Gönderen Konu: AKDAŞ 312 SE MODEL POZE HAKKINDA  (Okunma sayısı 53289 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Samet BİRİCİK

• Avlak Yönetici
Ynt: AKDAŞ 312 SE MODEL POZE HAKKINDA
« Yanıtla #25 : 09 Eylül 2015, 17:02:52 »
samet bey siz niye bukadar tepki veriyosunuz ?sizmi zan altındasınız .oraya yazdık bak kargodan bugün msj geldi en erken yarın elimizde olur diye

Madem suçlama yapacaksınız resimli belgeler ile konuşun ben tepki vermiyorum :) daha önce kimse paslanan akdaş görmedi bu forumda koyun görelim diyoruz??  Bekliyoruz eski resimlerini neden çekmediniz buraya gelip atıp tutan çok daha yeni üye olmuşsunuz tepki diyorsunuz bide ilginç ;) beni ilgilendirmez sizin tüfeğinizin pası ama görelim şu pas olaylarını sizden başka kimse görmedi akdaşda pas malum krom fiziksel olarak pas çok çok zor pas yapar bilmiyorsanız..
« Son Düzenleme: 09 Eylül 2015, 17:18:14 Gönderen: Samet BİRİCİK »
  • Kırklareli
  • İstanbul
  • https://www.facebook.com/motorlumuhre/
1986-istanbul

The following users thanked this post: Gürcan BAYRAM

Çevrimdışı Özkan MADAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #26 : 09 Eylül 2015, 20:36:03 »
Hakikaten Hakan kardeş illa vardır fabrikaya göndermeden önce çekilmiş paslı fotoğrafları. Foruma koyda ilerde ne ile karşılaşma ihtimalim var örnek olsun bana en azından.
1988 EREĞLİ

Çevrimdışı Gürcan BAYRAM

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #27 : 09 Eylül 2015, 20:46:34 »
Madem suçlama yapacaksınız resimli belgeler ile konuşun ben tepki vermiyorum :) daha önce kimse paslanan akdaş görmedi bu forumda koyun görelim diyoruz??  Bekliyoruz eski resimlerini neden çekmediniz buraya gelip atıp tutan çok daha yeni üye olmuşsunuz tepki diyorsunuz bide ilginç ;) beni ilgilendirmez sizin tüfeğinizin pası ama görelim şu pas olaylarını sizden başka kimse görmedi akdaşda pas malum krom fiziksel olarak pas çok çok zor pas yapar bilmiyorsanız..
Akdas kullanicisi olarak sonuna kadar katiliyorum.
  • AKDAS-AK212
  • HUGLU 202B
  • Englisch Pointer

1989 IZMIR-TIRE

Çevrimdışı İsmail CEYLAN 16

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #28 : 09 Eylül 2015, 21:24:34 »
en iyisi bu konunun muattabi Omer AKDAS tir formdaki bu konuyu ve suclamalari ilk agizdan dinlemek gerek yargisiz infaz yapmak agir bisey bende 712 el kullanicisiyim boyle biseyle karsilasmadim
  • Akdas 712 elit superpoze 66cm
  • Huglu 103 c 71cm
  • Genc huglu cne203 66cm
  • Sarsilmaz concorde x 68 cm
İsmail CEYLAN
1988/BURSA

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #29 : 09 Eylül 2015, 21:36:26 »
Bu tüfekleri çok kısa inceleyebildim ve özellikle siyahın kasasının boyasını hiç hatırlamıyorum. Lakin siyah kasa kostik boyalı ise boyanın elde terden falan silinmesi de, duruma göre paslanması da mümkün. Kromsa o kadar çabuk etkilenmemesi gerekir.

Benim 103D koop pozenin tetik korkuluğu hariç her yeri siyah veya beyaz krom ve pasın "p" si yok ve hiç olmadı. Fakat tetik korkuluğunun en altında parmak izi kadar alanda paslanmaya başlamıştı. Yapacak tek şey yağlı ince telle kazımaktı ve onu yaptım. Çok az soldu ama pasın ilerlemesi de durdu. İlkin canım sıkıldıysa da sonra unuttum gitti.

