Gönderen Konu: STOEGER MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ...  (Okunma sayısı 9706 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
STOEGER MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ...
« : 14 Kasım 2013, 19:27:17 »
Belki bilen arkadaşlar vardır, elimdeki Ata Neo dan çok memnun olmama rağmen kundak uyumsuzluğu nedeniyle satışa çıkarmışdım. İnternette Stoeger hakkında genelde olumlu yorumlar okumam nedeniyle, yerine bir de Stoger M 2000 Deluxe alıp deneyeyim dedim. Ancak, mevcut şartlarım gereği tüfeği görme deneme şansım yoktu. İnternette bulduğum bilgiler de beni tatmin etmediği için, fabrikasını aramaya karar verdim.
Stogerin İnternet sitesinde bulunan numarayı aradım. Otomatik santral çıktı, o numarayı tuşla bekle, bu numarayı tuşla bekle, bekle bekle bekle....., en sonunda bir bey çıktı. Tam bir şey diyecek oldum, "ben güvenliğim hiç yorulmayın" deyip sağolsun bana komandoav ın telefonunu verdi.
Daha sonra komandoavı aradım. Sağolsun komandoavda telefondaki arkadaş bütün sorularıma sabırla cevap verdi. Sonuçta en doğru kararın Stoeger almamak olduğuna kanaat getirdim. Çünkü daha şimdiden muhatap bulamıyordum. Yarın bir sorun çıksa kimi arayıp bulacağız.   

Sonra Ata neo lar için dipçik açı ayar seti çıktığını öğrendim. Ata Arms fabrikayı aradım. Aldığım cevap tüfeğimi kargoyla gönderdiğim takdirde hem tüfeğimin bakımının yapılacağı, hem de dipçik ayarının istediğim gibi yapılacağıydı. Sezon ortası olduğunu söylediğimde, bu işlemin kargo dahil en fazla 1 hafta süreceği söylendi. Üstelik ödeyeceğim ücret, yalnızca kargo ücreti olacak...

İki ayrı firma, iki ayrı müşteri hizmeti anlayışı...
Takdir ve yorum sizlerin...
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

Çevrimiçi Erol ÖZTÜRK

• Avlak Yönetici
Ynt: STOEGER MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ...
« Yanıtla #1 : 14 Kasım 2013, 19:43:02 »
Alkan bey bende size yarıotomatik düşünüyorsanız AKKAR ALTAY`ı önereyim,gerçi siz hep kinetikten gitmişsiniz ama müşteri memnuniyeti ve teknik servis derseniz kesinlikle tek geçerim.Hemde fiyatı çok makul.Boyasını kollayıp titiz bakarsanız yıllarca üzmez.Selamlar.
  • AKKAR ALTAY SİLVER YARIOTOMATİK
  • HUĞLU 104A
Erol ÖZTÜRK
1969 İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE  AB(RH-) Meslek:ESNAF /KIRTASİYE

Çevrimdışı Mustafa DEMİRTAŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #2 : 14 Kasım 2013, 19:52:02 »
Alkan iki hafta önce bende aradım stoegeri,iki üc çalmada telofon açıldi... ümit beyi istadim,aktardilar...biri açti telofunu ümit beyle görüşcem dedim... denetim var ümit gelenlere fabrikayı gezdfiriyor ben yardımcı olayım dedi... fabrikadan satışıniz varmı dedim yok dedi...tetik mesafesi nedfir dedim.. kalın petle 37 cm miş.. 71 namlu ile net tartilmis agirligi nedir dedim.. 3.250 dedi,tartilmismi dedim hayir tartimiz yok dedi.....plastik kundakmi agac kundakmi daha hafiftir dedim.. plastik dedi  ne biliyuorsun dedim..oyledir dedi...kundak düşüklügü kac cam dedim... elinde tüfekde metrede vardi ne yaptim ne ettimse dogru yeri ölcturemedim.... kundak aciayar contasi sordom mod 2000 lere yok dedi.........ben niyetliydim cift namlu 61-71 almaya.. satın almamda hazır..ama. emniyetteki memurla anlaşamadık bir turlü... bana sattıgın tüfekleri kime sattınsa  ruhsatlarinin fotokopisini iste bakacam diyor... bende sattigim iller ilceler belli....dosyalarida gitmis,sen ara sor emniy ete bu tufek alicinin ruhsatina islendimi diye diyorum uzun is diyor.. isi neyse hiyarin....
1968/amasya-istanbul-sarıyer
Hâlıkın dururken mahlûka tapma,
Şeytana uyup da yolundan sapma.(Lâ Edri)

