KÖPEKLER HAKKINDA HER ŞEY > KÖPEK EĞİTİMİ

!!!!!!kapalı ortamda köpeğimize tuvalet eğitimi!!!!!

(1/2) > >>

Recep İLGİN:
sevgili arkadaşlar çok sevdiğim bir abim bana deponun içerisinde köpeğini daha korunaklı olduğundan ve orada beslediğini fakat her güz deponun her yerine pislediğinden dolayı sıkıntı çektiğini bildirdi.

BUNUN ÜZERİNE BİZDE ŞÖYLE BİR EĞİTİM YAPTIK DEPONUN BİR BÖLÜMÜNDEKİ KAPANABİLR BÖLÜMÜNÜN HER YERİNE (YAKLAŞIK 10 METREKARE) GAZETE KAĞIDI İLE KAPLADIK VE YEMEKTEN SONRA HER SEFERİNDE TUVALETİNİ YAPINCAYA KADR BURADA BEKLETTİK DAHA SONRADA ORADAN İÇERİYE VE 2 GÜNÜN ARDINDAN HERGÜN 1 GAZETE EKSİLTMEYE BAŞLADIK DERKEN TA Kİ TEK GAZETE PARÇASI KALANA KADAR VE SONUÇ OLARAK ARTIK ARKADAŞIMIN KÖPEĞİ YALNIZCA GAZETE PARÇASINI KOYDUĞU BÖLÜME PİSLETİYOR VE BU ARADA TEKRAR HATIRLATMAK İSTERİMKİ KÖPEĞİMİZE LÜTFEN GÜNDE İKİ ÖÜN AYNI SAATLERDE YEMEĞİNİ VERELİMKİ HEM DÜZENLİ BESLENME OLSUN HEMDE SİNDİRİM SİSTEMİNİ DÜZENLİ OLSUN

FETHİYEDEN SEVGİLER SAYGILAR...

Recep İLGİN:
umarım işinede yarar sevgili dostum mehmet kalkana sevgiler
 bu arada sizin oraya özelliklede bezirgana çok ava geldim gittim tyolun düşerse fethiyeye beklerim

Emrah BIÇKICI:
çok tesekkürler ustam harika bir paylaşım bu tür bilgilendirmeleri tüm ustalardan rica ediyoruz...

Mesut KONYA:
paylaşım için teşekkürler recep abi

Ümit BERBEROĞLU:
eğitim şart

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git