Gönderen Konu: MECA VE ZUBER FİŞEKLER  (Okunma sayısı 2032 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Caner COŞAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
MECA VE ZUBER FİŞEKLER
« : 17 Ekim 2013, 00:12:41 »
Değerli arkadaşlarım hepinizin kurban bayramını kutlarım şuan çelik kasa 71 namlu mobil şoklu kral süper poze kullanıyorum tüfeğimi aldığımdan beri denemediğim fişek markası kalmadı Avrupa fişeklerde istediğim sonucu alamadım hele hele rc fişeğinden nefret ettim o kadar fazla geri tepmesi varki anlatılmaz 32 gr rc sipenin geri tepmesi bizim 40 gr yerli fişeklerin geri tepmesine bedel diyebilirim elmacık kemiğim ve yüzüm morarmış halde geri dönmüştüm 1 kutu rc sipe kullandığım gün bana bu tüfekte en güzel verimli atışları  30 ve 32 gramda meca ve zuber verdi yerli fiyatı uygun geri tepmesi az namluyu az kirletiyor   grupmanı harika başka meca ve zuber fişek kullanan avcı dostlarımız varsa bu fişeklerle ilgili görüşlerini bilmek isterim rastgele
« Son Düzenleme: 17 Ekim 2013, 00:15:57 Gönderen: Caner COŞAN »
1985
BURSA

Çevrimdışı Mehmet AKKUŞ

• Müdavim Üyemiz
Ynt: MECA VE ZUBER FİŞEKLER
« Yanıtla #1 : 17 Ekim 2013, 09:07:47 »
Zuber için olumlu görüş bildiremiyeceğim amma ME-CA yerli üretim içerisinde her ne kadar reklam yapmasada kalite-fiyat-istikrar üçlemesinde 1.sırada gelir.
  • Webley Scott (AKUS) SxS 20/66
  • Akus SxS 12/66
  • Özkanlar FX017 12/66
Mehmet AKKUŞ
1973 Kemaliye-ERZİNCAN

Çevrimdışı Kadri AĞRALI

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
« Yanıtla #2 : 17 Ekim 2013, 14:00:37 »
Meca dan şaşma iyi fişektir.
Kadri AĞRALI
1974 - Balıkesir

Çevrimdışı Caner COŞAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 17 Ekim 2013, 16:47:38 »
tşekkür ederim meca fişiklerini yeni kullanmış olmama rağmen bu fişeği gerçekten çok sevdim dün köyümüzün arka tarflarındaki tepelere ava gittik karışık kuş  avları yaptık aksilik tüfeğimin soklalarını değiştirmeyi unuttum en son domuz avında kullandığım alt üst 5.no şok takılıydı bu şoklar olduğu halde meca 30 gr fişeklerden üstün perforformans aldım hiç bir avım yaralı kurtulamadı
1985
BURSA