Gönderen Konu: AVLAK DOSTLARINA FİKİR SUNALIM.  (Okunma sayısı 2720 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Selçuk ORAL

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
AVLAK DOSTLARINA FİKİR SUNALIM.
« : 23 Şubat 2015, 09:42:52 »
Değerli Avlak forum üyeleri merhabalar;
uzun zamandır aklımdan geçen bir proje var; ancak bunu uygulamaya sokmadan önce siz dostların da fikirlerini almak istedim.
nacizane düşüncelerinizi yansıtırsanız sevinirim.
gördüğüm kadarı ile forum içerisinde olsun, ya da sosyal paylaşım sitelerindeki avcılık ve av köpeği gruplarında olsun sürekli gördüğüm konu şuydu.
Şehir dışından avcı bir av köpeği almak istiyor fiyatında her türlü anlaşıyor ancak nakliye konusunda bir sonuca ulaşamağıdı için işlem sonuçsuz kalıyor.
İnternet üzerinden gördüğüm ve okuduğum kadarıyla bu nakliye işini bende dahil ya kamyon şoförlerine rica minnet onuda kabul ettirebilirsek gönderme yaptırabiliyoruz ya da kişilerin çok samimi otobüs soförü,muavin dostları olursa eğerki bunlar yoksa sonuç hüsran.
Bu nakliye işini yapan bi kaç firma ya da şahıs gördüm ya da okudum onlarda % 90 ı istanbul da. diğer illerimizde bununla alakalı bir kuruluş malesef yok.
Sonuç olarak diyorum ki bende Antalya bölgesi olarak böyle bir iş yapsam haftalık belli bir rut üzerinde özellikle avcı arkadaşlara yardımcı olmak bunun yanında cüz i miktar da fiyatları uygun tutup ekmeğime katkı sağlamak gibi bir niyete düştüm.
acaba böyle bir iş yapsak olurmu ?

TÜM DOSLARA SAYGI VE SEVGİLERİMLE.
  • Ata Neo 12
  • (Kaju) İngiliz Setter
Selçuk ORAL
MEMLEKET BURDUR- İKAMET ANTALYA
0-534-421-15-15

The following users thanked this post: Tuncay KANDEMiR

Çevrimiçi Muzaffer KUZU

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: AVLAK DOSTLARINA FİKİR SUNALIM.
« Yanıtla #1 : 23 Şubat 2015, 13:57:49 »
Dünyanın en pahalı mazotunu kullanan bir ülkede çok zor olur diye düşünüyorum.Çünkü limit doldurulması zor olur.Az olursa nakliye kurtarmaz.Nakliye yaparken köpek için yer ayarlanır ise olabilir.Ben nakliye işi yapmış(Kamyonculuk)birisi olarak söylüyorum.
  • Huğlu Süperpoze 12 Skeet Özel yapım 71 namlu
  • Huğlu Çifte 12 Çukurbant 71 namlu 1-2 şok
  • Marocchı 12 Süper Poze 71 namlu 2-4 şok
  • Üzümlü Çifte 12 jetli yüksek bant 71 namlu 1-3 şok
İZMİR 1957   0Rh+     05344463032
Branş Kodu:2036

Çevrimdışı Selçuk ORAL

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 23 Şubat 2015, 14:31:36 »
Düşüncelerin için teşekkür ederim. Muzaffer abi.
Dediğim gibi bu konu biz avcıların büyük sıkıntısı bunu döşünerek hem yardımcı olmak hemde ek iş yapmak için düşündüm.
uzun mesafeli sevkiyatlarda söyleki aylık ya da on bes güne bir belli bir rut olacak atıyorum antalya dan baslayıp-burdur-denizli-aydın-izmir. izmirden sonra ise tekrar antalya istikametine farklı illerden bir dönüş vb.
  • Ata Neo 12
  • (Kaju) İngiliz Setter
Selçuk ORAL
0-534-421-15-15

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #3 : 23 Şubat 2015, 20:23:10 »
İsterseniz bir kez deneyin. Şu tarihlerde şu güzergahtayım diye haber verin falan. Yeterli "yük" olursa çıkarsınız. Fakat sigorta gibi şeyler de olursa tercih edilir sanıyorum.
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimdışı Selçuk ORAL

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #4 : 24 Şubat 2015, 07:37:08 »
Yorumun için teşekkür ederim volkan abi. Evet böyle bir niyet içerisindeyim. gerekli tepkiyi ve talebi alırsam bu uygulamayı yapmak istiyorum.
  • Ata Neo 12
  • (Kaju) İngiliz Setter
Selçuk ORAL
0-534-421-15-15

Çevrimdışı Veli TOKCAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #5 : 24 Şubat 2015, 15:46:42 »
İsterseniz bir kez deneyin. Şu tarihlerde şu güzergahtayım diye haber verin falan. Yeterli "yük" olursa çıkarsınız. Fakat sigorta gibi şeyler de olursa tercih edilir sanıyorum.
sayın selçuk by çok çok iyi bir düsünce .ve tutacağına inanıyorum.bir nevi  evcil hayvan kargo culuğu gibi bir sey olacak.(yarıs at tasıma gibi).1982 dn beri naklye işindeyim su an kapalı kasa soğutuculu türkiye geneli migros sebze tasıyoruz.elimden gelen bir sey olursa yardımcı olurum
« Son Düzenleme: 24 Şubat 2015, 15:48:46 Gönderen: Veli TOKCAN »
1962....BURDUR AVC. KULB                BURDUR

Çevrimdışı Selçuk ORAL

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #6 : 24 Şubat 2015, 16:16:37 »
Düşüncelerin için teşekkür ederim Veli abi.
Bu iş sadece benim aklımdan geçen bir durum. eğer ki arz talep olur ise neden olmasın.
bu işi yapan sadece istanbul da bi kaç yer var bildiğim kadarı ile.
başka da yapan yok.
gelen talebe bağlı olarak eğer ki tutarsa hem avcılarımızın işlerinin görülmesi hem de kendi adıma bir katkı olacağını düşünmekteyim.
  • Ata Neo 12
  • (Kaju) İngiliz Setter
Selçuk ORAL
0-534-421-15-15

Çevrimdışı Yasin KAZAR

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #7 : 05 Eylül 2015, 23:38:12 »
bu hayvan taşıma işini tek başına yaptıgın zaman hüsrana ugrarsın diye düşünüyorum çünkü mazot benzin başını allmış gidiyor.düşecegi yok ama gideceğin yükün yanında veya gideceğin güzergahın üstünde olarak götür getir yaparsan sana ek gelir olur avcı dostlarımızın zarar etmesini istemiyoruz avcı doğayı yaşatan demektir
1986 HATAY

The following users thanked this post: Selçuk ORAL