Gönderen Konu: ibro della bassana  (Okunma sayısı 17899 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

burak ertan

• Ziyaretçi
Ynt: ibro della bassana
« Yanıtla #25 : 14 Temmuz 2011, 01:20:10 »
Maşallah nazar değmesin

Çevrimdışı Salih POLAT

• *
« Yanıtla #26 : 14 Temmuz 2011, 14:25:48 »
sayın salih abicim sizin bu setter ırkına olan aşkınızı kıskanıyorum.
Abdullah bey,evet kesinlikle seterle av yasaklanırsa avı bırakırım.bir yollarımız bir yerlerde kesişirse neden böyle yazdığımı daha iyi anlatabilirim.

Salih POLAT
 KAYSERİ  0532 7318008
TAM OLAN SUKUT EDER,EKSİK OLAN İSBATA KALKAR...

ZAFER İÇİN ACELE EDEN,YENİLMEYE MAHKUMDUR

Çevrimdışı Salih POLAT

• *
« Yanıtla #27 : 14 Temmuz 2011, 14:29:52 »
Maşallah nazar değmesin
Burak bey,teşekkürederim.

« Son Düzenleme: 14 Temmuz 2011, 14:31:54 Gönderen: Salih POLAT »
Salih POLAT
 KAYSERİ  0532 7318008

Çevrimdışı Abdullah ÇETİN

• thehunter13
  • Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #28 : 14 Temmuz 2011, 14:30:09 »
benim elimden çok ırk köpek geçti ama stterden aldığım hazı ve keyfi hiç birinde alamdım.
Abdullah ÇETİN
1979 Tatvan BİTLİS 05324683715
www.mostarhoteltatvan.com
04348279192

Çevrimdışı Salih POLAT

• *
« Yanıtla #29 : 14 Temmuz 2011, 14:34:21 »
benim elimden çok ırk köpek geçti ama stterden aldığım hazı ve keyfi hiç birinde alamdım.
Kesinlikle sana katılıyor ve seni anlıyorum,gerçi seterle avın tozunu atarsın oralarda

Salih POLAT
 KAYSERİ  0532 7318008

Çevrimdışı Salih POLAT

• *
« Yanıtla #30 : 13 Ocak 2012, 13:38:29 »
sayın salih abicim sizin bu setter ırkına olan aşkınızı kıskanıyorum.
Abdullah bey seter aşkı bambaşkadır,o sizdede var.selamlar
Salih POLAT
 KAYSERİ  0532 7318008

Çevrimdışı Abdulkerim KAPLAN

• *
« Yanıtla #31 : 21 Ocak 2012, 18:18:51 »
Ibronun etkileyici hareketlerine,  bu av kanının kendine has duruşuna diyecek ne olabilir ki? Türkiye de bir çok setter gördüm ama bu farklı bir ekolün çizgisinde Salih bey. Bu Setter le ve diğer Italyan kennel lerden getirdiğiniz diğer Setter ler ile ilgili planlarınızı gerçekten çok merak ediyoruz. Bu saf kanları Anadolu da büyütüp, çoğaltıp, Anadoluya has bir ırka dönüştüren ilk kişi olma gibi bir hayaliniz var mı? Bu yeni Anadolu ırkına vereceğiniz adı bile çoktan koymuşunuzdur eminim. Çünkü bu potansiyeli ve başarıyı sizde görüyoruz. Sizi hep takip edecek ve destekliyeceğiz. Saygılar...
Abdulkerim KAPLAN
1979 İSTANBUL

Çevrimdışı Ahmet YILDIZ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #32 : 21 Ocak 2012, 20:34:35 »
kanı çok saglam bir setter şampiyonluk potansiyeli kanında var.
Allah can pekligi versin
Ahmet YILDIZ
1981 KOCAELİ KARTEPE

