AVCILIK, AVLANMA METODLARI, DOĞADA YAŞAM BİLGİLERİ VE AV KÜLTÜRÜ > AVLANMA TEKNİKLERİ - METODLARI VE AV KÜLTÜRÜ

Red dot ta hangi marka

<< < (5/5)

Abdullah ORUÇ:

--- Alıntı yapılan: Suat METİN - 02 Ocak 2022, 23:33:05 ---kırlangıç kanal birkaç yerdende duydum ama ne oldugunu anlamadım
bu arada crosfire almaya karar kıldım
montaj sıfırlama atış ve av tecrübelerini paylaşırsan sevinirim kararsız kaldım

--- Alıntı sonu ---

Merhaba Suat bey, ben de de NEO var. lakin ben kırlangıç kanadı Maverick88 e yaptırdım. memnunum kullanıyorum.
En güzel tarafı reddotun ayaklar ile yükselmemesi. reddot yükselmediği için tüfek tutuş şekliniz değişmiyor.
başka tecrüben yok. sormak istediğin bişey varsa sorabilirsin.

Suat METİN:
abey acelem yok kırlangıc kanalın resmini yükleme şansın varsa müsait olduğunda bakmak isterim

Abdullah ORUÇ:

--- Alıntı yapılan: Suat METİN - 08 Ocak 2022, 17:45:53 ---abey acelem yok kırlangıc kanalın resmini yükleme şansın varsa müsait olduğunda bakmak isterim

--- Alıntı sonu ---
Kırlangıç kanalı özellikle kurşun atışı yapacağım tüfekte beğenmedim. 71 Saçma namlusunda kullanayım dedim. beceremedim. 1 günde tavşana 14 fişek attım. Elde var sıfır.
71 namlu tüfekten dotu söktüm. domuz için ayrı tüfek aldım. ona da cantilever namlu yaptırdım. üzerine de dotu sıfırladım.
ateşçi foster araksına 2,40 gr TeknaN barut koyup gözümün gördüğü yere atıyorum.
yiyen iflah olmuyor. 20-30 m de bile ön kazan dairesine attım kurşun karşı taraftan çıkmadı.

Cantilever namlu iyidir.
Tüfek, namlu değişiminde bile sıfırlama bozulmuyor. ayrıca namlu içindeki yüksek basınçtan Dotu korumuş oluyor. 
ben memnunum.
yaklaşık 1,5 yıllık deneme uğraşı tecubem budur.

Güven ONUR:
İyi akşamlar ben iki yıl oldu holosun 403B kullanıyorum. Tahmini bin atış yapmışımdır ilkbeş on atıştan sonra ayar tutuyor ve bozulmuyor. Domuz avında kullanıyorum.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[*] Önceki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git