BÖLGE AVCILARI İLETİŞİM VE BÖLGESEL PAYLAŞIMLAR > AKDENİZ BÖLGESİ AVCILARI

sezondan keklik avları

(1/2) > >>

Taşkın MUTLU:
keklik sezon açılışı bıldırcınla karışık oldu, bıldırcınlar en tatlı son zamanlarda oluyor zaten, tam yağlanmış oluyorlar, ekip olarak çok güzel bi av yaptık.

Diğer haftalarda çok kuş bulamadık, keklik kendini ormana sıkılığa atıyor, az da olsa nasibimizi aldık

Şehir dışı avımız benim için çok şansız olsa da,  ekip olarak güzel av yapıldı, ben sabah net pozisyonda kaçırdığım keklikten sonra yüksek geçen bi kekliğe ayakta zor durabildiğim bi pozisyonda zor bi atışla onu da ıskaladım  ;D  o net pozisyondaki kekliği unutmam sanırım. başka da tüfek atamadım, bol arkadaşları izledim. aynı meraya bi hafta önceden kotamızı aldık tekrar ama tahtalılarda gelmiş, çulluk ocak ayında geliyor buralara, o zamana kadar tahtalıya bakılır. keklik sezonunu da böylece kapatırız artık

M.Ali AKDAĞCIK:
 DARISI BOL VE BEREKETLE GEÇEN BOL KAHKAHALI BOL muhabbetli koyu sohbetli MANKELİ NİCE GÜZEL AV GÜNLERİNize OLSUN,..

rast gelsin.

Erol ÖZTÜRK:
Daim olsun,rast gele.

Taşkın MUTLU:

--- Alıntı yapılan: M.Ali AKDAĞCIK - 20 Kasım 2019, 17:17:41 --- DARISI BOL VE BEREKETLE GEÇEN BOL KAHKAHALI BOL muhabbetli koyu sohbetli MANKELİ NİCE GÜZEL AV GÜNLERİNize OLSUN,..

rast gelsin.

--- Alıntı sonu ---

Avın en güzel yeri kaçan avdan sonraki muhabbeti zaten abi 😜

Enes Malik TEPE:
Karavanalar olmazsa olmazdır  abi.En azından tüfek atmış oluyorsun, doğadasın, dostlarla muhabbettesin, vurmasan da olur.Ekran başında senin yerinde olmak isteyen bir sürü insan vardır. Güzel görüntüler, güzel bir av olmuş.Allah daim etsin.Rastgelsin :)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git