Gönderen Konu: GAYSERİ'Lİ ZEHİR AVCILAR 2 EYLÜL AVIMIZ AHMET ŞAKİROĞLU VE EKİBİ  (Okunma sayısı 28052 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mehmet ŞAKİROĞLU

• *

Aman kendiniz çalın kendiniz söyleyin definiz kasnağınız davulunuz tokmağınız sizin olsun.... Hepinizin işi gücü rast gelsin... Daha da bu konuya yazmam ''one minute'' >:D
  :) işi siyasate dökmeyelim lütfen varsa bildigin fişek ,dua , paylaş abi ... :)
Mehmet ŞAKİROĞLU
1983 KAYSERİ/MERKEZ

Çevrimdışı Mehmet ŞAKİROĞLU

• *

Sabri Başkanım, sen bu durumlara düşecek avcı değildin ama sana bir tiyo vereyim, Bence keramet Ahmet ve Mehmet' te değil,

Sende bilirsin,

3 şekilde ava gitmeyecen derler büyükler; 1. Uykusuz, 2. Alkollü 3. nü anladın sen onu :) :)...

Bunlardan biri varsa ondan olabilir...

Bir an evvel eski günlerine dönmen için sana yüce rabbbimden yardım diliyorum....

Ayrıca ekibinden memnun değilsen moralini bozuyorlarsa ekibimiz senin gibi değerli avcı arkadaşlarımıza sonuna kadar açık.... ;) ;) ;)  >:D >:D >:D

taşkın abi sende anlaşılan dolmuş bulamamış  şirketin otobüsünü  ayarlamışın memleketi dolduracan :) :)
Mehmet ŞAKİROĞLU
1983 KAYSERİ/MERKEZ

Çevrimdışı Ahmet ŞAKİROĞLU

• Onursal Üyemiz
  • ZEHİR AVCI
taşkın abi sende anlaşılan dolmuş bulamamış  şirketin otobüsünü  ayarlamışın memleketi dolduracan :) :)

Onlar uzaklara gider memedim,herhalde otobüs tutmuşlar herkeze mavi boncuk dağıtıyolar,sen gel sen gel sen gelme ulan  gibi  :D :D :D :D yakın avlaklar kesmez onları,fotoğraf makinalarını boyunlarına takarlar,çinli turistler gibi ;D ;D ;D
« Son Düzenleme: 18 Eylül 2012, 09:33:08 Gönderen: Ahmet ŞAKİROĞLU »
Ahmet ŞAKİROĞLU(AB R+)
1982/KAYSERİ
Kayseri Merkez Avcılar ve Atıcılık Kulubü
''AV MÜBAH,ODA KAHKAH''
www.anadoluaksesuar.com

Çevrimdışı Sabri KESKİN

• Müdavim Üyemiz
 Taşkın teklifin için teşekkür ederim olmadımı olmuyor, İnsan avlıkta gezerken zevk almalı bu hafta gezdigim avlıkta nerden adam cıkacak bıldırcınla beraber kimleri vururum şeklinde dolaştım üç tane bıldırcın kaldırdım taktım arpacıga mehmet takılatsam bir bıldırcın bir mehmet askılıga takacam bıldırcını taşıması kolayda mehmeti arabaya kadar kim taşıyacak, seslemdim geliyo çat ellerini severim, bir daha kuş kaldırdım taktım arpacıa ahmet geliyo cat oda gitti,3 cüyü kaldırdım tarlanın içinde bir teyze pancar topluyo bizden degil takılat sabri dedim bıldırcını eve gütürürsün sonra düşündüm teyze tipim degil nasıl eve gütürecen indirdim tüfegi tuttum arabanın yolunu olay bu aga 8) 8) 8) :-X :-X
Sabri KESKİN
keskin nişancı
1979-Kayseri

• Onursal Üyemiz
  • ZEHİR AVCI
Taşkın teklifin için teşekkür ederim olmadımı olmuyor, İnsan avlıkta gezerken zevk almalı bu hafta gezdigim avlıkta nerden adam cıkacak bıldırcınla beraber kimleri vururum şeklinde dolaştım üç tane bıldırcın kaldırdım taktım arpacıga mehmet takılatsam bir bıldırcın bir mehmet askılıga takacam bıldırcını taşıması kolayda mehmeti arabaya kadar kim taşıyacak, seslemdim geliyo çat ellerini severim, bir daha kuş kaldırdım taktım arpacıa ahmet geliyo cat oda gitti,3 cüyü kaldırdım tarlanın içinde bir teyze pancar topluyo bizden degil takılat sabri dedim bıldırcını eve gütürürsün sonra düşündüm teyze tipim degil nasıl eve gütürecen indirdim tüfegi tuttum arabanın yolunu olay bu aga 8) 8) 8) :-X :-X

Rivayetten pike çeken jimnastik hareketler yapan,kanadına kırağı düşmüş jet bıldırcınları vuramadığın söyleniyor ;) ;) ;)
Ahmet ŞAKİROĞLU(AB R+)
1982/KAYSERİ
''AV MÜBAH,ODA KAHKAH''
www.anadoluaksesuar.com

Çevrimdışı Murat ÇAKAN

• Müdavim Üyemiz
  • CMAS**MONITEUR INSTR. FLIGHT ENGİNEER INSTR.
Maşallah avlarınız daim olsun.
Murat ÇAKAN 1980 BALIKESİR/HAVRAN-KOCADAĞ KÖYÜ 0543 405 1771

"KOCADAĞLI ÇAKAN TEAM_10''
                                                    ''SETTER''

• Onursal Üyemiz
  • ZEHİR AVCI
Maşallah avlarınız daim olsun.

Teşekkürler Murat Bey

Rastgele;
Ahmet ŞAKİROĞLU(AB R+)
1982/KAYSERİ
''AV MÜBAH,ODA KAHKAH''
www.anadoluaksesuar.com

Çevrimdışı Sedat BARAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
kardeler bende yenı geldım kayserıye hıc bır yer bılmlıyorum sızınle ava gıdebılırmıyım 05305448477
kayseri de benı ava goturecek arkadaslarla tanısmak isterım 05305448477

Çevrimdışı Canan GÖRÜR

• Müdavim Üyemiz
  • ADANA BELÇIKA HATTINDA GARİP BİR AVCI
 bir av gunu olmus dostlugunuz daim olsun rastgele
Canan GÖRÜR
1967 ADANA & BELÇİKA

• Onursal Üyemiz
  • ZEHİR AVCI
bir av gunu olmus dostlugunuz daim olsun rastgele

Teşekkürler Canan Abi..