Gönderen Konu: 2.Doğum günü hediyesi  (Okunma sayısı 3927 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Y.Emre TOK

• *
2.Doğum günü hediyesi
« : 06 Ocak 2013, 13:46:59 »
Merhaba arkadaşlar bu bıçağı sevgili kardeşim Eyüp'e doğum günü hediyesi olarak yaptım.
Kendisi sanatkar bir motosiklet ustası olup dünyaca kendini kanıtlamış pek çok markanın satış ve servis hizmetlerini sunmakta.Dolayısıyla ona yapacağım bıçak ondan motorundan bir şeyler taşımalıydı tema bu şekilde olmalıydı biraz araştırmadan sonra aklıma gelenleri uyguladım.Motosikletinden bir buji istedim,Eyüp kendi logosunu koluna dövme yaptırmıştı onuda kullanmalıydım ve bıçak motorcu ruhunu vurgulamalıydı bu bakımdan bıçak bush craft tarzında olmalıydı ve yanına aksesuar olarak bir magnezyum çubuk eklemek görselliği daha ön plana çıkarabilirdi.
Kendisine dün akşam doğum gününde hediyesini teslim ettim,güle güle iyi günlerde kullansın.
Malzeme  1095
Kılıf          Kösele
Kabza     Ceviz
Sertlik     55-58 HRC

online photo storage

picture sharing

image hosting

online photo sharing

upload foto

upload photos

free photo hosting

image sharing

photo storage

picture hosting

Çevrimdışı Serkan GÜNGÖR

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: 2.Doğum günü hediyesi
« Yanıtla #1 : 07 Ocak 2013, 04:16:56 »
 Motorsiklet çok güzel bir meraktır. Bende kawasaki en500 kullanıcısıyım motorumu kendim boyadım şimdide airbrush çalışmalarımı ilerletiyorum izmir ödemişteki akrepcustum dan ön gidon yaptırıdım aynaları v.s. ordan değiştirttim istanbuldaki TTcustom dan custom far getirttim. Yavaş yavaş devamediyorum motorla oynamaya. Mümkünse kardeşinizin yerinin adresini yazarsanız kendisiylede tanışmak isterim.
 Bıçak gerçekten çok özel olmuş. Emeğinize sağlık. Bişey daha merakettim. O harley bujisinin arka tarafındaki kısım bıçağı bilemeyede yarıyomu yoksa sadece temanın tamamlayıcısımı?
« Son Düzenleme: 07 Ocak 2013, 04:34:18 Gönderen: Serkan GÜNGÖR »
Serkan GÜNGÖR
1984 İZMİR

Çevrimdışı Y.Emre TOK

• *
« Yanıtla #2 : 07 Ocak 2013, 09:51:30 »
Merhaba Serkan bey beğendiğinize sevindim sağ olun. Buji nin devamındaki malzeme magnezyum çubuk ateş başlatıcı olarak kullanılıyor (kamp ta ateş yakmak vs )
EYPBIKE ağırlık olarak Harley-Ducati-Bmv-Ktm gibi markalara hizmet veriyor yer olarak ağaçlı yol opet yanında

Çevrimdışı Ali KARA

• Free Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 08 Şubat 2013, 18:02:53 »
böyle sanatkar kişinin elinde tutmak lazım eline sağlık emre kardeşim O0 O0 O0 O0 O0 O0 O0 O0 O0
1964-İzmir
BBC

Çevrimdışı H.Mehmet KARAHAN

• Free Üye
  • *
« Yanıtla #4 : 27 Şubat 2013, 17:09:09 »
elinize saglık gerçekten çok harika bi bıcak ve sanat eseri olmuş bundan sipariş olarak ta yaparmısınız yoksa sadece kardeşinize özel mi yaptınız..
H.Mehmet KARAHAN
1973-Konya

Çevrimdışı Y.Emre TOK

• *
« Yanıtla #5 : 07 Mart 2013, 23:56:20 »
Sn H.Mehmet bey beğeniniz için teşekkür ederim sipariş olarakta çalışıyorum.

Çevrimdışı Kadir GONAYDIN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #6 : 08 Mart 2013, 08:37:05 »
Çok ince düşünülmüş ve mükemmelce tasarlanmış bir hediye. elinize sağlık
Kadir GONAYDIN-1978 İstanbul - Beylikdüzü

Yedi yaşında ki bir çocuk kalbimizdekileri bilse dağların arkasına kaçarız. Mevla (c.c.) her şeyi biliyor, hiç utanmıyoruz.

Çevrimdışı Muratcan KARABIYIK

• Free Üye
  • *
    • Efe Av Ticaret Av Malzemeleri
« Yanıtla #7 : 02 Mayıs 2013, 23:49:07 »
Çok güzel elinize sağlık çok hoşuma gitti :)