Eğer kostik boya varsa bence kromdan daha güzel oluyor ama ne yazık ki epey özenli kullanım istiyor. Yani kromlu tüfeğe alışkın biri için sürpriz sonuçları olacağı kesin. Tabi sizinki bundan mıydı bilmiyorum. Ben de gelmesini ve fotolarını görmeyi bekliyorum.
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

MUSTAFA POLAT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #30 : 09 Eylül 2015, 21:55:44 »
açıklamamın altına yazdım tüfek elime geçmedi diye dikkatli okuduysan;) .bazı konuları yanlış biliyosun krom fiziksel olarak değil kimyasal olarak pasa neme karşı çok direnclidir.sorun bu zaten bu tüfek niye pas yaptı arkadaşlarla bunu tartışıyoruz .şimdiye kadar görmediğiniz görmüyeceginiz anlamına gelmez.herşeyin bir ilki vardır :D

Çevrimdışı Samet BİRİCİK

• Avlak Yönetici
« Yanıtla #31 : 09 Eylül 2015, 21:57:57 »
Görüldüğü üzere sadece emniyet açma kapama kısmında beyazlama var oda boyandığından dolayı oluyor o kısım boyanmasa buda olmaz gayet dayanıklı ve krom kaplı gövde bide Tetik kısmındaki kaplama sarıydı kullanıma bağlı olarak rengi beyaz oldu ne pas ne bişey gıcır gıcır gayette memnunum tüfeğimden bende siyah kasa kullanıyorum ve hor kullanıyorum ayrıca

Sony Xperia Z3 Cihazımdan Tapatalk ile Gönderildi

• Kırklareli
  • İstanbul
1986-istanbul

Çevrimdışı Samet BİRİCİK

• Avlak Yönetici
« Yanıtla #32 : 09 Eylül 2015, 21:59:20 »
açıklamamın altına yazdım tüfek elime geçmedi diye dikkatli okuduysan;) .bazı konuları yanlış biliyosun krom fiziksel olarak değil kimyasal olarak pasa neme karşı çok direnclidir.sorun bu zaten bu tüfek niye pas yaptı arkadaşlarla bunu tartışıyoruz .şimdiye kadar görmediğiniz görmüyeceginiz anlamına gelmez.herşeyin bir ilki vardır :D

Fiziki şartlar için konuşuyorum anlayamadınız sanırım dağ taş yağmur çamur..
Akdas kullanicisi olarak sonuna kadar katiliyorum.

Sony Xperia Z3 Cihazımdan Tapatalk ile Gönderildi

• Kırklareli
  • İstanbul
1986-istanbul

Çevrimiçi Erkan POLAT

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #33 : 10 Eylül 2015, 15:05:38 »
Samet bey sizinki kostik boya mı?
Epagneul Breton

Browning B725 71 cm
Beretta silver pigeon sporting 76 cm
Franchi Affinity 3 67 cm

Çevrimdışı Samet BİRİCİK

• Avlak Yönetici
« Yanıtla #34 : 10 Eylül 2015, 15:14:51 »
Samet bey sizinki kostik boya mı?

Siyah kostik kaplama tabiki o yüzden zaten nasıl paslanmış diye soruyorum :) bizzat kullanıcısıyım hemde yağmur çamur su hiç silmedim bu sene bide gövdeyi zaten özelliklerinde belirtiliyor beyaz krom sadece

« Son Düzenleme: 10 Eylül 2015, 15:58:24 Gönderen: Samet BİRİCİK »
  • Kırklareli
  • İstanbul
1986-istanbul

The following users thanked this post: Erkan POLAT

Çevrimdışı Özkan MADAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #35 : 10 Eylül 2015, 16:36:51 »
Mustafa kardeşim gelmedi mi tüfeğiniz kargodan fotolara bi baksak.
1988 EREĞLİ

MUSTAFA POLAT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #36 : 11 Eylül 2015, 16:21:37 »

arkadaşlar takdir sizlerin.avukat arkadaşa vekalet verdim pazartesi tüketici mahkemesine başvuru yapacak hakkımızda hayırlısı

The following users thanked this post: Ceyhun SÖNMEZER, İbrahim KAPLAN

MUSTAFA POLAT

• Ziyaretçi
« Yanıtla #37 : 11 Eylül 2015, 16:52:09 »
akdaşa toz kondurmayanlar benim yerimde olsalar ne yapardılar? cevaplarını bekliyorum.

