Gönderen Konu: amerikada 2ci el satılan huglu tufek fiyatları  (Okunma sayısı 6781 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ünal SAYGILI

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
amerikada 2ci el satılan huglu tufek fiyatları
« : 25 Şubat 2012, 08:50:24 »
arkadaşlar amerikada huglu poze ve çifteleri minumum 1000 dolardan satılıyor
http://search.gunsinternational.com/search_results.cfm
1974-Marmaris
muğla
angaralı

Çevrimdışı Hasan AKSU

• Müdavim Üyemiz
Ynt: amerikada 2ci el satılan huglu tufek fiyatları
« Yanıtla #1 : 25 Şubat 2012, 10:06:14 »
fiyat farklı tüfek farklı,
mp153 bile farklı geldi bana, ithal ve ihraç tüfeklerde aynı malı yaptıklarına hiç inanasım gelmiyor.
1981 / Samsun / Malatya

Çevrimdışı Ünal SAYGILI

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
« Yanıtla #2 : 25 Şubat 2012, 11:05:00 »
malesef arkadaşım bizde malın iyisi her zaman dışarı gider kötüsü burada satılır
1974-Marmaris
muğla
angaralı

Çevrimdışı N.Yıldız SÜKAN

• Bayan Üye
  • **
« Yanıtla #3 : 25 Şubat 2012, 11:41:01 »
1992 li yılların sonuna doğruydu  Beyşehir- Huğluya ailece görüştüğüm Sait ÇELİK  ve ailesi tarafından davet edilmiştim. O zamanlar sait fabrikada gnl.müdürdü fabrikayı dolaşırken silah reyonuna bakarken nazife bak bunlar amerikaya ihtaç edilen av tüfekleri özellikle amerika tarafından karaca, ceylan avı için 28 çap tek tetik s.poze tüfek imal etmemizi istemişlerdi imal ettik nasıl diye sorduğunda silahlara hayran olduğumu ifade ettim. Gerçekten mükemmellerdi. Fiat sorduğumda amerikada bu silahların bin ila üçbin dolar arası satıldığı söylemişti. Bende almak istediğimi söyledim yönetim kurulu ile görüşüp makul bir fiata satın aldım.  28 çap ile  özellikle bıldırcın, çok sert uçan olmasına rağmen üveyik ve çulluk arada bir tavşan avları yaptım. Tüfek bu zamana kadar hiç bir sorun yaşatmadı. Burdan bu tüfeği almama neden olan değerli arkadaşım SAİT e ve HUĞLU KOOPARATİFİNE çok teşekkür ederim
Evli-1968-Çankırı (ikamet çanakkale)

Çevrimdışı Ferhat DAKMA

• *
« Yanıtla #4 : 25 Şubat 2012, 19:00:10 »
fiyat farklı tüfek farklı,
mp153 bile farklı geldi bana, ithal ve ihraç tüfeklerde aynı malı yaptıklarına hiç inanasım gelmiyor.

kardeş kesinlikle ithal ya da yerli tüfek ayrımı yapılmaz huğ lu da  ben kendim on yıldır çalışıyorum fabrikada....!!!
Ferhat DAKMA
1988 konya beyşehir huglu

Çevrimdışı Suat ÇALIŞKAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #5 : 25 Şubat 2012, 19:48:53 »

kardeş kesinlikle ithal ya da yerli tüfek ayrımı yapılmaz huğ lu da  ben kendim on yıldır çalışıyorum fabrikada....!!!
  ne yalan söyleyeyim benimde hiç inanasım yok.ama arkadaş hepsi aynı dediyse vardır bir bildiği.
  • HANİÇ ÇİFTE SXS 67.5 cm Mobil şoklu
  • WİNCHESTER SX3 RED PERFORMANCE
  • AKKAR ALTAY COMMANDO 20ga 66cm
İtibar paradan kıymetlidir, değerini bilene

BİGA/1979

Çevrimdışı Berk YENİGEN

• *
« Yanıtla #6 : 25 Şubat 2012, 22:20:06 »
1992 li yılların sonuna doğruydu  Beyşehir- Huğluya ailece görüştüğüm Sait ÇELİK  ve ailesi tarafından davet edilmiştim. O zamanlar sait fabrikada gnl.müdürdü fabrikayı dolaşırken silah reyonuna bakarken nazife bak bunlar amerikaya ihtaç edilen av tüfekleri özellikle amerika tarafından karaca, ceylan avı için 28 çap tek tetik s.poze tüfek imal etmemizi istemişlerdi imal ettik nasıl diye sorduğunda silahlara hayran olduğumu ifade ettim. Gerçekten mükemmellerdi. Fiat sorduğumda amerikada bu silahların bin ila üçbin dolar arası satıldığı söylemişti. Bende almak istediğimi söyledim yönetim kurulu ile görüşüp makul bir fiata satın aldım.  28 çap ile  özellikle bıldırcın, çok sert uçan olmasına rağmen üveyik ve çulluk arada bir tavşan avları yaptım. Tüfek bu zamana kadar hiç bir sorun yaşatmadı. Burdan bu tüfeği almama neden olan değerli arkadaşım SAİT e ve HUĞLU KOOPARATİFİNE çok teşekkür ederim

Avrupada ve amerikada 28 çapın özel bir yeri var sanki. bizlerde ise 12 den başkası yalan gibi. her ne kadar 16 kullanıcısı olsamda  fişek seçeneği her daim sıkıntı.
Berk YENİGEN
1980 istanbul

Çevrimdışı Ahmet ÖZTÜRK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #7 : 26 Şubat 2012, 01:53:23 »
bende şüphe duyuyorum..özellikle namlu çeliği konusunda..yerli tüfek isterse altın kaplama olsun,browning parası birikmeye başladı bile..ben bu kış aldım dersimi..Türkiyenin en iyi yerlisi bende..Hİ-KA-YE..
  • Stoeger peregrine max 5
  • Ata Arms
Ahmet ÖZTÜRK
Lüleburgaz/KIRKLARELİ  1976

Çevrimdışı Süleyman DALAR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #8 : 26 Şubat 2012, 01:59:22 »
yurt disinda bazi ulkelerde cok sayida av bayiileri gezdim huglu tufeklerini devamli inceledim yurt ici hugluyla
yurt disi huglularda hic bir deyisiklik yok ikinci el olunca bayiler tuttura bildiyine veriyo bence huglu tufekleri turkiyede
biraz daha pahali
Süleyman DALAR
1973 FRANSA afyon