Gönderen Konu: Böylesine kibar ve efendi biri var bu forumda.  (Okunma sayısı 3287 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Aşkın ASLAN

• AvlakForum Üye
  • *
Böylesine kibar ve efendi biri var bu forumda.
« : 04 Ağustos 2011, 17:11:10 »
öncelikle hepinizin önünde çok değerli Erdal Çiftçi'ye teşekürlerimi belirtmek isterim. bir adet atış yeleği aldım ve telefonda tanışma imkanım oldu, bu kadar kibar, beyefendi biri olduğunu bilmiyordum. trap konusunda özel birkaç sorum oldu gönül rahatlığı ile cevapladı. eminim işi gereği yoğun birisidir ama kaç defa telefon açtıysam hep güler yüzle karşıladı. bu forumda böyle değerli bir abimiz var iken trap ve atıcılık federasyonuna bizden çok katılan olur diye düşünüyorum. ben bu gün lisans işlemleri için başvurumu yaptım işlerden fırsat buldukça bu işe gönül verenlerden olucağım. sağlıcakla kalın.
Aşkın ASLAN
1978 Elazığ / Sakarya

Çevrimdışı Rıdvan KOCATAŞ

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
Ynt: Böylesine kibar ve efendi biri var bu forumda.
« Yanıtla #1 : 04 Ağustos 2011, 17:28:11 »
Kendisi ile bi kaç yerde tanışma imkanım oldu. dediğiniz gibi kalender bi abimiz. Başarılarının devamını diliyorum. Ayrıcada kibardır. Aşağı yukarı benden sonra da 2. gelir kibarlıkta. ;D ;D

Rıdvan KOCATAŞ - 0545 464 4805
1980 Antalya - İkamet  ISPARTA

Çevrimdışı Serhat SERİN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #2 : 04 Ağustos 2011, 19:19:44 »
Tanımıyorum ama komik geldi.Rıdvan bey'in cevbı..Çok mütevazice..:)
doğum yılı ve yaşadığınız ili profilinize yazınız
http://avlakforum.com/forum/profile/?area=forumprofile;u=23147

Çevrimdışı Erdal ÇİFTÇİ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 05 Ağustos 2011, 13:39:31 »
aşkın bey şimdi okudum ne kadar onur duyduğumu anlatamam beni çok ama çok yücelttiniz .

inanın gurur duydum bana olan saygınızdan dolayı çok teşekkür ederim aslında ben sadece yardımcı olmaya çalıştım bizim atış camiamızda beni hakikaten çok severler ben farklı davranmıyorum sadece doğal olan tüm başarılı yada başarısız arkadaşlarında bu şekilde olmasını dilerim hoşgörü kadar güzel birşey varmıki.

oysaki bazı arkadaşlarımız var atıcılıkta benimle aynı seviyelerde olmasına rağmen yanına yaklaştığınızda sanki dünya şampiyonu alberto fernandez muçioz muşcasına bir havalar snki küçük dağları o yaratmışçasına kibir ve yükseklik yanına gelenlerin tepesinden bakıyor ve kayle almıyor bütün bunları etrafımda bir çok insanda görünce tuhafıma gitti böyle bir davranışın hiç şık olmadığını gördüm bilgi paylaşımı ne kadar keyif veriyor insana halbuki.

ben sadece doğal olmam gerektiği gibi davrandım .

bu arada ne kadar başarılı olduğunu hepinizin bildiği alberto fernandez bu kadar büyük başarılarına rağmen o kadar samimi ve candan kibar bir insanki kısa zamanda çok samimi 2 dost olduk 

size çok teşekkür teşekkür ediyorum  saygılarımla

Erdal ÇİFTÇİ
1969 izmir 0 532 382 32 17

Çevrimdışı Aşkın ASLAN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #4 : 05 Ağustos 2011, 14:54:44 »
Erdal abi ben sadece gördüğümü ve yaşadığımı yazdım. gerçekten küçük tepeleri yarattım edasıyla gezen tiplerden nefret ederim. ama çok şükür sizin gibi değerli abilerimizde var.
Aşkın ASLAN
1978 Elazığ / Sakarya

Çevrimdışı Hasan AKSU

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #5 : 05 Ağustos 2011, 15:15:22 »
Hoşgörü müthiş bir erdemlik nekadar güzel, kibir ise tam tersi aman Allah uzak etsin
1981 / Samsun / Malatya

Çevrimdışı Hasan AKSU

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #6 : 05 Ağustos 2011, 15:23:09 »
Yalnız erdal abi kendi sitenize biraz ağırlık verseniz iyi olur ilk defa girdim ama daha önceleride aynı sıkıntılar olmuş, siteye ürün eklenmemiş.
1981 / Samsun / Malatya

Çevrimdışı Ahmet ŞAKİROĞLU

• Onursal Üyemiz
  • ZEHİR AVCI
« Yanıtla #7 : 05 Ağustos 2011, 15:30:37 »
Böyle samimi ve içten paylaşımlara ve sonunda oluşan güzel dostluklara MAŞALLAH denir...
Ahmet ŞAKİROĞLU(AB R+)
1982/KAYSERİ
Kayseri Merkez Avcılar ve Atıcılık Kulubü
''AV MÜBAH,ODA KAHKAH''
www.anadoluaksesuar.com

Çevrimiçi Osman ALP

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #8 : 11 Ağustos 2011, 12:16:02 »
Evet ben de Erdal Kardeşim'i ne zaman ziyarete gitsem, o kadar iş yoğunluğuna rağmen bana zaman ayırır, güler yüzünü eksik etmez, iyi ki kendisiyle tanışmışım. Epeydir yanına uğrayamadım en kısa zamanda ziyaretine geleceğim Erdal Kardeşim. Allah hayırlı işler versin, sağlıcakla kal.
Osman ALP
16.11.1970 - İZMİR
Browning Auto5, Sauer Beretta s56, Remington 1187 Special Purpose, Remington Model 11, Remington 870 Express Combo, JP Sauer&Sohn Royal Çifte, Üzümlü Koop. Poze, Retay Masai Mara, Derya MK-12, Rubans Anglais Dolma Çifte

Çevrimdışı Ş.Burak SEZER

• DUCK HUNTER
  • Avlak Yönetici
« Yanıtla #9 : 11 Ağustos 2011, 23:29:55 »
Bi tanedir Erdal ustam.. ;)
Ş.Burak SEZER 
1988 SAMSUN