VEFAT ETMİŞTİR

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
« Yanıtla #3 : 14 Kasım 2013, 19:52:47 »
Alkan bey bende size yarıotomatik düşünüyorsanız AKKAR ALTAY`ı önereyim,gerçi siz hep kinetikten gitmişsiniz ama müşteri memnuniyeti ve teknik servis derseniz kesinlikle tek geçerim.Hemde fiyatı çok makul.Boyasını kollayıp titiz bakarsanız yıllarca üzmez.Selamlar.
A.S. Erol Bey; temizlemesinden korktuğum için gazlılardan uzak durmaya çalışıyorum  :) :D ;)
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
« Yanıtla #4 : 14 Kasım 2013, 19:58:34 »
M.Birol abi; Sağolsun komandoav daki arkadaş çok yardımcı oldu. Kundak düşüklüğü 5,6 cm. imiş, ki benim için biraz dik. Benim istediğim pek çok özellik M3500 de var ama o da plastik kundak. Bazı yerlerde M3000 çıkacak diye okumuştum. Belki beklenebilir...
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

Çevrimdışı Kamil ÜNLÜTÜRK

• Expert Üye
« Yanıtla #5 : 14 Kasım 2013, 20:44:38 »
Ben size şöyle anlatayım stoegeri.Bir kere ciddiyetlerinden ve iyi niyetlerinden şüphe etmeyin.Personelleri iyi eğitimli ve nazik kişiler ve gerçekten yardım etmeye çalışıyorlar.Benzer şekilde sade ve nazik bir iletişim dili kullanmak da iyi karşılanıyor,sırf bu sebeple sorununuzla daha ilgili olacaklarını söyleyebilirim.Ulaşamama problemi olabilir zira sanıyorum firmanın ölçeğine göre sayı olarak yetersiz personel var ve sıklıkla dış seyahate gidiyorlar  ama mevcut personel nitelik olarak iyi.Birol beyin bahsettiği kişi sanırım servis bölümündeki Erhan bey olsa gerek.Erhan bey yardımcı olmaya çalışsa da sanıyorum yeni oluşundan konusuna Ümit  bey gibi hakim değil ama Ümit bey in bu fabrikadan çıkan veya temsilcisi olduğu silahları ve gereken servislerini ince detaylarına kadar çok iyi bildiğini düşünüyorum.

Özet olarak biraz geç ve sıkıntılı olma ihtimali olmakla birlikte birinci sınıf bir servis hizmeti alınabileceğini düşünüyorum.
  • P.Beretta 687 SP5 67cm
  • P.Beretta ES100 71cm
Kamil ÜNLÜTÜRK
1965 - Bartın

Çevrimdışı Abdullah GÜLTEPE

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #6 : 14 Kasım 2013, 20:59:03 »
bende stoegerin müşteri hizmetlerinde istediğim kişiye ulaşmakta çok zorluk çektim ve dediğiniz gibi her tüfeğin kundak ölçülere avcıya uymuyor banada stoeger p350 pompalının dipçiği uzun ve dipçik açısıda düşük gelmişti yüzüme uydurmak için üzerine fişeklik takıp altınada iki kat kartın koymuştum ama plaştik dipçiğin uzunluğuna bir çözüm bulamamıştım. dipçik açı ayar pullarıda bulunmuyor.
  • baikal mp 153 0tomatik
  • yıldız p71 otomatik
  • turkuaz sn12 otomatik
  • akdaş ah 212
Abdullah GÜLTEPE 1984 KARABÜK-İSKENDERUN/HATAY
 Tel: 05354083156

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
« Yanıtla #7 : 14 Kasım 2013, 21:00:51 »
Kamil abi, bence ilk izlenimler çok önemlidir. Maalesef Stoeger bende olumlu bir intiba bırakmadı...
Şahsen yerli markaları tercih etmemde en büyük etken, 1-Paramın kendi ülkemde kalması, 2-Herhangi bir sorunla karşılaştığımda rahatlıkla servis ve yedek parça hizmetini alabilmektir.
Bu anlamda şimdiye kadar Yıldız ve Ata bende olumlu izlenimler bıraktı. Stoger ise soru işareti...
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

