Gönderen Konu: Farklı Kalibre ve Model Test Atışları - Armsan Silah Sanayi  (Okunma sayısı 9439 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Murat Can 2011

• Ziyaretçi
Selamlar avlakforum.com,

28 çap yarı otomatik, Pompalı ve Phenoma gibi farklı model tüfeklerin çeşitli gramaj ve marka fişekler ile atış denemelerine ilişkin video:

Facebook: www.facebook.com/124199120935292

YouTube Kanalı: http://www.youtube.com/user/armsanarmtac
« Son Düzenleme: 26 Eylül 2011, 15:03:10 Gönderen: Murat CAN 34 »

Mustafa Kabadayı

• Ziyaretçi
gerçekten bende tam anlamış değilim.gerek varmıydı acaba..

Çevrimdışı İbrahim ÇELİK

• *
  • Gonyalı
boş kovanın  nekadar uzaga düştügünü gösteriyor gibi son otomatikten  iyi ateş çıktı boş kovanı atarken

İbrahim ÇELİK
1983-Konya
''Kamil odur ki koya her yerde bir eser ,. Eseri olmayanın yerinde yeller eser.''

Çevrimdışı Ferhat DEMİRCİ

• *
boş kovanın  nekadar uzaga düştügünü gösteriyor gibi son otomatikten  iyi ateş çıktı boş kovanı atarken
  AKTİF VALF sistemi benzeri bir sisteme sahip olmadığı için zaten ne kadar uzağa veya yakına  attığının bir önemi yok zaten  gaz basıncını ayarlayamayan (kısmen )düz piston. eğer yeni bir valf sistemi yaptılarda haberimiz  ve deniyorlarsa tebrikler yoksa  reklamın iyisi kötüsü olmazdan yola çıkmış olabilirler :)
« Son Düzenleme: 06 Ekim 2011, 09:42:45 Gönderen: Ferhat DEMİRCİ »
Ferhat DEMİRCİ
1979 ADANA
[email protected]

Çevrimdışı Hakan AKMAN

• Müdavim Üyemiz
   AKTİF VALF emi benzeri bir sisteme sahip olmadığı için zaten ne kadar uzağa veya yakına  attığının bir önemi yok zaten  gaz basıncını ayarlayamayan (kısmen )düz piston. eğer yeni bir valf sistemi yaptılarda haberimiz  ve deniyorlarsa tebrikler yoksa  reklamın iyisi kötüsü olmazdan yola çıkmış olabilirler :)
ŞAHEN BANA reklam lazım değil bilimsel gerçeklerle ilgilenmek isterim şu öve öve bitiremedikleri bu silahların gerçek bir labrotuvar ortamında ,, noter huzurunda ,, PATERN(GRUPMAN),,PENETRASYON(DELİCİLİK) TESTLERİNİ yapsınlar ve yayınlasınlar ondan sonra biz buyuz işte desinler bizde ikna olalım yoksa bugün 350 tl lik tüfeklerde böyle şıkır şıkır çalışıyor.....
Hakan AKMAN
1970 ANKARA / AFYONKARAHİSARC:\Users\2012\Pictures\photog254iw0.jpg

• *
    Hakan bey o söylediniz testleri dünyada yapan varmı.. sadece fotografik şekilde sergiliyorlar böyle oluyor diyorlar :) gerçi diğer ülkeler nekadar bu işin peşinde(grupman vs. oda ayrı bir konu :)
Ferhat DEMİRCİ
1979 ADANA
[email protected]

Çevrimdışı Hakan AKMAN

• Müdavim Üyemiz
    Hakan bey o söylediniz testleri dünyada yapan varmı.. sadece fotografik şekilde sergiliyorlar böyle oluyor diyorlar :) gerçi diğer ülkeler nekadar bu işin peşinde(grupman vs. oda ayrı bir konu :)
ne kadar yapıyorlar bilmiyorum ancak bizden iyi oldukları kesin ,, en azından yapıldığını fotoğrafik şekildede olsa görebiliyoruz ... ayrıca bu dünya devi firmaların tüfeklerinden kuşu öldürmüyor diye şikayet edildiğinide pek duymuyoruz.. belki browning maxus,un sülünleri iki üç fişekte ancak düşürmesi istisna olabilir.. bence kalitesine ve kendine güvenen her firma göğsünü gere gere bu testleri yapıp yayınlamalıki bizde ne aldığımızı veya alacağımızı bilelim öyle değilmi...???
Hakan AKMAN

