Gönderen Konu: BU ASLAN PARÇASI OLURMU DERSİNİZ, YORUMLARINIZI BEKLİYORUM :)  (Okunma sayısı 8786 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ahmet FARUK

• *
DEĞERLİ AVCI ABİLERİM VE KARDEŞLERİM İLK DRAHTHAARIM ANKARADAN MESUT BEY SAYESİNDE ELİME ULAŞTI KÖPEĞİMİN BABASI AZİZ OMUR UN ANKARAYA VERDİĞİ KAPADOKYA İSİMLİ KÖPEĞİ ANNESİ BULGARİSTANDA BİR DD ÇİFTLİĞİNDEN GELME. ÇOK HAREKETLİ VE SEVİMLİ BİR KÖPEK OYUN OYNAMAK İÇİN YAPMADIĞI MAYMUNLUK YOK İNŞALLAH RABBİM KISMET EDERSE ELİMDEN GELDİĞİNCE YETİŞTİRMEYE ÇALIŞACAĞIM ŞUAN YAKLAŞIK 3 AYLIK OLACAK GÜNEŞLİ HAVAYI BULMUŞKEN BİR KAÇ FOTOĞRAF ÇEKELİM DEDİK İNŞALLAH BEĞENİRSİNİZ. YETİŞTİRME AŞAMASINDA DİKKAT ETMEM GEREKEN HUSUSLAR HAKKINDA BİLGİ VEREBİLİRSENİZ MEMNUN OLURUM. HEPİNİZE SEVDİKLERİNİZLE VE AVLARINIZIN VAZGEÇİLMEZİ DOSTLARINIZLA SAĞLIKLI VE UZUN ÖMÜRLER DİLERİM SAYGILARIMLA .... ÇANKIRI DAN AHMET FARUK
KÖPEĞİM PARS :)
TEVAZU İYİ BİRŞEYDİR AMA BU YAŞTA PEK TEVAZU OLMUYOR BU KERATALARDA, KOMŞUNUN TAVUKLARA DİKTİ GÖZÜ :)

Uploaded with ImageShack.us

« Son Düzenleme: 02 Nisan 2012, 23:27:24 Gönderen: Ahmet FARUK »
Ahmet FARUK
1985 Çankırı

Çevrimdışı Veli ERSOYOL

• *
dostum ufaktan sık ilerde bişey yapamazsın olmaz olurmu içinde varsa her türlü gider çok güzel rast gele
Recep Erbaş
1980 ANTALYA

Çevrimdışı Alim ÖZGÖRÜ

• *
MAŞALLAH çok güzel. birlikte doyumsuz avlar dilerim....
Alim ÖZGÖRÜ

Çevrimdışı N.Yıldız SÜKAN

• Bayan Üye
  • **
Maşallah.  İyi yetiştirirseniz sizi yolda bırakmaz. Devamlı ilgi ve alaka gösterin. Mükemmeli yakalarsınız.
Evli-1968-Çankırı (ikamet çanakkale)

Çevrimdışı Mustafa BİTMEZ

• Müdavim Üyemiz
  • POLATLILI
maşallah çok güzel çankırıda estirir bu sezon avda bol çok güzel olur aman tavuklarla yetişsin sakın yakalatma kulanı çekiver büyüyünce hak olmaz
image hosting png
  • Beretta pigeon 2 drahtaar tibet
  • Beratta A400unico ultimec kick of drahtaar amon
  • Çifsan poze Drahtaar meks
Mustafa BİTMEZ
1977 ankara
polatlı.
MEJNUN NASIL LEYLAYA AŞIKSA BENDE DRAHTARA AŞIGIM:)

Çevrimdışı Ahmet FARUK

• *
dostum ufaktan sık ilerde bişey yapamazsın olmaz olurmu içinde varsa her türlü gider çok güzel rast gele

Maşallah.  İyi yetiştirirseniz sizi yolda bırakmaz. Devamlı ilgi ve alaka gösterin. Mükemmeli yakalarsınız.

iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim.
Ahmet FARUK
1985 Çankırı