Çevrimdışı Salih POLAT

• *
« Yanıtla #33 : 26 Ocak 2012, 23:51:07 »
Ibronun etkileyici hareketlerine,  bu av kanının kendine has duruşuna diyecek ne olabilir ki? Türkiye de bir çok setter gördüm ama bu farklı bir ekolün çizgisinde Salih bey. Bu Setter le ve diğer Italyan kennel lerden getirdiğiniz diğer Setter ler ile ilgili planlarınızı gerçekten çok merak ediyoruz. Bu saf kanları Anadolu da büyütüp, çoğaltıp, Anadoluya has bir ırka dönüştüren ilk kişi olma gibi bir hayaliniz var mı? Bu yeni Anadolu ırkına vereceğiniz adı bile çoktan koymuşunuzdur eminim. Çünkü bu potansiyeli ve başarıyı sizde görüyoruz. Sizi hep takip edecek ve destekliyeceğiz. Saygılar...
Evet Abdulkerim bey;bunlar farklı bir ekolün çizgisinde,sıradan değil sıradışı bir soydan geliyor.bunlar italyan lordlarının ingiltereden bir çiftlikten toptan gelen seterlerin italyadaki son 60yıllık bozulmamış kan hatları,ben yıllardır bunlara bakıyorum bunlarla avlanıyorum,kendi çapımda bir hat oluşturmaya çalışmıyorum sadece bu ırkın Türkiyede bozulmadan kalmasını sağlayabilirsem ne mutlu bana.çünkü by Remo (bassana çiftliği nin sahibi) mercedes üretiyor biz ordan adamın 60 yıllık emeğini almış gelmişiz bun değişik bir hat oluşturmak adına garip işleri kalkışırsak ispanyadaki bayanın yaptığı,yunanlıların yaptığı,sırbistanda yapılanlar gibi ırkın bir çok özelleğiyle birlikte arıkanlığınıda yitirmiş oluruz,tıpkı bir mercedese doğan tamponu takmak gibi benim by Remonun emeğine büyük saygım var ancak benimde ismimin bu işte imzamın bulunması adına 3*4 kuşak sonra bendeki eski seterlerim gibi kendiminde yetiştirici ismim olan Setter polsapo ismini taşımalarını isterim.o yüzdendirki emeğe saygı olduğu için ordan getirdiğim hiç bir seteri hiç bir yarışmaya sokmuyorum zaten dünyaya kendini ispat etmiş bir soyun yavruları kardeşleri torunlarıdır,bir gün kendi yetiştirdiğim yarularla çıkarım inşallah seter secverlerin önüne şimdili benim acizene düşüncem insanların gözü kapalı alabileceği bir av ırkı yetiştirmeyi düşünüyorum.bu işte benimde bir remo gibi cizgimin olması her şeyden önemlidir kendimi bu işten para kazanayım diye rüzgara göre yelken ayarlamıyorum dedimya ben saf ve arıkan bir kanın bir genin doğuştan av makinası olan bir seter ırkının peşindeyim.yorumlarınız ve düşünceleriniz için çok teşekkürederim.saygılar selamlar
Salih POLAT
 KAYSERİ  0532 7318008

Çevrimdışı Salih POLAT

• *
« Yanıtla #34 : 21 Mart 2012, 22:41:40 »
Sevgili Erhan çok teşekkürederim,benim kafamdaki gönlümdeki seterler bunlar,inşallah dahada üst seviyelere geleceğiz.selamlar
Salih POLAT
 KAYSERİ  0532 7318008

Çevrimdışı Salih POLAT

• *
« Yanıtla #35 : 06 Temmuz 2012, 15:48:03 »
Abdulkerim bey bu arada misafir perverliğinize çok teşekkürederim.ibronun yavrularından bir erkek size ayırdım.selamlar
Salih POLAT
 KAYSERİ  0532 7318008

Çevrimdışı Murat GÜMÜŞ

• *
« Yanıtla #36 : 17 Temmuz 2012, 13:16:06 »
Salih abi büyük emeklerle türkiyeye bu güzel kanları soktu inşallah bu kanlar dağılmaz ve hep bir arada olup kırılmadan yüzde yüz della bassana olarak türkiyede çoğalırlar... della bassanadan başka kuş tanımam setter ata sözüyle satırlarıma son veriyorum:)
« Son Düzenleme: 17 Temmuz 2012, 13:24:38 Gönderen: Murat GÜMÜŞ »
  Murat Gümüş
İstanbul