Gönderen Konu: DOLANDIRICILIK AVCI ARKADAS VE DOSTLAR LÜTFEN DİKKAT OKUYUN !!!!!!!!!  (Okunma sayısı 15809 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Osman DÖŞLER

• Expert Üye
  • osman döşler. 1968-istanbul
Arkadaşlar beni de bir sürü uyanık arıyor.Abi senin yazılarından tanıyoruz ve sana bedava tüfek hediye etmek istiyoruz diyorlar.
Hem de bedava dan urika ve browning hediye edecekler diye bir kaç kişi aradı.
Eee tamam kardeşim gönder sen bana tüfeği diyorum, abi burası ilçeye falan uzak sen bana 100-tl kargo parası gönder biz sana göndeririz.
Veya ilanlarda piyasası 2000-tl ye olan tüfeği 500-tl göstererek kargo parası adı altında para toplayan uyanıklar var.
Ne olacak böyle 200-300 kişi de 2-3 kişi yakalasalar parayı cebe atarlar.
Osman DÖŞLER
1968 İSTANBUL

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Geçmiş olsun.
Zaman kötü, dikkatli olmak gerekiyor...
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

Çevrimdışı Yavuz KORKMAZ

• SAKARYA POİNTER KLUP DERNEK BAŞKANI
  • *
  • DOST ALIŞVERİŞTE BELLİ OLUR
    • www.pointer54.tr.gg
ah benim kardeşim ben sana ne yapacağının anlattım ama sen yapmadın gerçi deymez dedin ben sana dedim adam tel edelim köpek lazım diyelim adamda diyecekki şu postahaneye parayı yolla sende tamam diyecen yarın öğlende para o postahanede olur diyecen gidecen verdiği postane şubesinde bekliyecen zaman gelince seni zaten tanımıyor adam oraya gelecek şu isme para yatmışmı yok seni arayacak veya sen onun arayacan hesaba paran yattı git çek parayı çekmeye gelincede verecen sopayı bak bakalım o zaman yakalanıyormu yakalanmıyormu ama sen nalet olsun dedin bunlara gerek yok dedin halbuki bu adam sopayı çoktan hakketi ne diyeyim başka kardeşim mevlam yapsın gerekeni yaparda inşallah
Yavuz KORKMAZ
1974 Hendek SAKARYA [img width=237 height=180]

SAKARYA POİNTER DERNEK BAŞKANI   05557616202- [email protected]     www.pointer54.tr.gg

Çevrimdışı Servet ÖNCEL

• *
Geçmiş olsun. zaman kötü.Araştırmadan sormadan birşey almamak gerekir.birşey  alınacağı zaman mümkünse bulunduğun çevrenden edinmeye bak, bilen kişilerle almaya bak.O paraya pekala bir enik alabilirdin.Mesela geçen ay 100- tl.ye üzümlü marka  2.el yarı otomatik av tüfeği aldım.Hemde kaya gibi tüfek.gazlı ve döner başlı 51 cm.namlu- uzatma şoklarıda var.çevremde tüfek alacak olan arkadaşlara ve tüfekten anlamayan arkadaşlara hep yardımcı olmuşumdur, sonuçta kendileri kazanmıştır.Sizinde danışmanızda fayda var, neyse canınız sağolsun.herşeyin hayırlısı oldun.
Servet ÖNCEL
1960 ADANA

Çevrimdışı Cüneyt NOYAN

• Müdavim Üyemiz
  • avci
    • www.cuneytnoyan.azbuz.com
Cüneyt NOYAN
1977 Çeşme-Midyat
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN
YA DA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL

Çevrimdışı Süleyman DALAR

• Müdavim Üyemiz
oncelikle gecmis olsun carpici dolasik yalanci insan her yerde var burada sitede bile var sanal ortami diye yalanlar kendini iyi anlatmalar acaba nasil carparim diye neler neler hic aldamassa bizim koyde bol keklik tavsan var sdiyo birseyler koparmak icin ama oylesi insanlar kendini aldatir siz 200 ytl kaybetmisiniz oylesi insanlara cocuk colun sadakasi olsun deyin gecin bence
Süleyman DALAR
1973 FRANSA afyon

Çevrimdışı M.Kemal KESKİN

• *
Geçmiş olsun, insanlar böyle adilerin oyunlarına nasıl geliyor, anlamıyorum.

Mustafa Kemal KESKİN
1957-İskenderun
0505 4577838

Çevrimdışı Uğur GÜRBÜZ

• *
  • P_A_N_Z_E_R
arkadaşlar böyle durumlarda karşınızdaki şahısla iletişime geçtiğinizde mutlaka TC. kimlik nosunu isteyin ve size internette verdiği isim ile sorgulatıp karşılaştırın.birde sabit bir telefon isteyerek bu telefondan görüşün.Bu tür dolandırıcılıklar çözülür çözülmeye ama uzun zaman alır.Dediğimi yaparsanız şikayet ettiğinizde şahsın kurtulma şans yüzdesi eepyece zayflar.Devlet bir şekilde şahsı bulacaktır merak etmeyin.
Uğur GÜRBÜZ
1970 BURDUR

Panzer şimdi 8 aylık ilk av

Çevrimdışı Rıdvan GELEN

• *
Geçmiş olsun. Adam olsa değeri 200 lr derdim ama adamda değilmiş şerefsiz.
Rıdvan GELEN
1969 AKÇALAR-BURSA

