Gönderen Konu: phenoma notu verdim  (Okunma sayısı 2716 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

phenoma notu verdim
« : 18 Ağustos 2014, 00:44:51 »
abiler kardeşler phenoma yardım diye konu açmıştım yenisini yazayım dedim tüfek çok problemli manyak fişek seçiyo  dikiyo kendini kurmuyo,fişeği fırlatıyo hazneden fişek almıyo anladım kadarıyla pistonu problemli oldu olacak fabrikaya iade yarından tezi yok bu ne kardeşim hiçmi otomatik kullanmadık sarsılmaz var eniştemde yıllardan beri cayır cayır çalışıyo baykal mp 153 kullandım silah çift tırnaktı içine hangi fişeği koysan atıyo keşke mp 155 alsaydım . saygılarımla
Serkan TAŞDÖVEN
1981 çanakkale

Eğer bir ülkede gölgelerin boyu insanların boyunu geçmişse o ülkede güneş batıyor demektir.

Şahin BİTEN

• Ziyaretçi
Ynt: phenoma notu verdim
« Yanıtla #1 : 18 Ağustos 2014, 01:22:33 »
abiler kardeşler phenoma yardım diye konu açmıştım yenisini yazayım dedim tüfek çok problemli manyak fişek seçiyo  dikiyo kendini kurmuyo,fişeği fırlatıyo hazneden fişek almıyo anladım kadarıyla pistonu problemli oldu olacak fabrikaya iade yarından tezi yok bu ne kardeşim hiçmi otomatik kullanmadık sarsılmaz var eniştemde yıllardan beri cayır cayır çalışıyo baykal mp 153 kullandım silah çift tırnaktı içine hangi fişeği koysan atıyo keşke mp 155 alsaydım . saygılarımla

geçmiş olsun..çift piston değilmiydi onlar..birde diğer pistonla deneyin ağır gramaj fişekler için olan pistonla..onunlada aynı sorunları yapıyormu..pistondan olup olmadığı belli olur..

Çevrimdışı Gökmen TAŞAR

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 18 Ağustos 2014, 01:55:56 »
Sana gelen tüfekte sıkıntı.  2 yıldır kullanıyorum tık yok. Bence yenisiyle değiştirme yapabilirsen yap. Hiç fişek seçmesi benim Phenoma
Gökmen TAŞAR-1979
Korkuteli-Kumluca-Finike
Antalya

« Yanıtla #3 : 18 Ağustos 2014, 02:14:59 »
vala sinirlerim çok bozuk tam sezon üstü yarın ola hayrola
Serkan TAŞDÖVEN
1981 çanakkale

Eğer bir ülkede gölgelerin boyu insanların boyunu geçmişse o ülkede güneş batıyor demektir.

Çevrimdışı Mehmet SERİN

• *
« Yanıtla #4 : 18 Ağustos 2014, 10:22:38 »
 O0
Ben de kullanıyorum 71 namlu hiç sıkıntı çekmedim Mke, Sterlin, Bugatti, Zuber, Özkursan kullandım. Dağılımı çok güzel tek sıkıntı bıldırcın avında kullanmayacan 71 namlu ve şok sistemi farklı olduğu için bıldırcını parçalıyor. ben keklik ve tavşanda 4 numaralı geniş şoku kullanıyorum Gayet memlunum. Siz bence fabrikaya bir gönderin sıkıntılarınızdan bahsedin.
http://postimage.org/image/pyfu33bw3/
Mehmet SERİN
1986 MERSİN

Çevrimdışı Emrah DUMAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #5 : 11 Aralık 2014, 01:23:56 »
vallaha turkiyede ikamet ediyoken paraya kiydim en kral fisegide aldim param yoktu en dandik fisegide aldim tufegi hic dusunmedim calisirmi dikermi atarmi oksururmu tikarnimi diye aklima bile gelmedi sorunda olmadi ne attiysam gitti vuramadiysam benim sucumdu :) senin  ki talihsizlikmis uzuldum
1986 DÜZCE/HOLLANDA