Gönderen Konu: teşekkür!  (Okunma sayısı 1842 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mehmet OVALI

• Müdavim Üyemiz
  • KARAAĞAÇ/ BALIKESİR'li
teşekkür!
« : 09 Mayıs 2011, 22:52:47 »
         selamlar...yakın zamanda 20cal ata marka tüfeğimin tetik grubu arızalandı.tüfeğim 2003 model.yani birazda eski olduğundan,aklıma gelen,gelecekte sorun yaratması muhtemel sorunları da yazarak,ata fabrikasına tüfeğimi gönderdim.çok kısa sürede tüm isteklerim yerine getirilmiş olarak tüfeğimi geri gönderdiler.üstelikte tüfeğim eski model olmasına rağmen,hiç bir ücret almadılar.huzurlarınızda ata arms fabrikasına ve bilhassa teknik servisinde görevli değerli teknisyenlerime  çok teşekkür ederim.sizlerin de bildiğiniz üzere satış sonrası hizmet,ciddi firmaların önem verdiği,vermesi de gerektiği çok mühim bir husus.bu vesileyle ata firmasının ne kadar ciddi,müşterisine önem veren düzgün bir firma olduğunu yakından tecrübe etmiş oldum.ve bu olayları sizlerle paylaşmak, bir anlamda vicdani bir görev oldu.saygılarımla tekrar kendilerine teşekkür ederim.
          son olarak 20cal otomatik tüfek kullanan arkadaşlara bir hususu sormak istiyorum.teknik servis benim de isteğim üzerine norma gaz pistonunun yanında bir de"hevi load"gaz pistonu göndermiş.acaba bu pistonu hangi fişeklerde kullanmalıyım.acaba 25gr üstü tüm fişeklerdemi,ki 28-30-32-36gr fişeklerim de var.yoksa 28gr veya başka daha ağır bir fişektemi kullanmalıyım.bilgi verirseniz sevinirim.sağlıcakla kalın.

« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2011, 22:57:29 Gönderen: Mehmet OVALI »
Mehmet OVALI              
1967 MEZİTLİ/MERSİN  

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
Ynt: teşekkür!
« Yanıtla #1 : 10 Mayıs 2011, 20:34:59 »
Gerçekten ATA'ya bravo. Malesef kimi firmalar da sanki garanti süresinin bitmesini bekliyor gibiler. Öyle firmaların malını almaya ürküyorum. İnsana tüfeğini sattırırlar. Ata firması ise çok güzel bir jest yapmış. İnşallah diğerleri de böyle olur.

Mehmet Bey, o Heavy yazan pistonu zannederim 34 gram ve üstü için kullanılması öneriliyor. Kesin bilgi için kullanma kılavuzuna bir bakın. Elinizde yoksa Ata'nın internet sayfasında PDF formatında bulunuyor. İndirin okuyun. Piston değiştirmek çok pratik değil ama faydası olduğunu kullanan bir dostumun ifadelerinden biliyorum. Ağır dolularda çok faydasını görürsünüz.

Tekrar hayrını görün diyelim.
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimdışı Mehmet OVALI

• Müdavim Üyemiz
  • KARAAĞAÇ/ BALIKESİR'li
Ynt: teşekkür!
« Yanıtla #2 : 10 Mayıs 2011, 21:15:13 »
teşekkürler Volkan bey.eski bir ata kullanıcısı olarak yaptığım seçimden bir kez daha gurur duydum.zira değişen parçalar baya ciddi idi.selamlar...
Mehmet OVALI              
1967 MEZİTLİ/MERSİN