Çevrimdışı Ahmet FARUK

• *
maşallah çok güzel çankırıda estirir bu sezon avda bol çok güzel olur aman tavuklarla yetişsin sakın yakalatma kulanı çekiver büyüyünce hak olmaz
image hosting png
EYW. MUSTAFA ABİ İNŞ. SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE YETİŞTİRİRİZ. BU ARADA POLATLININ NERESİNDENSİNİZ BEN SİNANLI KÖYÜNDE 6 SENE GÖREV YAPTIM ŞİMDİ ÇANKIRI ORTA İLÇESİNDEYİM SAĞLICAKLA KALIN
Ahmet FARUK
1985 Çankırı

Çevrimdışı Dağhan ÇAKMAK

• Müdavim Üyemiz
Ahmet kardesım cok guzel bir yavru.Fakat tavuk konusunda filan dıkkatlı olmalısın , bızım eskı bır dd mız tavuk bogmakla basladı , merada kı koyunlara saldırmaya kadar ısı goturdu .O yuzden agac yasken egılır ornegıne uyarak sımdıden tum canlı  mahklukatlara bu guzel yavruyu alıstırırsan ıyı edersın dıye dusunuyorum
Dağhan ÇAKMAK
1982-Erzincan

Çevrimdışı Ahmet FARUK

• *
Ahmet kardesım cok guzel bir yavru.Fakat tavuk konusunda filan dıkkatlı olmalısın , bızım eskı bır dd mız tavuk bogmakla basladı , merada kı koyunlara saldırmaya kadar ısı goturdu .O yuzden agac yasken egılır ornegıne uyarak sımdıden tum canlı  mahklukatlara bu guzel yavruyu alıstırırsan ıyı edersın dıye dusunuyorum
[/quote

eyw. üstadım söylediklerinizi dikkate alacam forumda paylaşma nedenim aslında buydu bilmem gerekenleri öğrenmek yardımın için teşekkürler
Ahmet FARUK
1985 Çankırı

Çevrimdışı Ünal SAYGILI

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
maşallah arkadaşım çok güzel allah uzun ömür versin olur tabi biraz ilgi biraz alaka ondan sonra tamamdır
1974-Marmaris
muğla
angaralı

Çevrimdışı Mehmet TURAN

• *
    • http://www.silvercare.com.tr
inşallah istediğin gibi bir av arkadaşı olur hemşerim.
Mehmet TURAN
1980 PENDİK

Çevrimdışı Uğur CAMUZCU

• Müdavim Üyemiz
    • http://www.loftyberg.com
inşallah gönlünce yetiştirir uzun seneler beraber avlanırsınız.
Uğur CAMUZCU
1970  BURSA

Çevrimdışı Kenan TEKİN

• Müdavim Üyemiz
hayırlı ugurlu olsun güzel bir drahthaar olacak bir kaç ay sonra sakal ,kaş ,bıyık derken tam karizma olur.
tüyü kadar avı bol olsun en kısa sürede sosyalleşme ve tüfek sesi eğitimine başlamınızı öneririm
Kenan TEKİN
1985 KONYA\EREĞLİ
NEVŞEHİR

Çevrimdışı Kadir TOPÇU

• *
drahtar olsunda kedı yavrusu olsun ısterse hersey olur bu köpekelrden güzel köpek canavar gıbı olur sezona
Kadir TOPÇU
1984-ADANAlıyık

Çevrimdışı Ahmet FARUK

• *
maşallah arkadaşım çok güzel allah uzun ömür versin olur tabi biraz ilgi biraz alaka ondan sonra tamamdır

inşallah istediğin gibi bir av arkadaşı olur hemşerim.

inşallah gönlünce yetiştirir uzun seneler beraber avlanırsınız.
drahtar olsunda kedı yavrusu olsun ısterse hersey olur bu köpekelrden güzel köpek canavar gıbı olur sezona

eyw. sağolun değerli üstadlarım iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim.
Ahmet FARUK
1985 Çankırı

