Gönderen Konu: Atthaus (Matthaus) vom TİRİKONES  (Okunma sayısı 20966 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cem ÇOKDAŞ

• *
Ynt: Atthaus (Matthaus) vom TİRİKONES
« Yanıtla #50 : 15 Ocak 2012, 22:42:17 »
Uğur bey kooperatif sistemi çalıştıklarını cümle alem biliyor almanyada çoğu çiftlik böyle çalışıyor zaten ertal kanı olan köpek XARA V.D DACHSWESE  bu köpekte OTTELO V.D. DACHSWESE LE ÇİFTLEŞTİRİLMİŞ  sitesine girerseniz görürsünüz.
Cem bey doğru söylüyorsunuz sahibi Steffens fakat o çiftlik bir kooperatif gibi çalışır esas kopek sahipleri farklıdır. Her neyse konuya dōnersek hangi eşleşmede erthal den hangi köpeği kullanmış bana linkini yollarmısın.

Cem ÇOKDAŞ
1974 kütahya

Çevrimdışı Uğur CAMUZCU

• Müdavim Üyemiz
    • http://www.loftyberg.com
« Yanıtla #51 : 15 Ocak 2012, 22:45:53 »
Pardon ben görmemiştim. 4 kusak alta bakmadım. Haklısını kusura bakma.
Uğur CAMUZCU
1970  BURSA

Çevrimdışı Cem ÇOKDAŞ

• *
« Yanıtla #52 : 15 Ocak 2012, 23:14:45 »
UĞUR bey sonuçta almanyadaki 4 kuşak geride  ERTAL türkiyedeki 3 kuşak geride ERTAL  akraba değil ERTAL da kötü çiftlik değil gönül ister hegawad şampiyonlarının yavrularını getirmek ama elde olan bu düne kadar almanyadan secereli ana babadan deyipte yavru aldık biz halada alınıyor enazından bu köpeklerin ataları sınav tamamlamış DD gereini yapan köpekler daha bu memlekette HZP sınavının ne olduğunu hadi lan benim köpeğim av yapmıyormu diyen adamlar var
Pardon ben görmemiştim. 4 kusak alta bakmadım. Haklısını kusura bakma.

Cem ÇOKDAŞ
1974 kütahya

Çevrimdışı Uğur CAMUZCU

• Müdavim Üyemiz
    • http://www.loftyberg.com
« Yanıtla #53 : 15 Ocak 2012, 23:24:15 »
Cem bey siz benim yazdıklarımı yanlış anladınız ben köpeği kötülemek maksadıyla yazmadım arkadasa özrlerin attığım mesajı ekliyorum belki o daha iyi açıklar.Ynt: (Konu Yok)
« Gönderilen: Kenan TEKİN : 10 Ocak 2012, 14:13:46 »
Alıntı  Yanıtla  Sil 
merhaba kenan bey, öncelikle art niyetli yazmadığımı bilmenizi isterim. zaten dd besleyen birisinede kesinlikle kötü bir niyet taşıyarak yazmam neticede bende dd ciyim. ve ciddi derece hemde. köpeğinizin kanları gerçekten almanyadaki en iyi üreticilerin kanlarından bunu bir kere daha söylemek isterim. zaten bendeki erkeklerden bir taneside aynı çiftlikten. yani aynı kandan köpekler bakıyoruz. ama ben kendi köpeğime almanyadan eş ararken üreticilerle tanışma fırsatı buldum. onlardan edindiğim bilgiler ve söylemlerinden yola çıkarak bence eşleşme yanlış olmuş dedim. çünkü bende ERTHAL den dişi almak istedim ve aldığım cevap oradan alacağım dişiyle  bendeki erkeğin iyi bir eşleşme olmayacağıydı.
Uğur CAMUZCU
1970  BURSA

Çevrimdışı Kenan TEKİN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #54 : 15 Ocak 2012, 23:43:04 »
Uğur abi bu konunun altına ERTHAL ve DACHSWESE  eşleşmesi hakkında yorum yapınca bende neden böyle düşündügünü anlamak için daha fazla bigilenmek için beni aydınlatmasını istedim.
Herkesin yorumuna açıgım . Benim için amaç burada paylaşım yapmak bir insan fazla tanımak bir kelam fazla öğrenmek buna katkısı olan herkesede saygım sonsuzdur.
Bu eşleşmeyi 30 kişi begenir 1 kişi begenmez bu gayet normal.
İGS ve SÜS sınavlarında yavruların alacagı sonuçlar bizi daha iyi aydınlatacaktır.
Kenan TEKİN
1985 KONYA\EREĞLİ
NEVŞEHİR

Çevrimdışı Cem ÇOKDAŞ

• *
« Yanıtla #55 : 15 Ocak 2012, 23:44:50 »
UĞUR bey ben art niyet aramıyorum köpeği kötülediğinide düşünmüyorum bana özelden attığınız mesajı okudum  siz benim foruma yazdıklarımı okumuyormusunuz ortada sadece bilgi paylaşımı var sonuçta bu köpeklerin bir kaçı ALLAH cc ömür verirse sınavlara girer aldıkları puanlar kanlarının uyup uymadığı ortaya cıkarır  iyi geceler hoşcakalın

Cem ÇOKDAŞ
1974 kütahya