Gönderen Konu: HAYRİ IŞITAN ABİMİZİN BABASI ( MEHMET IŞITAN ) MİSAFİRİMİZDİ  (Okunma sayısı 2526 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
 amerikada yaşayan hayri ışıtan abimiz babası mehmet amcamız ile güzel çulluk avının ardından bol sohbetli güzel manzaralı harika ızgara keyfimiz.
 keşke hayri abimiz de yanımızda   olsa idi dedim çok ama olsun artık seneye bekliyorum onuda. 
 bu arada ızgara yaparken arkadaşım  serdar ilk posta pişen etleri yerken ben 2. postayı yaparım dedi o arada arkadan ah tüğ diye ses geldi. len ne oldu ne yaptın demeye kalmadı. adem ben zeytin yağ diye mazot döktüm dedi etlere . göya arkadaşım etler kurumasın diye yağ dökmek istemiş o arada gitmiş önünd ekoca zeytinyağ tenekesi dururken duvarın arkasındaki mazot pet şişesini bulmuş. :))  len olum kör müsün önünde duruyor  teneke sne nerdne buldun dedim bu sefer bizi aldı bi gülme. yemin ederim etleri köpekler bile yemedi resmen kaçtılar yememek için ( laaa serdarr la serdarrr yine yaptın bombayı ) 
 eee bir gün böyel geçmişti. sonunda çok şükür kazasız belasız bir av yapmış olduk.

1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Yusuf SAĞLAM

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
avcılığın bu tarafını daha çok seviyorum . herkesin konuştuğu dil aynı  ,  sohbet aynı , muahbbet aynı . her zaman diyorum , avcılık illada  vurmak öldürmek değildir ,  muhabbettir , samimiyettir , dostluktur .  bu karelerdende görüldüğü gibi , yüzlerde  tebessüm bırakabilmesidir .  yoksa kimse  , sabahın ikisinde üçünde kalkıp ,  bir dirhem eti için kuşun peşinden koşmaz .

paylaşım için teşekkürler adem . mehmet amcaya ve hayri abiye selamlar .

• SKB 3000
  • Gardone bignotti çifte
  • büyük huğlu conkuest
  • irlanda setter
1974 samsun . .  104 a 71 o/u . . kral 76 O/U . . Android magnum 76  yarı otomatik  . .

resim gönder

Çevrimdışı Hayri IŞITAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
adem valla sizi boyle gorunce kiskandim bu muhabbetleri cok cok ozledim burada boyle ortamlari yapmaya uste para versen bulamazsin
bizim ulkemiz ve vatandaslarimiz dunyada bir numara ben bunu amerikali arkadaslara gosterince agizlari acik kaliyor bunlar kendi ailesi ile bile
boyle ortam yapamiyor bizim insanlarimiz bu konuda bir numara ama her konuda deyil :D :D
adem sanada cok tesekur ederim hepinizi bir arada gordum eline emene saglik herkese selamlar aviniz ve muhabbetiniz hep boyle olsun
allah utandirmasin saygilar
1962 SAMSUN 55-- United states

Çevrimdışı Hayri IŞITAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI

avcılığın bu tarafını daha çok seviyorum . herkesin konuştuğu dil aynı  ,  sohbet aynı , muahbbet aynı . her zaman diyorum , avcılık illada  vurmak öldürmek değildir ,  muhabbettir , samimiyettir , dostluktur .  bu karelerdende görüldüğü gibi , yüzlerde  tebessüm bırakabilmesidir .  yoksa kimse  , sabahın ikisinde üçünde kalkıp ,  bir dirhem eti için kuşun peşinden koşmaz .

paylaşım için teşekkürler adem . mehmet amcaya ve hayri abiye selamlar

selamlar yusuf can :D :D :D

« Son Düzenleme: 18 Ocak 2014, 23:07:56 Gönderen: Hayri IŞITAN »
1962 SAMSUN 55-- United states

Çevrimdışı Emin VURAL

• Onursal Üyemiz
Rastgele dostluklarınız daim olsun...........
  • Le Fusil Darne Saint-Etienne V 19 Paris France

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Rastgele dostluklarınız daim olsun...........
eyvallah emin abicim saolasın.  bu avcılığın en güzel yanıda bu zaten misafir ağırlamak .
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı A.İhsan MUDANYALI

• Free Üye
  • *
  • DOĞAYA SAYGI DUYAN HER İNSAN AYRI BİR DEĞERDİR
dostluğunuz daim olsun
  • Brownıng Maxus Hunter otomatic
1971 ikametgah İstanbul .Yalova

Çevrimdışı Tuncay KANDEMiR

• Tuncay Kandemir
  • Hocamız
    • Avcı Sayfası avlak
Mehmet amcamız güzel hasret gidermiş ağırlayanlarla güzel anlar olmuş darısı Hayri beye :)
Tuncay KANDEMİR 1971
Samsun Ankara