BÖLGE AVCILARI İLETİŞİM VE BÖLGESEL PAYLAŞIMLAR > AKDENİZ BÖLGESİ AVCILARI

Antalyadaki avcılar...

(1/9) > >>

Tolga ALDANMAZ:
Merhaba abilerim ben busene ava başladım. tüm evraklarım silahım herşey hazır ancak hiç avcı çevrem yok.İnanılmaz hevesliyim ancak ava gidemiyorum mera bilmediğimden ve avcı çevrem olmadığından. Antalyada ikamet etmekteyim.Çalıştığım için haftada 1 veya 2 gün iznim oluyor. Hem avcı arkadaşı edinmem için hemde usta avcı abilerimden tecrübe kazanmam için antalyada ava giden avcı abilerim varsa iletişime geçebilirsek çok mutlu olurum :) Şimdiden herkese RASTGELE

Hüseyin KAYA 15:
var abisi müsait olduğunda görüşelim tanışalım ismim hüseyin kaya uncalıda ziraat bankasında çalışıyorum

Tolga ALDANMAZ:

--- Alıntı yapılan: Hüseyin KAYA 15 - 28 Ekim 2015, 20:54:52 ---var abisi müsait olduğunda görüşelim tanışalım ismim hüseyin kaya uncalıda ziraat bankasında çalışıyorum

--- Alıntı sonu ---

Abi çok yakınmışız bende Gürsuda oturuyorum vakıfbankın arkasında. En kısa sürede iletişime geçip tanışalım abi memnun olurum :)

Murat ÇELİKBAŞ:
Selamlar bende antalya da YAPI kredi bankası dayım. Müsaitseniz tanışalım bir ekip kuralım.

Tolga ALDANMAZ:
valla harika olur antalyadaki avcılar artıyor :) tanışmayı ava gitmeyi çok isterim en kısa sürede tanışırz inşallah ekibide kurarız

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git