Gönderen Konu: 2000 liraya kadar bir poze veya çifte istiyorum lütfen yardımcı olun  (Okunma sayısı 11305 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hüseyin ERTABAK

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
atakan bey yardımlarınız ve paylaştığınız bilgiler için size çok teşekkür ederim ama kafamı karıştıran ister yerli ister avrupa olsun beni tam manasıyla tatmin eden bir tüfek bulamamış olmak istediğimide elde edemıyorum tam bir yerim dar durumuyla karşı karşıyayım. :-[ ikinci el almak istemiyorum çünkü çok sevdiğim prensibimi çiğneyerek ikinci el aldım ve çok pişman oldum yAni ucuz etin tatsız oldu ikinci el almak istemiyorum ama bütçede kısıtlı olduğu için yerliye DÖNDÜM eğeğr sizden ricim bu paralara alasileceğim sıfır avrupu tüfek varsa benimle paylaşmanız
Hüseyin ERTABAK  1985-Bursa/Gönen
0 544 217 65 53
her attığını vuran yalan söylüyordur !!!

Çevrimiçi Zülküf ÖZDUMAN

• Müdavim Üyemiz
 Hüseyin kardeş merhaba, aslında tüfek önerisinde bulunmak her zaman çekince duyduğum konulardan olmuştur.  Çünkü bütün aletler kul yapısıdır. Ve kişiye uyumu da ayrıca göz önünde bulundurulmalıdır. Ancak yakın zamanda sizin araştırdığınız gibi geniş çaplı bir araştırma yapmış ve nihayetinde AKDAŞ yapımı W&S 912 K model bir yerli tüfekte karar kılmıştım. (Formda bu marka ile ilgi başlığa girerseniz ayrıntılı bilgilere ulaşırsınız) Sadık AKDAŞ üretimi tüfeğimle sezona çok iyi başladım. Hem kalite, hem ilgi hem de dürüstlük açısından Türkiye ortalamalarının üstündeler. Ayrıca Sadık Bey'in oğlu Ömer AKDAŞ formumuza üye. İletişime geçerseniz her konuda yardımcı olacağını deneyimlerimden biliyorum. ESENLİKLER DİLERİM... 
  • Robust 222
  • Benelli Super 90
  • Sarsılmaz Concorde
Zülküf ÖZDUMAN
1962/Diyarbakır