Çevrimdışı İsmail DAL 01

• *
  • Av doğa demek, avcı doğayı koruyan demek
« Yanıtla #8 : 15 Kasım 2013, 08:37:00 »
anlayamadığım birşey ciddi diyorsunuz muhatap alınacak kimse yok. bütün avcı forumlarında aynı şikayet var ama müşteri memnuniyeti için bir kişi çalıştırmıyorlar "yurt dışına geziye gitmeyen ve ulaşılabilir olan" . bende stoeger düşünüyorum ama bu hep soru işareti acaba tüfeğim bozulursa ne kadar sürede gelir. yedek tüfek mi bulunduracağım ????????
  • Remington 11 87 Premier Light Contour
  • Ata als 2100 tradition
  • kral Quen
  • Kral pompalı
  • pointer
Bismillahirrahmanirrahim
1980 Kadirli

Çevrimdışı Kamil ÜNLÜTÜRK

• Expert Üye
« Yanıtla #9 : 15 Kasım 2013, 08:59:54 »
Ben senelerdir değişik sebeplerden kontakt kurmak durumunda kaldığımdan bazı izlenimler edindim ve bunları olabildiğince objektif aktarmaya çalıştım,demiyorum ki işlerin geç hallolması veya sıkça muhatap olunacak kimse bulunamaması iyi birşeydir,elbette stoegerin üzerine eğilmesini gerektiren bir eksiklik ama şu halde durum böyle, en azından geç te olsa iyi bir servis hizmeti alınabileceğini söylüyorum.Gerisi size kalmış.Elbette saydığınız olumsuzluklar karar vermede etken.
  • P.Beretta 687 SP5 67cm
  • P.Beretta ES100 71cm
Kamil ÜNLÜTÜRK
1965 - Bartın

Çevrimdışı Hasan AKSU

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #10 : 15 Kasım 2013, 09:22:55 »
telefon sıkıntısını bugün hangi banka veya GSM operatörüyle yaşamıyoruzki, bilirsiniz müşteri temsilcisine bağlanana kadar insan zıvadan çıkıyor, stoegerle yedek parça alımında benimde alış verişim oldu, ümit bey telefonda ilgileniyor, stoeger alacaktık almadık sebebide M 3500 için 32 gram altı fişeklere garanti vermemesiydi, M 3000 İni bekleyin diyordu.
halbuki M 2000 dede 32 altı sorunlar yaşayan çok oldu. çetrefilli bir durum olduğu için almadık, şimdilerde huğlu nitroyu takip ediyoruz ama onunda fiyatı boyunu aşmış durumda :)
1981 / Samsun / Malatya

Çevrimdışı Halil KARADENİZ

• Free Üye
  • *
« Yanıtla #11 : 15 Kasım 2013, 18:00:22 »
Stoeger tamir bakım servisinde 2 kişi çalışıyor 1. yetkili Ümit bey 2. erhan bey ümit bey yurtdışı fuar ve kurslara katıldığından ve fabrikadaki işleride sayarsak erhan beyde poligonda felan olduğu zamanlarda firmada telefon bakacak kişi olmuyor o yüzden ama tüfeklerine diyecek yok ülkemizde yapılan en iyi otomatik tüfeklerden birisi
Halil KARADENİZ 1982-ORDU

resim

Çevrimdışı Erdinç GÜVEN

• *
« Yanıtla #12 : 29 Kasım 2013, 10:45:49 »
Bende uzun bir süredir. ağır gramaj fişekler atabileceğim otomatik bir av tüfeği araştırıyorum ve  stoeger da karar kıldım.Kısmetse işlemleri tamamlanınca  10 gün içersinde tüfeği elime alacağım.Tüfek elime geçtiği zaman daha detaylı olarak görüşlerimi paylaşırım ama öncesinde bir kaç noktaya değinmek istiyorum.

Stoeger Üretim tesisleri Türkiye'de görebileceğiniz en teknolojik ve üretim biçimi bakımından düzgün fabrikalardan bir tanesidir.Bunu ben söylemiyorum sanayi bakanlığındaki müfettişler söylüyor(Eski çalıştığım Otomobil Fabrikası'na her sene denetime geldiklerinde bu konu üzerine sohbet ediyorduk.) .Benim çok iyi diye düşündüğüm bazı markaların üretim tesisleri için çok güzel şeyler söylemediler bende çok şaşırmıştım ilk kez duyunca. Tabi üretim tesisine mühendis gözüyle değerlendiriyorlar hiç bir zaman avcı gözüyle bakmıyorlar zaten avcı değiller.

