Gönderen Konu: Yarı Oto. Kinetik Tercihi  (Okunma sayısı 11748 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Veli TOKCAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Yarı Oto. Kinetik Tercihi
« Yanıtla #25 : 14 Ekim 2015, 22:06:06 »
Özkanlar fx015 onuda bir incele daha hafif ben bayide inceledim çok hoşuma gitti..ikinci kinetiğim olarak parlama avlarında düşünüyorum..biraz tuzlu.hem üstelik Antalya akdeniz sanayide fabrikası
Özkanlar fx015 onuda bir incele daha hafif ben bayide inceledim çok hoşuma gitti..ikinci kinetiğim olarak parlama avlarında düşünüyorum..biraz tuzlu
1962....BURDUR AVC. KULB                BURDUR

Çevrimdışı Ersan ARGIÇ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #26 : 15 Ekim 2015, 11:12:46 »
Kardeş bende stoeger m2000 aldım ahşap modeli 3,260 +3 fişek 100+ sı var, biraz ağırlaşıyor.Ben ağırr tüfeği sevmem ama  gittim yinede stoeger aldım, 100 gram benim için önemli, bu stoegerde beni yoruyor.Benim stoegerin namlusu yamuk çıktı ,2. gidişinde değiştirdiler ve yanlışlıkla 3 şokum orada kalmış 4 göndermişler, 3 şokumu istedim geri gönderdiler, serviste sıkıntı yaşamadım, namlu yamuk olması ve fabrika hatası bütün yerlilerde var, hangisini tercih edersen tüfeğini test etmeyi ihmal etme..Senin yapacağın avlar yürüme avları akdaş la ata yıda  düşünebilrsin.
« Son Düzenleme: 15 Ekim 2015, 11:14:57 Gönderen: Ersan ARGIÇ »
  • Stoeger 2000
1973
memleket fethiye-iş burdur

Çevrimdışı Çetin KESİCİ

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #27 : 15 Ekim 2015, 13:22:38 »
Arkadaslar abiler uzun zamandir bende arastirma yapiyorum ve m3000 ile ak212 arasinda kaldim.ak212 niyide tutan cok ama ovguler stoeger gibi degil.stoegerin cok fisek secmesi kafami kurcaliyor (yorumlarda okudum).firsat cikarsa her avada giderim.acaba akdasin yikiciligi stoeger kadar varmidir ? Cvplar icin tesekkurler.
1988 Osmangazi / BURSA

Çevrimdışı Ergin ŞİMŞEK

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #28 : 15 Ekim 2015, 15:47:54 »
Arkadaslar abiler uzun zamandir bende arastirma yapiyorum ve m3000 ile ak212 arasinda kaldim.ak212 niyide tutan cok ama ovguler stoeger gibi degil.stoegerin cok fisek secmesi kafami kurcaliyor (yorumlarda okudum).firsat cikarsa her avada giderim.acaba akdasin yikiciligi stoeger kadar varmidir ? Cvplar icin tesekkurler.
bende m3000 var 3 şoku tak  mega 34 gr la harikalar yaratıyor avrupa fişek almana gerek yok ağirlik  konusuna gelince akşama kadr dolaşdim benim için bi sıkıntı olmadi tabi bu kişiden kişiye deişir
« Son Düzenleme: 15 Ekim 2015, 15:58:26 Gönderen: Ergin ŞİMŞEK »
1984 SAMSUN/BAFRA  *****HAYALİN KADAR YAŞAR CESARETİN KADAR BÜYÜR ADAMLIĞIN KADAR ANILIRSIN*****

The following users thanked this post: Onur ORAL, Çetin KESİCİ

Çevrimdışı Onur ORAL

• *
« Yanıtla #29 : 15 Ekim 2015, 21:21:57 »
bende m3000 var 3 şoku tak  mega 34 gr la harikalar yaratıyor avrupa fişek almana gerek yok ağirlik  konusuna gelince akşama kadr dolaşdim benim için bi sıkıntı olmadi tabi bu kişiden kişiye deişir
meca + rcs4 başkasına gerek yok
1992 LONDRA&İZMİR

