Gönderen Konu: 75 GÜNLÜK DİŞİ DRAHTHAAR KÖPEĞİM VAR EĞİTMİNE NERDEN BAŞLICAM ??  (Okunma sayısı 2581 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mustafa YILMAZ 07

• *
  • bir liralık tüfek , on liralık köpek...
merhaba avcı dostlar 75 günlük dişi drahthaar yavrum var ve hophop hopluyor zıpzıp zıplıyor ama bu günlerde sanki artık eğitim zamanının geldiğini hissediyorum ama nerden nasıl başlıcağımı bilmiyorum ne yapmalıyım ? nerden başlamalıyım ? yardımcı olursanız sevinirim!!!!!
Mustafa YILMAZ
1982 0 RH+ ANTALYA

Çevrimdışı Emrah ERDAL

• *
Elbetteki temel itaat ile başlayacaksınız(otur, yat, bekle). Köpeğiniz hala çok küçük; bu yüzden oyunla karışık, bir anda büyük beklentilere girmeden eğitime başlayın. Ayrıca Rıdvanın bir zamanlar paylaştığı güzel bir eğitim cdsi vardı. Bulabilirseniz mutlaka izleyin, çok yardımı dokunacaktır. Bulamazsanız Rıdvan'dan isterseniz eminim bir link falan verir. Amaç bir drahthaarcıyı daha kazanmak.  ;D
Emrah ERDAL
1980-Ankara

Çevrimdışı Ö.Faruk GÜNER

• Müdavim Üyemiz
mustafa bey, eğitim dediğimiz şey çok uzun süreçte verilen bir olay bu süreçte tutarlı davranmanız köpeğinizin kafa karışıklığını önleyecektir,
nerden başlıcam derseniz
ilk önce patronun kim olduğunu bilecek sonra hayırı bilecek ve temel eğitimlere sonrasında geçilebilir,
ama köpeğiniz daha çok küçük şimdilik ona oyunla karışık patronun kim olduğunu öğretmeniz yeterlidir diye düşünüyorum,
5 ve 6. ayından sonra yavaş yavaş temel iteatlere başlanabilir diye düşünüyorum,
kolay gelsin.

adult image hosting
Ömer Faruk GÜNER
ÜNYE / ORDU 1975
0 532 548 02 53

Çevrimdışı Serdar BAKAL

• Müdavim Üyemiz
  • VARLIĞIM, YÜCE TÜRK VARLIĞINA ARMAĞAN OLSUN...
sadece ve sadece önce silah sesi...
Serdar BAKAL1982 Bandırma/BALIKESİR,ŞARKÖY0 542 562 36 73

CADIGİLLERDEN LADY

www.youtube.com/Serdarbakal

• *
Serdar BAKAL kardeşim eminmisiniz yavru henüz 75 günlük , silah sesi eğitimine başlamalımıyım ???
Mustafa YILMAZ
1982 0 RH+ ANTALYA

Çevrimdışı Halil ÖZKAN

• *
  • Avcı köpeğiyle nam yapar
75 gün daha iyice besleyip büyüt bence.
Halil ÖZKAN
1976-Çanakkale-İKAMET İSTANBUL

• *
hocam rıdvan arkadaşımız kimdi ben onu bulamadım eğitim cd si için link isticektim saygıar teşekkürler...
Mustafa YILMAZ
1982 0 RH+ ANTALYA

Çevrimdışı Ersin TETİK

• Müdavim Üyemiz
Onun linki farklı bir sitede verildi epey oluyor sonra link çalışmıyordu bir kez daha verildi ama orası çalışıyormu bilmiyorum . Birisinin tekrar upload etmesi gerekebilir . Rıdvan arkadaş da Rıdvan Kocataş diye yazın çıkar fakat siz o konuya bi başlık açın bence daha çabuk bulursunuz
saygılar
« Son Düzenleme: 25 Haziran 2012, 00:58:38 Gönderen: Ersin TETİK »
  • Duetsch Drahthaar
Ersin
1982 KOCAELİ