SİLAHLAR, MÜHİMMAT, EKİPMAN HAKKINDA HER ŞEY > HAVALI SİLAHLAR GENEL VE TEKNİK PAYLAŞIMLAR

HAVALI İLE İLK ÇALIŞMAM;

(1/2) > >>

Özkan BAKIR:
Bu gün hava kapalıda olsa içimizdeki kurt kaynadı bir kere ,Veysel arkadaşımla doğru bizim poligona ..
 Benim 6.35 hatsan (bulunsun diye alıp hiç kullanmamıştım) önce ona bir ayar çekti Veysel, 40 metre sonuç harikaa  ayar oldu.İlk atışta gözümüze patladı dürbün (çünkü çok kuvvetli ve sert atıyor benimki)
   Sonra Veysel çıkardı kendi makinasını Bu ne muhteşem bir alet..   ama detay çok , önce dijital el dürbünü ile mesafeyi ölçtü 275 metre,   sonra dağın başında bir baktım arabada leptop makinanın proğramı var metreyi yazdı  , ekranda dürbün ayarını verdi ,elle dürbüne metre ayarı, tek atış tam isabet..pes yani hiç yanılma yok,
  Ben daha sonra tesirini merak ettim ,zorla içi dolmuş pres tuğla bulduk , hiç parçalamadan tuğladaki delikkler sanki hassas matkapla açılmış gibiydi  bu çok etkiledi beni.. biraz pahalı bir olay olmasına rağmen çok meraklandım bu işe..hava serin olduğu için ayrıntılı resim olayına giremedik  inşallah güzel bir havada  paylaşacağımız güzel görüntüler olucak ,Veysel arkadaşıma teşekkür eder..herkese sevgi ve saygılarımla...

Zerin GÜNEY:
Yukarıdan aşaya 2 resimdeki nişan alma şekliyle biraz zor o anlatıklarınız.

Özkan BAKIR:
Zerrin bey benim ilk çalışmam ,yazdığım konudaki atışları Veysel arkadaşım yaptı..siz herhalde uzmansınız bu konuda saygı duyarım..buyrun gelin bizim veyselin atışlarını görün o zaman bizden tecrübeli olduğunuza göre , sizden de birşeyler öğrenelim..

Kenan TEKİN:
Özkan abi ve Veyselkardeşim dostlugunuz daim olsun sezon başlamadan önce güzel vakit geçirmissiniz. Nevşehirden selamlar

Veysel AÇARI:
ben bu konuyu kacırmısım gel su tatılden de devam edelım hocam

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git