Gönderen Konu: kopegim kizana geldiginde baska kopekklerin gelmemesi hakkinda yardimci olabilir  (Okunma sayısı 1257 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İbrahim EMİRE

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Kopegim kizana geldiginde yabanci kopeklerin gelmesini kokunun yayilmamasi icin ne yapabilirim malum bag bahce var yabanci kopekler geldiginde hic iyi olmuyor tibbi veya baska bisekilde bu isle basa cikabilirmiyim
İbrahim EMİRE
1984 ZONGULDAK

Çevrimdışı Vet.Hek. Hakan ÖZDEMİR

• *
En sağlıklı kurtulma kısırlaştırma eğer yavru almak istiyorsanız yavruyu alıp kısırlaştırabilirsiniz hormon uygulamaları ile köpeğinizin sağlığını olumsuz etkilersiniz tümörler ve metabolizma hastalıklarına davetiye çıkarır
Hakan ÖZDEMİR
1983 KIRŞEHİR

The following users thanked this post: Ahmet ÖZTÜRK

Çevrimdışı İbrahim EMİRE

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Kisirlastirmak istemiyorum vede kopek barinaginda 6 ayliktan sonra kisirlastirma yapilamayacagi soyleniyor dogrumudur
İbrahim EMİRE
1984 ZONGULDAK

Çevrimdışı Vet.Hek. Hakan ÖZDEMİR

• *
yok öyle birşey ben kısırlaştırmadan önce hiç değilse bir sefer çiftleşmesinden yanayım o duyguyu anneliği veya babalığı tatması için ama karar sizin bunun için süreyi kısaltıcı baskılayıcı ilaçlar en fazla 2 kızgınlık döneminde kullanım için öneririm sakıncalı durumdur köpekler tümöral oluşumlara daha hassastır dikkat etmeniz gerekir
Hakan ÖZDEMİR
1983 KIRŞEHİR

Çevrimdışı İbrahim EMİRE

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Tesekkur ederim vermis oldugunuz bilgilerden ötürü sunu anlamis oluyorum 1 2 dogumdan sonrada kisirlastirma olabiliyor
İbrahim EMİRE
1984 ZONGULDAK