Çevrimiçi Hakan ATASOY

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #38 : 11 Eylül 2015, 16:56:51 »
Evet konu sahibi arkadaş meseleyi fotograflarla  somutlaştırmış şimdi ben de  burada arkadaşı suçlayan üyelerin firmayla herhangi bir bağlarının olmadığını belgelendirmelerini bekliyorum aksi halde samimiyetlerinden  ve de iyi niyetlerinden şüphem olacak. Buyursunlar.
Bu memleket tarihte Türktü, bugün de Türktür ve ebediyyen de Türk olarak yaşayacaktır.Türkiye Türklerindir! Ne mutlu, Türküm diyene!1980 BURSA

The following users thanked this post: M.Cihad GÜL, Ahmet ARIKAN, Umut TUNA, Ceyhun SÖNMEZER, Selim UYGUN

Çevrimiçi Ceyhun SÖNMEZER

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #39 : 11 Eylül 2015, 17:19:34 »
Evet konu sahibi arkadaş meseleyi fotograflarla  somutlaştırmış şimdi ben de  burada arkadaşı suçlayan üyelerin firmayla herhangi bir bağlarının olmadığını belgelendirmelerini bekliyorum aksi halde samimiyetlerinden  ve de iyi niyetlerin4den şüphem olacak. Buyursunlar.
+1
  • Ata Neo12 Max5
1987 Adana

The following users thanked this post: M.Cihad GÜL, İdris MOĞOL

Çevrimdışı Gökhan AKDOĞAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #40 : 11 Eylül 2015, 17:50:46 »
Malesef bazi arkadaslar kraldan cok kralci olduklari icin normal karsiliyorum.
  • Ata NEO 12 Cal /66 Namlu
  • Deutsch Drahthaar - Tony
Gökhan AKDOĞAN
1988  / 0 RH (+)
Fethiye / MUĞLA

The following users thanked this post: M.Cihad GÜL, İdris MOĞOL, Selim UYGUN

Çevrimdışı Ergin ŞİMŞEK

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #41 : 11 Eylül 2015, 18:14:20 »
yorum yapmiştim ama tekrardan resmi görünce yorum yapıyorum bence bu olayi aktaş   firmasının düzeltmesi gerekir  aksi halde kendilerine hiç yakışmayan bir davraniş  eğer tüfeği düzeltmezlersede hiç bekleme tüketici haklarında hakkını tamamen araman   avcı arkadaşımızada geçmiş olsun
1984 SAMSUN/BAFRA  *****HAYALİN KADAR YAŞAR CESARETİN KADAR BÜYÜR ADAMLIĞIN KADAR ANILIRSIN*****

Çevrimdışı Samet BİRİCİK

• Avlak Yönetici
« Yanıtla #42 : 11 Eylül 2015, 18:35:32 »
Evet konu sahibi arkadaş meseleyi fotograflarla  somutlaştırmış şimdi ben de  burada arkadaşı suçlayan üyelerin firmayla herhangi bir bağlarının olmadığını belgelendirmelerini bekliyorum aksi halde samimiyetlerinden  ve de iyi niyetlerinden şüphem olacak. Buyursunlar.

Arkadaşı suçlayanların isimlerinide yazın kimse zan altında kalmasın madem öyleyse burda daha önce kimse akdaşın bu şekilde paslı halini görmedi görmesi için resim istendi firma ile bağı ne demek ne alaka? Olayı baştan bu şekilde resimlemdirme yapılsaydı böyle konuşmalar zaten geçmezdi bu tüfeğin aynısı bende var ve hiçbir şekilde pas yapmadı çok enteresan bir durum firma kesinlikle haksız burda şu anda
« Son Düzenleme: 11 Eylül 2015, 18:37:16 Gönderen: Samet BİRİCİK »
  • Kırklareli
  • İstanbul
1986-istanbul

Çevrimdışı Umut TUNA

• *
« Yanıtla #43 : 11 Eylül 2015, 18:46:50 »
Rezaletin dik alasi olmus.bu tufegi ben yapmis olsaydim utancimdan o tufegi asla geri yollamazdim.arkadasimiza kizanlar kanit isteyenler de fotograftan sonra sanirim hatalarini kabul ederler.hata diyorum cunku arkadasimiz ustune basa basa tufek geldiginde resimlerini koyacagim demesine ragmen suclayici mesajlara maruz kalmisti.
Gozumle gormeme ragmen inanilacak gibi degil ve hala utanmadan kullanici hatasi demek pes yani.bu tufek 100 yillik olsa ancak boyle olur hatta belki olmaz bile
« Son Düzenleme: 11 Eylül 2015, 18:49:48 Gönderen: Umut TUNA »
Umut TUNA
1980 adana

