Gönderen Konu: degerlı yorumlarınız benım ıçın cok onemlı  (Okunma sayısı 2098 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Muhammet TEKER

• *
degerlı yorumlarınız benım ıçın cok onemlı
« : 08 Şubat 2011, 21:33:48 »
ABI VE KARDESLERIM.SU ANDA TANIDIGIM BI ABIMDE BROWNIN FUSION EVELVE OTOMATIK TUFEK VAR FIYAT OLARAK HENIUZ BIRSEY BELIRLEMEDIK BEN GENELGE BILDIRCIN KEKLIK AVINDA KULLANCAM TUFEK VE FIYAT HAKKINDA BILGI VERIRSENIZ HEPINIZE MINNATKAR KALIRIM SAOLUN VAROLUN
KILAVUZ AV BAYİİ SINCAN ANKARA
MUHAMMET TEKER
05349438213

Çevrimdışı Ali ÖZTÜRK 06

• Müdavim Üyemiz
Ynt: degerlı yorumlarınız benım ıçın cok onemlı
« Yanıtla #1 : 26 Ekim 2011, 13:06:38 »
vallaha abi alayım dediğin tüfeği addı belli sanı belli tartışmaya bile gerek yok bu sektörde bir tane bir numara var orda browning maddi durumun varsa kaçırma al derim kullanan bilir süper bi makinadır...
Ali ÖZTÜRK
1990 ANKARA

Çevrimdışı Emre EYÜPOĞLU

• *
Ynt: degerlı yorumlarınız benım ıçın cok onemlı
« Yanıtla #2 : 27 Ekim 2011, 01:59:15 »
Muhammet kardeş 3 sene browning fusıon evolve kullanmış biri olarak söylüyorum avrupa yarıotoların icinde 1 numara ben bu tüfekle hertürlü avı yaptım kekliğinden tut ördek ve domuzuna kadar mükemmel sonuclar aldım hem estetik hem hafiflik hemde calışma prensibi olarak su ana kadar üretilmiş en iyi otomatik.Yalnız sana bi tavsiye eger benim gibi 1.60 boyundaysan ve minyon tipliysen tüfeğin dipcik mesafesi ve boyutları sorun olabilir ben careyi kısa yedek dipcik yaptırmada buldum onun haricinde gözünü kapat al.Fiyat konusunda da standart modeli ise temizliğine göre 2750 ile 3500 arası değişir ben yaklaşık 3 ay önce 2500 liraya sattım bu son zamlardan sonra sıfır fiyatı cok arttı silah temizse anlaş ve kacırma derim saygılar...
Emre EYÜPOĞLU
1979 KEMALİYE/ERZİNCAN