Gönderen Konu: STAR HUĞLU AV TÜFEKLERİ SON DURUM  (Okunma sayısı 8691 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı A.Rıza ÇİÇEK

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
STAR HUĞLU AV TÜFEKLERİ SON DURUM
« : 25 Haziran 2015, 07:51:30 »
Bilindiği üzere star huğlu av tüfekleri tescil v.s.. çeşitli sebeplerden dolayı mahkeme kararı ile toplatılmış tüfek sahipleri mağdur olmuş ellerinde toplanma kararı ve kolluk kuvvetlerinin teslim alındı belgelerinden başka resmi hiç bir bilgi yoktu uzun geçen mahkeme sürecinden sonra hakim tüfeklerin sahiplerine geri verilmesi kararını verdi .
!!! Fakat mahkemenin temiz kararı süresinden sonra verilecektir eğer karşı taraf bu süre içerisinde yeniden dava kararı
alırsa tüfeklerin dumurumu yine muallakta kalacak avcı dostların bilgilerine arz olunur.
A RH (+) 1981-Ankara

Çevrimdışı Selman ÇELEBİ

• Müdavim Üyemiz
Ynt: STAR HUĞLU AV TÜFEKLERİ SON DURUM
« Yanıtla #1 : 25 Haziran 2015, 10:58:48 »
SONUÇ NE ANLAMADIM? AÇIKLARSAN ÇOK MEMNUN OLURUM.
Selman ÇELEBİ
1978 Midyat MARDİN

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #2 : 25 Haziran 2015, 15:52:54 »
Bilindiği üzere star huğlu av tüfekleri tescil v.s.. çeşitli sebeplerden dolayı mahkeme kararı ile toplatılmış tüfek sahipleri mağdur olmuş ellerinde toplanma kararı ve kolluk kuvvetlerinin teslim alındı belgelerinden başka resmi hiç bir bilgi yoktu uzun geçen mahkeme sürecinden sonra hakim tüfeklerin sahiplerine geri verilmesi kararını verdi .
!!! Fakat mahkemenin temiz kararı süresinden sonra verilecektir eğer karşı taraf bu süre içerisinde yeniden dava kararı
alırsa
tüfeklerin dumurumu yine muallakta kalacak avcı dostların bilgilerine arz olunur.
Kimdi bu karşı taraf?
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimdışı Berkay TOPUZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 25 Haziran 2015, 16:19:47 »
Şu tüfeği aldığım güne lanet ettim!! 28-30 gram fişekleri çalıştırmaz,15-20 atıştan sonra şok gevşeme yapar,Tüfek 2 defa jardarma karakoluna gitti onunla uğraştık birde.Ee boşuna dememişler ucuz etin yahnisi yavan olur diye,Tabii ozaman tüfek mühimmat hakkında cok bilgim yoktu,huğlu elbet iyidir nasıl olsa fiyatıda makul dedik ona aldandık aldık tüfeği o zmm.Bir problem olsa karşımızda muhatap yok tel numarası adres hiçbirşeyleri yok.
KIRKLARELİ/Lüleburgaz
A Rh+
1991

Çevrimdışı A.Rıza ÇİÇEK

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #4 : 26 Haziran 2015, 03:13:33 »
Arkadaşlar amcamda bu tüfek madurlarından benim bildiğim sadece yurt içinde satış belgelerinin olmadığından başka bilgim yok davacı kim bilmiyorum sadece beyşehir cumhuriyet savcılığının verdiği bilgi bu .
Bilgi almak isteyen varsa Beyşehir cumhuriyet savcılığı telefon 0332 512 34 21.
A RH (+) 1981-Ankara

The following users thanked this post: Emrah TUNCA

Çevrimdışı Berkay TOPUZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #5 : 26 Haziran 2015, 03:23:47 »
A.rıza çicek teşekkürler,numarayı verdiğiniz iyi oldu en azından başka problemle karşılaştığımız zaman durum nedir ne değildir diye arayıp sorarız,Benimde tek bildiğim yurtici dağıtım izinleri olmaması yurt dışı icin almışlar..Bu tüfeği zaten yurtdışına ithal etseler adamlar 1 ay sonra aldıkları güne lanet okurlardı bence :) İnsanları bu kadar madur etmeye hakları yok.
KIRKLARELİ/Lüleburgaz
A Rh+
1991

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #6 : 28 Haziran 2015, 18:20:21 »
Bu konuda evvelce de çok şeyler yazılmıştı (çoğunu tam hatırlamıyorum). Bir tanesinde de Kooperatif'in isim (telif) konusunda müdahil olduğu gibi bir şeyler okumuştum sanki. Yine de bunu kesin bilgi olarak kabul etmiyorum. O yüzden öğrenmeye çalışıyorum. Kalite sorunları varsa piyasada tutunamazlar zaten ama bu toplatılma o hususta değil.
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.