• *
     Hakan bey  samimiyetimle söylüyorum beni tatmin etmiyor helede photoshop benzeri programlarda yaptıkları resimler anlatmaları hiç gitmiyor bu konuda en güzel tanıtımın beretta xplor a 400 için yapıldığını söyleyebilirm hernekadar görsel sunumla hazırlanmış olsalar bile... dediğiniz gibi bizden iyi olduklarını kesin çünkü onlar tüfek yapıyorken biz tüfeğin ne olduğunu bile bilmiyorduk :)  bir kaç istisnada ben  sıralayayım beretta 391 her nekadar iyi deselerde (bence iyi) kaşık problemi grupman bozukluğu vs.. remington 1187 kaya gibi görünüşün altında langır lingir bir tüfek oring yırtılmaları bi kenara atıyorum.. ama size ne söylersem söyleyeyim yerli bir tüfek  grupman ve sağlamlık  konusunda kendini kanıtlamadıkca sizide benide tatmin etmez..
Ferhat DEMİRCİ
1979 ADANA
[email protected]

Çevrimdışı Hakan AKMAN

• Müdavim Üyemiz
     Hakan bey  samimiyetimle söylüyorum beni tatmin etmiyor helede photoshop benzeri programlarda yaptıkları resimler anlatmaları hiç gitmiyor bu konuda en güzel tanıtımın beretta xplor a 400 için yapıldığını söyleyebilirm hernekadar görsel sunumla hazırlanmış olsalar bile... dediğiniz gibi bizden iyi olduklarını kesin çünkü onlar tüfek yapıyorken biz tüfeğin ne olduğunu bile bilmiyorduk :)  bir kaç istisnada ben  sıralayayım beretta 391 her nekadar iyi deselerde (bence iyi) kaşık problemi grupman bozukluğu vs.. remington 1187 kaya gibi görünüşün altında langır lingir bir tüfek oring yırtılmaları bi kenara atıyorum.. ama size ne söylersem söyleyeyim yerli bir tüfek  grupman ve sağlamlık  konusunda kendini kanıtlamadıkca sizide benide tatmin etmez..
FERHAT BEY yerli tüfek işi ülkemizde gerçekten şans işi ,, bence bir av tüfeğinde namlu o silahın herşeyi ,, eğer şansınız varda iyi  bir namluya denk gelirseniz ,, mekanizma kaynaklı olası problemler bir şekilde çözülür ancak namlusu kalitesiz bir tüfeğe yapılabilecek bir şey yok ,, işte bende o yüzden 2005 yılından bu yana kullandığım HATSAN LUGER,in performansından oldukça memnunum ,, ayrıca bu güne kadar gözlemlediğim türkiyedeki üreticiler içerisinde belli bir standart yakalamış ve çok az sorun çıkaran silahlar üretir durumdalar ,, HATSAN kullanan bir avcının silahımı satacağım dediğini hiç duymadım hatta sitemizde bile satılık ilanlarında hemen hemen hiç görmedim .... bence bu durum bir tesadüf değil diye düşünüyorum....
Hakan AKMAN

Çevrimdışı Ahmet ÖZKAN

• *
  • 05347677315 TOROS KARTALI
FERHAT BEY yerli tüfek işi ülkemizde gerçekten şans işi ,, bence bir av tüfeğinde namlu o silahın herşeyi ,, eğer şansınız varda iyi  bir namluya denk gelirseniz ,, mekanizma kaynaklı olası problemler bir şekilde çözülür ancak namlusu kalitesiz bir tüfeğe yapılabilecek bir şey yok ,, işte bende o yüzden 2005 yılından bu yana kullandığım HATSAN LUGER,in performansından oldukça memnunum ,, ayrıca bu güne kadar gözlemlediğim türkiyedeki üreticiler içerisinde belli bir standart yakalamış ve çok az sorun çıkaran silahlar üretir durumdalar ,, HATSAN kullanan bir avcının silahımı satacağım dediğini hiç duymadım hatta sitemizde bile satılık ilanlarında hemen hemen hiç görmedim .... bence bu durum bir tesadüf değil diye düşünüyorum....
Yanılmıyorsam 3 senedir 3 adet satılık hatsan ya oldu ya olmadı. ;)
Ahmet ÖZKAN
1983 mersin mut

Çevrimdışı Hakan AKMAN

• Müdavim Üyemiz
Ynt: Farklı Kalibre ve Model Test Atışları - Armsan Silah Sanayi
« Yanıtla #10 : 10 Ekim 2011, 10:37:43 »
Yanılmıyorsam 3 senedir 3 adet satılık hatsan ya oldu ya olmadı. ;)
çok iyi takip etmedim AHMET BEY ancak olsa olsa o kadardır .... demekki bu silahı kullananlar gayet memnun buda genel olarak belli bir standart yakalamış olmayla alakalı bir durum .....
Hakan AKMAN