen ite, bir de çulluk fermasına iki kişi boş attık. Allahtan fermanın birinde çulluğu vurdum da köpek aport yaptı.. ;D

Demem odur ki gel bırak bu pointer sevdasını. İlerde drahthaar alırsan boşa geçen zamana daha fazla üzüleceksin. :)

Emrah hem senin hemde Adof un maşallahı var. Harika çekimler yapmışın. Adofta artık tam anlamıyla avcı oldum diyor bundan sonra daha güzel işler çıkaracağından bu görüntülerden sonra emin olmamak elde  değil. Daha güzel günlerde en az bu görüntülerdekiler kadar güzel avlar yapmanız dileklerimle Allah a emanet olu.

Orhan iyi dileklerin ve yorumların için çok teşekkür ederim. Adoff daha tam anlamıyla avcı olmadı. Bıldırcın, kınalı, çil, üveyik ve çulluk işini iyi öğrendi. Tavşana fermasına bir kaç kez tüfek attım ama daha bir iki tavşan daha görmedi lazım. Bir de annesi gibi ne zaman ördeğe ferma yapar o zaman oldu bu derim. :D

MAAŞALLAH  EMRAH KARDEŞİM.İKİNİZDE AVIN  HAKKINI  VERİYORSUNUZ.

Ahmet abi teşekkür ederiz, elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

Emrah bey videolar için teşekkürler harika bir görsel şov olmuş adoff  koku olarak gerçekten çok iyi fermada sağlam birlikte uzun seneler avlanmanız dileğiyle ....

Özgür bey yorumlarınız için teşekkür ederim. İnşallah seneye kamera çeken arkadaşlarım kıvırtmaz ise daha güzel avlar paylaşacağım sizlerle. ;D

Emrah güzel fermalar, güzel atış, güzel çekim... Tebrikler. En çok tebrikte tek başına hepsini yapmana. Selamlar

Çok teşekkür ederim. Aslında çok ferma pozisyonu oluyorda av yapma sevdası baskın geliyor genellikle.

Ödemiş'e selamlar...

Yine çok güzel görüntülerle çok güzel bir paylaşım; Adoff'la beraber daha bol fermalı çekimler dilerim, selamlar...

Serkan teşekkür ederim. İnşallah Adoff'la da bol bol çekim yapacağız.

Emrah ERDAL
1980-Ankara

Çevrimdışı Veysel AÇARI

• Müdavim Üyemiz
kus kus yok dedın kandırdın benııı cek vıdeolarııııı ohhhh  saka saka abıcımmm cok guzel olmus bır ksu bulabılsem bende cekecemde
 kıran gırdı burda kokune
Veysel AÇARI
1982  AKHİSAR MANİSA
0505 89 92 112

Çevrimdışı Emrah ERDAL

• *
Sorma Veysel bu adi it biz kuş yok dedikçe zorla bulup çıkartıyor kalan kırıntıları. Artık vurmak inan içimden gelmiyor, tohumluk lazım merlara... ;D
Emrah ERDAL
1980-Ankara

Çevrimdışı Mustafa KURU

• *
Emrah abi atmayın bu videoları yoksa herkes drahthaarcı olacak sonra merlarda kuş kalmayacak ; >:D ;)
 Çok güzel görüntüler daim olsun...
Mustafa KURU
1985 ADANA   0535 921 38 85

Çevrimdışı Cuma KURT

• *
çok güzel bir av olmuş tebrikler
Cuma KURT
1975-İstanbul  0537 709 87 28

Çevrimdışı Emrah ERDAL

• *
Emrah abi atmayın bu videoları yoksa herkes drahthaarcı olacak sonra merlarda kuş kalmayacak ; >:D ;)
 Çok güzel görüntüler daim olsun...

Mustafa kardeşim aklıma gelmiyor değil. Herkes drahthaar bakarsa meydanda av kalmayacak. ;D

çok güzel bir av olmuş tebrikler

Cuma bey teşekkür ederim.
Emrah ERDAL
1980-Ankara

Çevrimdışı Serkan ÇAKAR

• Müdavim Üyemiz
emrah daha öncede konuşmuştuk seninle dd ye bir merakın var....

pointerciliği bırakmadan bir dd sahibi olacam bakalım ne zaman pek uzak değil gibi...... :) :) :)
05423436587

Çevrimdışı Emrah ERDAL

• *
emrah daha öncede konuşmuştuk seninle dd ye bir merakın var....

pointerciliği bırakmadan bir dd sahibi olacam bakalım ne zaman pek uzak değil gibi...... :) :) :)

Hadi bakalım hayırlısı olsun, ama demedi deme pointer zevk vermeyecek drahthaar olayı başlayınca. ;D
Emrah ERDAL
1980-Ankara

Çevrimdışı Ş.Burak SEZER

• DUCK HUNTER
  • Avlak Yönetici
Sıra sıra dizmişsin kınalıları helalin var Emrah abi..Drahthaar farkı mı desek yoksa avcı farkı mı desek ne desek buna :)
Ama şu kesin Adoff görevini hakkıyla yapıyor maaşallah... ;)
Umarım sende öylesindir abim :) :)
Ş.Burak SEZER 
1988 SAMSUN

Çevrimdışı Emrah ERDAL

• *
Sıra sıra dizmişsin kınalıları helalin var Emrah abi..Drahthaar farkı mı desek yoksa avcı farkı mı desek ne desek buna :)
Ama şu kesin Adoff görevini hakkıyla yapıyor maaşallah... ;)
Umarım sende öylesindir abim :) :)

Burak'cım bu it görevini yapıyor. Bizde arada sırada asaklıklar olsada elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Ama şunu kabul etmek lazım ki büyük pay köpeğin, yoksa o keklikler tövbe kalkmazlar.
Emrah ERDAL
1980-Ankara