Çevrimdışı Ahmet FARUK

• *
Maşallah Allah nazardan saklasın.benim koca danamın adaşı olmuş adı gibi avlarıda güzel ve bol olsun ,ki olur iyi bir eğitim ve bol av olan bir bölgede beklentinizin bile üstünde olur neticede DD ;) ;) :) :) :).
EYW. UFUK ABİ SAĞOLASIN İSMİNİ FORMDA GÖRMÜŞTÜM VE HOŞUMA GİTTİ O YÜZDEN PARS VERDİM ADINI MUHTEMELEN SİZİN AÇTIĞINIZ BİR KONUDA GÖRMÜŞÜMDÜR :)
Ahmet FARUK
1985 Çankırı

Çevrimdışı Dağhan ÇAKMAK

• Müdavim Üyemiz
gozlerınden ve tavırlarından bellı akıllı ve uyanık oldugu :) gereklı ılgı ve alakayı gosterırsen cok ama cok ıyı bır avcı olacagına hıc suphem yok...
Dağhan ÇAKMAK
1982-Erzincan

Çevrimdışı Fatih KARACA

• *
  • Geleceğin çiçekleri,geçmişin kökleriyle beslenir.
Çok guzel. Allah uzun omur versin.Avi bol olsun..
Fatih KARACA
1976 Sarıköy/ Gönen/BALIKESİR

Çevrimdışı Ahmet FARUK

• *
Çok guzel. Allah uzun omur versin.Avi bol olsun..
EYW. FATİH ABİ İYİ TEMENNİLERİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.
Ahmet FARUK
1985 Çankırı

Çevrimdışı Ersin TETİK

• Müdavim Üyemiz
Çok güzel maşşllah . Tüyü kadar da avı olur inşallah . Bizim köpeklerin şansına güneş görmeden büyücekler bu yıl walla hep kar yağmur kulubeden çıkmıor benim ki :)
  • Duetsch Drahthaar
Ersin
1982 KOCAELİ

Çevrimdışı Ahmet FARUK

• *
Çok güzel maşşllah . Tüyü kadar da avı olur inşallah . Bizim köpeklerin şansına güneş görmeden büyücekler bu yıl walla hep kar yağmur kulubeden çıkmıor benim ki :)
AYNEN ÖYLE ERSİN BEY HELEKİ BU SENE BİZİM BURALARDA AFET YAŞANDI RABBİM ÖMÜR VERİRSE YAZDA GELİR BAKALIM SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUZ YENİ SEZONU. İYİ DİLEKLERİNİZ İÇİNDE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM
Ahmet FARUK
1985 Çankırı

Çevrimdışı Ahmet VURAL

• Müdavim Üyemiz
Maşallah fotoğraftaki duruşuna bakılırsa şimdiden Aslan olmuş. Avları bol ömrü uzun olsun.
Ahmet VURAL
1954 Ankara

Çevrimdışı Ahmet FARUK

• *
Ynt: BU ASLAN PARÇASI OLURMU DERSİNİZ, YORUMLARINIZI BEKLİYORUM :)
« Yanıtla #22 : 02 Nisan 2012, 03:03:19 »
Maşallah fotoğraftaki duruşuna bakılırsa şimdiden Aslan olmuş. Avları bol ömrü uzun olsun.

eyw. ahmet abi teşekkürler.  yavru Aziz OMUR bey'in Ankaradan Mesut Beye verdiği Kapadookya isimli köpeğinin yavrusu secere ve saflık bakımından sağlam bir köpek inş. avlarıda buna yakışır
Ahmet FARUK
1985 Çankırı

Çevrimdışı Ö.Faruk GÜNER

• Müdavim Üyemiz
Ynt: BU ASLAN PARÇASI OLURMU DERSİNİZ, YORUMLARINIZI BEKLİYORUM :)
« Yanıtla #23 : 09 Nisan 2012, 21:08:32 »
maşallah, herşey gönlünüzce olsun güzel dd.

adult image hosting
Ömer Faruk GÜNER
ÜNYE / ORDU 1975
0 532 548 02 53