AVCILIK - ATICILIK İLE İLGİLİ RESMİ KURUM, FEDERASYON VE DERNEKLER > KAYHAF

Yakışmadı KAYHAF,Yakışmadı Sayın Çelebioğlu...

<< < (2/3) > >>

İbrahim TUTKUN:
Yazık.

Murat ÇELİKBAŞ:
Konu rahatsızlığınız Serhat ÇELEBİOĞLU'nun zoruna gitniş anlaşılan, cevabi yazısından bunu anladım çözüm odaklı olmak varken keyfi hareket etmeyi tercih etmiş, avcı arkadaşlara yazık olmuş.

Syg.

Serhat ÇELEBİOĞLU:
Ne desek boş. Kayıt masası değilim dedim Çelşkbaş atlamış. Ordamı yok. Neye yazık olmuş konuda anlamadım. Hasan başkan özür dilemiş. Tatmin olmamışsın. Yapılan hata ise sizden özür dilenmiş. Hatayı yapan dilesin bu erdem. Bana gelen listede kayıt kandı dendi. Okuduğunuzu anlamak mı inatla günah keçisi aramak mı. Sen sana ayıp edildiğini düşünüyorsan ve adiliyetimize inanmıyorsan birde üstüne üstlük durumu bile bile ayıp oldu yakışmadı gibi cümleler kuruyorsan esas bu ayıp. Neyse. Kardeş hayırlısı olsun. Madem düşünce sabit yapacak birşey yok. Celal bey bin teşekkürle gitti. Serkan kaya bin teşekkürle gitti. Onlarca katılımcı teşekkür etti. Demek ki mutsuz bir kişi var oda senmişsin. Yazında ki şikayetini neden orada dile getirmedin bilmem. Bu işin arka penceresinden de bakarız, Umarım beğenmediğini ve adiliyetine inanmadığın üstüne üstlük kayıt kapandı dedikleri için final attırdım dememe rağmen çizgi aşağı düşmüşse söz bitmiştir. Yolun açık olsun. Hakksızlığa uğramayacağın yarışmalarda sana başarılar dilerim.

Necati ŞAHİN:
 Bize amatör trapta kayıt kapandı denilmedi,kayıt paramız alındı kayıt yapıldı.Daha sonra bize final yapılıyor diye atış yapamayacağımız,kayıt masasından paramızı almamız söylendi..Bu sizinle kayıt masası arasındaki bir irtibatsızlıktan mı kaynaklıdır bilemem..Ama tek kurşunda insaf yani..Tek kurşun finalini siz yaptırdınız dereceleri siz açıkladınız,sonradan derecesi belli olan yarışmaya atıcı aldınız..Ben  buna anlam vermedim, açıkçası zoruma gitti..Kayhaf'ın yarışmasına ilk defa katılmıyorum ben.ama böyle birşeyi ilk defa yaşadık onun için ''yakışmadı'' diye yazdım ben..Yarışmanın kuralları baştan bellidir,finali sonuçlanmış bir yarışmaya sonradan sporcu(kim olursa olsun) alınmaz..Celal Beyle beraber aynı araçla geldik biz o gün,meseleyi o da biliyor..Size organizasyonlarınızda başarılar dilerim.Keşke iki dakika zaman ayırsaydınızda o gün yüz yüze konuşsaydık da buradan polemiğe girmeseydik.
 Bir de  eleştiriye açık olmanızı isterdim.Ben sizden şu cevabı beklerdim:''Tamam size göre bir eksiğimiz,hatamız olmuştur ama bundan sonraki yarışmalarda bu konuyuda göz önünde bulunduracağız'' demenizi beklerdim..Fakat siz diyorsunuz ki ''bir daha seni bizim yarışmalarımıza getirmesinler,haksızlığa uğramayacağın yarışmalara git.''
  Neyse laf hep aynı yere geliyor,uzatmanın anlamı yok..Saygılarımı sunuyor,başarılarınızın devamını diliyorum..

Veli TOKCAN:
burdur avc kulb olarak bu organizasyonlar da bazen ufak tefek hatalar olur.dısarıdan davulun sesi hoş gelir nedenmi::
bu tip organizasyon 4*4 lük yapmak için bu sıcak da .günler öncesi gece gündüz ugrasıyorlar,ve atıslar esnasında ufacık hatalar bazen cok göze batıyor ,daha doğrusu eksik bulmak için,çamur atmak için açkurt gibi bekliyorlar, yöneticileri yerin dibine sokuyorlar.aaahhh birde  yöneticilerin ne cektiklerini bir bilseler.. bu tip insanlar atısa gelir orada yer içer gölgede rahat ca oturur sırası gelince atar .ufak bir olumsuzluğu hatayı deve gibi büyütürler.arkadaslar lütfen kendinizide  bizim gibi yöneticilerinyerine  koyun. sıcakda gece gündüz nasıl çalısmalar konusma toplantılar yapıldığını yorulduklarını bilmiyorsunuz.
 her organizasyon  herkesin istediği gibi 4*4 olmuyor  zaman yetmiyor    son gün de.

lütfen anlayıslı olalım bazı hata ve eksiklikleri çıkarıp büyütmek yerine kapatmaya calısalım
 biz yöneticilerin tüm çabaları emekleri akıttıkları terleri sizler bizler avcılar için

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git