Çevrimdışı İbrahim ÖZTÜRK 27

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #30 : 15 Ekim 2015, 21:51:24 »
Abiller kardeşler ustalar niyetimde y.oto kinetik yerli almak var aklımdakiler

ak-212
stoeger m3000
ata neo 12

yapıcağım avlar bıldırcın-üveyik-keklik-çulluk vb. avlar ördeğe gidebileceğimi pek zannetmiyorum,bu tüfekleri kullanan abiler arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum

ak-212:akdaşa karşı daima ılımlı olmuşumdur forumda kötü bi yorum göremedim ve 15.000 testini izledim gayet başaralı

stoeger m3000:yorumlarda tüfek ağır olduğu fakat uzun mesafeli avlarda üst düzey performans verdiği(ördek kaz vb

ata neo 12:kimisi için mükemmel kimisi için berbat ama yinede türkiyede çok popüler olan bi kinetik

özellikle ak 212 kullanan kişilerin abilerin yorumlarını bekliyorum
BI USTAD VARMIS AV KONUSUNDA ACI SU TUFEGIME BI BAK DIYENE YERLIMI YABANCIMI DIYE SORARMIS YERLI DIYENLERINKINI ELINE BILE ALMAZMIS AL BI BERETTA 303 TORUNUN GETIRSIN BENIM TORUNA SATSIN
1976 gaziantep

Çevrimdışı Ergin KORKUT

• *
  • VATAN SEVDALISI
« Yanıtla #31 : 15 Ekim 2015, 22:11:19 »
Temel resim yükleme modu ne yazikki çalışmadı ama bugun meca 32 gr 6 no 3 no 35 metre 101 saçma deydi Lambro blue 35 metre 34 gram 5 no 30 metre 126 saçma dedi aynı fişekleri Ata sp poze ile denedim aynı ilk fişekte 92 saçma Diğerinde 117 saçma deydi Delen geçen saçmalar ve sayıları ilk fişekte stoeger daha iyi çıktı diğerinde poze öneydi 7 8 saçma daha iyi delmiş
1953 Kırklareli Lüleburgaz

The following users thanked this post: Çetin KESİCİ

Çevrimdışı Ergin KORKUT

• *
  • VATAN SEVDALISI
« Yanıtla #32 : 15 Ekim 2015, 22:13:20 »
Baktığım kadari ile tahtalı avı yapıyorsun yikiciligi iyi olan bir tüfek istiyorsan stoeger al derim ayrıca Stogerin turkyede değil diğer yabancı sitelerde you tube da ve sosyal medyada arastirsan çok tutulduğunu görürsün
1953 Kırklareli Lüleburgaz

Çevrimdışı Suat ÇALIŞKAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #33 : 15 Ekim 2015, 22:45:17 »
Baktığım kadari ile tahtalı avı yapıyorsun yikiciligi iyi olan bir tüfek istiyorsan stoeger al derim ayrıca Stogerin turkyede değil diğer yabancı sitelerde you tube da ve sosyal medyada arastirsan çok tutulduğunu görürsün
Bu stoeger in çok kaliteli olduğundan değil ucuz olduğundan olmasın.Birde stoeger le çekilmiş ördek resimleri atıyorsunuz yabancı forumlardan.

Ata Armsan Huğlu Hatsan gibi firmaların tüfekleri  Ördek vurmuyormu yada öldürmüyormu ?
Yada stoeger diğerlerinden 25 mt daha uzaktakileridemi düşürüyor ?

Yabancı sitelerde Remington  gibi bir su kuşu tüfeği varken kim alıyormuş stoeger i ?

• HANİÇ ÇİFTE SXS 67.5 cm Mobil şoklu
  • WİNCHESTER SX3 RED PERFORMANCE
  • AKKAR ALTAY COMMANDO 20ga 66cm
İtibar paradan kıymetlidir, değerini bilene

BİGA/1979

The following users thanked this post: Mustafa BAŞHAN, Emrah AKDENİZ

Çevrimdışı Çetin KESİCİ

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #34 : 16 Ekim 2015, 17:38:34 »
Tercihimi stoegerden yana kullandim.herkeze tesekkurler