Çevrimdışı A.İhsan MUDANYALI

• Free Üye
  • *
  • DOĞAYA SAYGI DUYAN HER İNSAN AYRI BİR DEĞERDİR
kimse üzerine alınmasın ama dolandıran kadar dolandırılanın da suçu var.hediyegibi köpek bu fiyata bu kerizden köpekleri alırım gibi bi yklşım içerisine girilirse sonucuna da katlnmak düşüyo.200 lira vericeğinize sitede emin olduğunuz kişilerden 1000 lira ödeyip köpek edinmek yolunu seçseniz böyle bi durumla karşılaşmaz sınız.
  • Brownıng Maxus Hunter otomatic
1971 ikametgah İstanbul .Yalova

Çevrimdışı Mustafa GÖKKAYA

• Müdavim Üyemiz
Bayler Türkiye de iyi olupta ucuz olan veya ucuz olupta iyi olan bişey varmıdır düşünün bakalım bi...Nasrettin hoca hırsızın hiç mi suçu yok! demiş ama hocanın da kabahati yok değil hani....
www.facebook.com/setterbartin
Setter mi? Tabi ki Setter..!
İyinin düşmanı ,ondan daha iyisidir..!
 MUSTAFA GÖKKAYA-1985/BARTIN-Kozcağız [email protected]

Çevrimdışı Halil DUMAN

• *
  • SOLAK VURUCU
geçmiş olsun
Halil DUMAN
1969 Eşme/UŞAK

TAŞ DUVARLAR SIKAR BENİ GÖNLÜM DAĞLARDA

Çevrimdışı Harun KARAOSMANOĞLU

• Müdavim Üyemiz
                                                                                                                                               TABİRDE HATA OLMASIN,EN GÜZELE TENEZZÜL EDİP BULAŞMAMAK.RASTGELE
Harun KARAOSMANOĞLU
1964 KASTAMONU         [email protected]
0 542 603 30 29 Kurt, Ayı dahil TAHNİT VE TROFE YAPILIR
Puanter ve Drahthaar  itinalı tavşan avı yapılır.

Çevrimdışı Mustafa ÖZTÜRK 06

• *
  • çıtak (nicelik biyere kadar sonuna kadar nitelik)
geçmiş olsun
                                                                                                            mustafa öztürk 1982 Ankara kızılcahamam 0RH+

Çevrimdışı İsmail KAYA

• Müdavim Üyemiz
Geçmiş olsun arkadaşım. benimde 2007 yılında başıma geldi o zamanlar iki yıl telefon vede netten görüştüğüm çok iyi bilip güvendiğim istanbul BÜYÜKÇEKMECE
/ MİMAR SİNAN dan 1981 doğumlu ALİ DURMAZ isimli şahıs netten yavru kurzhaar resimleri attı eğitimini verip bana gönderebileceğini teyit etti inandık güvendik bikere iki yıl görüştüğümüzden malum iyi niyetliyiz ya tam 500 tl o günün parası ile postaneden yolladım yollamaz olaydım adam iletişimi gerek telefon gerekse netten kesti netten engel attı sanırım telede cevap vede ulaşım sıkıntısı soktu vesselem kül oldu uçtu gitti bizim meblağ. diyeceğim yüzyüze görüşüp sağlam kişilerden refarans alınmadan bu tür girişimler yanlışlıkla sonuçlanabiliyor benim başıma geldi başkalarının başına gelmemesi dileklerimle.  
1971-MERSİN    Dürüstlük pahalı bir mülktür . Ucuz insanlarda bulunmaz .

Çevrimdışı Mustafa ÖZTÜRK 06

• *
  • çıtak (nicelik biyere kadar sonuna kadar nitelik)
geçmiş olsun
                                                                                                            mustafa öztürk 1982 Ankara kızılcahamam 0RH+

Çevrimdışı İlyas ISI

• Müdavim Üyemiz
:) bu gülücük size değil bana..O şerefsizin adı üsmen değil.Mehmet avcı..Şerefsiz hala aynı işi yapıyo demekki..
ER MEYDANINDA,KILIÇ ARKADAN SALLANILMAZ
İlyas ISI Kırıkkale -keskin
Kan ve kemik tüm insanlarda bulunur ; Farklı olan yürek ve niyettir...
0545 768 64 63

Çevrimdışı Ahmet ÖZTÜRK

• Müdavim Üyemiz
:) bu gülücük size değil bana..O ş.....in adı üsmen değil.Mehmet avcı..Şerefsiz hala aynı işi yapıyo demekki..
iyide sahte isimle parayı nasıl çekiyor..bana 2004 te İzmirden bir malzeme gelecekti..şahıs aradı 200 lira para istedi..tam yatırmaya giderken sevdiğim bir abimle karşılaştım..malzeme için para yatırmaya gidiyorum deyince bana ;söyle o şahısa  o malzemeden bana 5 kutu göndersin,mal elime geçerse para hemen elinde..sen sen ol malı görmeden sakın para gönderme,sana esnaf tavsiyesi dedi..ben bu abimi dinlemedim ve S.... ER... (baba adı ilhami) adlı şahısa parayı gönderdim.ve aynen bizim şahıs buhar oldu..gitti bizim 200..ama hayatta şunu öğrendim;bir daha hiçbir şekilde böyle bir mal almıyorum..mal elime para şahısın cebine sistemini ilke edindim..kapıdan satışlarda hiçbir senet imzalamıyorum..malı vercek adam bana güven duysun..veriyorsa senetsiz versin..gelsin her ay taksitini elden alsın..değilse elimle verdiğim seneti ayağımla koşturamam sonradan..
  • Stoeger peregrine max 5
  • Ata Arms
Ahmet ÖZTÜRK
Lüleburgaz/KIRKLARELİ  1976

Çevrimdışı Adnan KARTAL

• *
geçmiş olsun insanlar kimlere nasıl güvenicek şaşıyorum
Adnan KARTAL
1969 istanbul   silivri