Gönderen Konu: TOPLU TRANSFER BY KASABOĞLU......!!!!(köpeklerin 2 si sahiplendirilecektir.)  (Okunma sayısı 25871 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Barış KASABOĞLU

• *
çok sağolun arkadaşlar,kadir abi atlattık sıkıntıları nispeten allah ayırmasın camiamızdan birdaha.saygılar.
B.KASABOĞ[email protected] kuşadası AYDIN.
0536 3698956.

• *
Hayırlı Olsun Barış, her transferin bi öncekinden güzel oluyor. Bundan sonrakiler nasıl olur merak ediyorum doğrusu... %100 bir DEL VENTO patlatırsın sen artık. Gözümüz sende..... ;)
öyle ama hüseyinim en güzel transfer senin ellerinde duruyor bence.
0536 3698956.

Çevrimdışı Yavuz KORKMAZ

• SAKARYA POİNTER KLUP DERNEK BAŞKANI
  • *
  • DOST ALIŞVERİŞTE BELLİ OLUR
    • www.pointer54.tr.gg
maşallah barışcım harika kanlar emeklerine sağlık hepside birbirinden güzel en kötü günün böyle olsun
Yavuz KORKMAZ
1974 Hendek SAKARYA [img width=237 height=180]

SAKARYA POİNTER DERNEK BAŞKANI   05557616202- [email protected]     www.pointer54.tr.gg

burak ertan

• Ziyaretçi

Çevrimdışı Özgür KAYA

• Müdavim Üyemiz
Barış kardeşim gerçekten transferlerin çok güzeller senin Ülkemiz pointer yetiştiriciliğine katmış olduğun güzel kanları herkes biliyo  hayırlı uğurlu olsun pointer camiasına selamlar Kuşadasına...
Özgür KAYA
1977-Memleket KAYSERİ-İkamet KARS

Çevrimdışı Kemal TÜTÜNCÜ

• *
Barış ustam iyiki varsın TEŞEKKÜRLER....
Kemal TÜTÜNCÜ
AB Rh +  1980 ISPARTA

• *
ARKADAŞLAR ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM BENİ ÇOK MUTLU EDEN YORUMLAR YAPMIŞSINIZ,BEN BU GAZLA  NEKADAR KÖPEK VARSA İYİ AVRUPADA TOPLAR GELİRİM:))
0536 3698956.

Çevrimdışı Mustafa DEMİRTAŞ

• Müdavim Üyemiz
yeni pointerlerine maşallah barış...milva iyi bir damızlık zoran daha önce yakalayamadıgın!! hırs ve hızın zevkini fazlasıyla yaşatacaktır...yavru pirede çok şirin görünüyor....ömürleri uzun olsun...zoranla bir video şart olmuş artık :))
1968/amasya-istanbul-sarıyer
Hâlıkın dururken mahlûka tapma,
Şeytana uyup da yolundan sapma.(Lâ Edri)

VEFAT ETMİŞTİR

• *
SAĞOLASIN BİROL HIZINI GÖZLE TAKİP EDEMEDİĞİMİZİ DE YAKALADIK DAHA ÖNCE ANCAK İMKANLAR İŞTE ,SEVDİĞİMİZ BİR DOSTUMUZDA XENİA! HIZ VE HIRSLA YOĞRULMUŞ KIZIM BULUT TA ZATEN BANA DÖRTYILDIR YAŞATIYOR O ZEVKLERİ AMA BURADA AMAÇ O ZEVKLERİ HERKES YAŞASIN! İNSANLAR SÜS KÖPEĞİ İLE POİNTERİN FARKINI KAVRASIN, MEMLEKET POİNTERCİLİĞİNE KATKI OLSUN! Kİ İNSANLAR YILLARDIR ALLAYIP PULLAYIP  BİLMİYEN DOSTLARI KANDIRDIKLARI GİBİ KANDIRAMASINLAR İNSANLARI. ÜÇ KURUŞLUK KIYMETİ OLMIYAN KÖPEKLERİ KIRAL,ŞAH DİYE İLAN ETMESİNLER. BUNDAN BÖYLE BÖYLE ALLAH İZİN VERİRSE İYİSİNİ BULDUMMU GETİRECEĞİM,HAKKINI VEREBİLECEK GERÇEK POİNTERCİ DOSTLARA SAĞİPLENDİRECEĞİM..
« Son Düzenleme: 02 Mayıs 2011, 19:36:09 Gönderen: Barış KASABOĞLU »
0536 3698956.

• *
   seni pistlerde görmek istiyoruz hemşerim :)  alırım anahtarını :) :) :) :)  biliyom patronen sağlam :)
BEN BULAYIM SEN KOŞTUR SEKANIM,BEN SENİN ÇIKTIĞIN MERAYA ÇIKARMIYIM HİÇ!SENİN GÖLGENDE EZİLMEK VAR......! KARDEŞİM BENİM .
0536 3698956.