The following users thanked this post: İdris MOĞOL

Çevrimiçi Hakan ATASOY

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #44 : 11 Eylül 2015, 18:49:42 »
Arkadaşı suçlayanların isimlerinide yazın kimse zan altında kalmasın madem öyleyse burda daha önce kimse akdaşın bu şekilde paslı halini görmedi görmesi için resim istendi firma ile bağı ne demek ne alaka? Olayı baştan bu şekilde resimlemdirme yapılsaydı böyle konuşmalar zaten geçmezdi bu tüfeğin aynısı bende var ve hiçbir şekilde pas yapmadı çok enteresan bir durum firma kesinlikle haksız burda şu anda
Herkes yazdıklarının özetle ne ima ettiğinin farkında evet arkadaşa inanmak için kanıt bekleyenler kendilerinin de firmayla herhangi bir bağı olmadığını belgelendirsinler.
Bu memleket tarihte Türktü, bugün de Türktür ve ebediyyen de Türk olarak yaşayacaktır.Türkiye Türklerindir! Ne mutlu, Türküm diyene!1980 BURSA

The following users thanked this post: Ergin KORKUT, Selim UYGUN

Çevrimdışı Samet BİRİCİK

• Avlak Yönetici
« Yanıtla #45 : 11 Eylül 2015, 18:51:21 »
Herkes yazdıklarının özetle ne ima ettiğinin farkında evet arkadaşa inanmak için kanıt bekleyenler kendilerinin de firmayla herhangi bir bağı olmadığını belgelendirsinler.

Ne ima etmiş?  çok merak ettim yaaa :)) resim atın görelim demekten ne anladın sen ne belgesi istiyosun söyle çıkartalım :))) şaka gibi
  • Kırklareli
  • İstanbul
1986-istanbul

Çevrimdışı Samet BİRİCİK

• Avlak Yönetici
« Yanıtla #46 : 11 Eylül 2015, 18:56:30 »
Rezaletin dik alasi olmus.bu tufegi ben yapmis olsaydim utancimdan o tufegi asla geri yollamazdim.arkadasimiza kizanlar kanit isteyenler de fotograftan sonra sanirim hatalarini kabul ederler.hata diyorum cunku arkadasimiz ustune basa basa tufek geldiginde resimlerini koyacagim demesine ragmen suclayici mesajlara maruz kalmisti.
Gozumle gormeme ragmen inanilacak gibi degil ve hala utanmadan kullanici hatasi demek pes yani.bu tufek 100 yillik olsa ancak boyle olur hatta belki olmaz bile

Evet kesinlikle firma hatası şu anda burada yapılan büyük bir hata ve akdaş firmasına yakışmamış bende gözümle görmedim ve görmesem inanmazdım çünkü aynısını kullanıyorum yağmur çamur su hiç bu şekilde bir pas yapmadı
  • Kırklareli
  • İstanbul
1986-istanbul

Çevrimdışı Emrah TUNCA 57

• *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
« Yanıtla #47 : 11 Eylül 2015, 19:05:37 »
Ustacım geçmiş olsun ne diyim Türkiye standartlarında pahalı olan bu tüfekte böyle basit sıkıntılar çıkarması çok üzücü açıkçası vede akdaş firması kaliteli olarak nitelendirilen firmalar arasında yer almasına rağmen  böyle sorunlar çıkarması çok şaşırtıcı...
  • Armsan A612W Yarı Otomatik
  • Setter-Paşa
1994/SİNOP

Çevrimiçi Hakan ATASOY

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #48 : 11 Eylül 2015, 19:07:58 »
Bir kişiye inanmak için belge beklemek demek onun belge olmadan güvenilir biri olmadığı anlamına gelir yani yalan söylüyor iması da çıkar.Firmayı karalamak için mi yapıyor acaba iması da çıkar vs.. Ayrıca siz kimsiniz benimle senli benli konuşuyorsunuz? Beni tanıyor musunuz? Şaka gibi  sözüyle de  kendinizi mi tanımladınız? Firmayla ticari herhangi bir bağınız var mı?Bunun belgesi.

The following users thanked this post: Selim UYGUN

Çevrimdışı Emrah TUNCA 57

• *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
« Yanıtla #49 : 11 Eylül 2015, 19:08:01 »
Yerli malı sonuçta her an herşey olabilir.... ;) :D
  • Armsan A612W Yarı Otomatik
  • Setter-Paşa
1994/SİNOP

The following users thanked this post: M.Cihad GÜL