Çevrimdışı Ümit KAFKAS

• *
hayırlı uğurlu olsun....
Ümit KAFKAS
1975 AYDIN-ÇİNE
(Biletçi Ümit)

Çevrimdışı Ramazan KODAL

• Free Üye
  • *
barış bey bu kadar güzel kanlarla ülkemiz pointerciliğini daha iyi noktaya gelmesinde harcadığınız emek için teşekkür ederim
elinize ve emeğinize sağlık.
Ramazan KODAL
www.fermaavkopekleri.com
1972 Yalvaç ISPARTA
0537 555 77 62

Çevrimdışı Ergin DURU

• *
  • yorgun savascı...
hayırlı uğurlu olsun hepside birbirinden değerli massallah...insallah uzun ömürleri olurlar...
Ergin DURU
1982 DENİZLİ

Çevrimdışı Kerim KALAZ

• *
Merhaba kardeşim,hayırlı olsun,elinize emeğinize sağlık.Ülkemiz senin ve senin gibilerin gayretiyle iyi kanlarla tanışmaya başladı ve ilerleme kaydetti.Bir avcı olarak sizleri kutluyorum.Teşekkürler.
Kerim KALAZ
1960 bursa

• *
tekrar teşekkürler abilerim kardeşlerim,umarım bizim de bu gelişmelerde bir katkımız oluyordur.. anıl kardeşim sorma benim kız geldikleri günden beri eğitime aldı köpekleri ,hep ceza hep ceza çok despot eğitmen...
0536 3698956.

Çevrimdışı İbrahim ÇELİKEL

• Müdavim Üyemiz
üstat gerçekten harika pointerler seni ülkemiz adına böyle muhteşem kanda  pointerleri kazandırıdığın için bir kez daha tebrik ederim..
yavrular gerçekten çok etkileyici...hayırlı olsun inşallah tüyleri kadar hayırını görürüsün..
İbrahim ÇELİKEL
A Rh + 1983 Selçuk İZMİR
0 546 579 03 26

Çevrimdışı Hüseyin AKTEPE

• Müdavim Üyemiz
harıka  transferler tebrıkler ustat
Hüseyin AKTEPE
1980 selçuk-izmir
0532 301 20 03

Çevrimdışı Murat AKGÜN

• Free Üye
  • *
barış abi pointerleri canlı canlı görme fırsatım oldugu için kendimi şanslı hissediyorum gerçekten çok şık pointerler yavru bambaşka bir güzellikte her şey gönlünce olsun köpekleri getiren KADİR MEMİŞ , seninle birlikte çekilmiş oldugumuz hatıra fotografınıda ekliyeyyim YALVAÇtan selamlar..

Murat AKGÜN
1981-ısparta/Yalvaç cep: 0 533 212 42 22     

Çevrimdışı Bislim SALİH

• *
Hayırlı olsun Barış tüyleri kadar avları bol olsun.
Bislim SALİH
1974 ESKİŞEHİR
[/url]

• *
murat kardeşim sağolasın,kadir abimin köpekleri transfer etmemde emeği büyük kendisine müteşekkirim,ancak kadir abiyle birlikte karar verdik o sebepten onun adını zikretmedim. ama eklediğin resim için çok teşekkür ederim.bence resmin adı ÜÇ SİLAHŞÖRLER  olabilir:))
0536 3698956.

• *
HÜSEYİN,İBRAHİM KARDEŞLERİM BİZ AVCILIK YOLUNDA EMEKLEMEYE BİRLİKTE BAŞLADIK ,EMEK LİYE EMEKLİYE YAVAŞ YAVAŞ YÜRÜMEYE BAŞLADIK ŞÜKÜR ALLAHIMA.İNŞALLAH BUSENE MERALARI BERABER ARŞINLARIZ CANIMKARDEŞLERİM BENİM....
0536 3698956.

Mehmet ARI

• Ziyaretçi
Abi seni buralarda yine faal olarak görmek çok güzel.Pointerler çok güzel, Bulut da göz kamaştırıyor....Selamlar saygılar..

Çevrimdışı Erol GÜNER

• *
HAYIRLISI OLSUN İNŞALLAH..güzel pointerler avı ömrü bol olsun..
« Son Düzenleme: 03 Mayıs 2011, 13:40:22 Gönderen: Erol GÜNER »
Erol GÜNER
19.04.1974 DEVREK / ZONGULDAK
TL=05326210805

Çevrimdışı Mustafa TAŞKIRAN

• *
  Yeni transferlerin hayırlı uğurlu olsun...

Mustafa TAŞKIRAN
1964 EMET

Çevrimdışı Mustafa ERTAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCI AVINI ALIR...
hayırlı olsun barış bey güzel kan güzel köpekler.
MUSTAFA ERTAN