Fabrikayı bende aradım ama çok fazla bir cevap bekleyerek aramadım zira Stoeger bir Baretta Holding kuruluşu ve kurumsal olmasını bekliyordum.Beklentilerimin aksine bir bey çıktı ve 25-30 dakika bana zaman ayırdı.Kurumsal bir üretim tesisinde satış genelde olmaz. Bu işi yetkili bir distribütöre devredip yapılır. Yani stoeger için esasında Komando avı aramamız gerekiyor bilgilendirme,servis,satış gibi tüm süreçlerden bu şirket sorumlu.Bir sorun arayacaksak burada aramamız gerekli diye düşünüyorum (sorularımız,servis ,satış vb konularda) Bu biraz şuna benziyor Ford marka bir arabanız var ya da alacaksınız bunula ilgili sorularınız için Fabrikayı aramaya benziyor.Karşınıza santral çıkar alakasız insanlar ile konuşup markadan soğursunuz ama normalde muhattap olmanız gereken yer Otokoç tur yani distribütör bu ikisi farklı şirketlerdir ve servis satış gibi konular ile burası ilgilenir fabrikanın işi üretim yapmaktır.

Fabrikayı aradığımda konuştuğum kişi pazarlamadan Komando av sorumlu dedi bende sonrasında komando avı aradım konuştuğum arkadaş belki çok iyi niyetli esnaf ağzı ile konuştu birşeyler anlatmaya çalıştı ama Komando av gibi türkiyede yabancı bir çok markanın ithallatçısı bir şirkete ben bu amatör çalışma şeklini çok yakıştıramadım açıkcası.

Sonuç olarak forumda gördüğüm kadarıyla 30 kişi stoegerın yeni modellerini kullanan yok ve bu markanın m2000 ve m3500 modelleri ilerleyen zamanlarda kullanıldıkça müşteri memnuniyeti iyi ya da kötü olarak ortaya çıkacaktır diye düşünüyorum.

Erdinç GÜVEN
1983 Antalya-Eskişehir
0 533 393 76 78

Çevrimdışı Mahmut ÇETİN

• Müdavim Üyemiz
  • Böyle Bir Kara Sevda...
« Yanıtla #13 : 29 Kasım 2013, 11:03:00 »
Su bazı otomatiklerde oldugu gibi gaz ayarı koyaylarıdı iyiydi. Yazın düsük kısın yüksek basıncta kullanılabilirdi. Ikinci bi tüfege gerek kalmazdı.
1981 Burdur
EY RABBIM
IMAN ILE ÖZÜMÜZÜ, HAYAT ILE YÜZÜMÜZÜ 
EDEP ILE SÖZÜMÜZÜ, KUR'AN ILE ÖMRÜMÜZÜ HAYIRLI EYLE

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #14 : 29 Kasım 2013, 22:54:29 »
Su bazı otomatiklerde oldugu gibi gaz ayarı koyaylarıdı iyiydi. Yazın düsük kısın yüksek basıncta kullanılabilirdi. Ikinci bi tüfege gerek kalmazdı.
Kinetiklerde o ayar olmuyor. Yine de ağır gramlı ve süratli fişeklerin sarsıntısını karşılamak için, mekanizmanın içinde en geride tampon plastik konabilir. Tabi bizlik iş değil; fabrikalık. Gerçi şart da değil. Bu tiplerde gazlılarda olduğu kadar ölçüsüz geriye çarpma olmaz.
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimdışı İsmail DAL 01

• *
  • Av doğa demek, avcı doğayı koruyan demek
« Yanıtla #15 : 30 Kasım 2013, 13:43:26 »
dayanamadım yinede stoeger aldım ilk gün bi anormallik oluştu halen de devam ediyor mekanizma bazen sıkışıyor. fabrikayı aradım aradım... açan yok. maile bakan zaten yok ....
  • Remington 11 87 Premier Light Contour
  • Ata als 2100 tradition
  • kral Quen
  • Kral pompalı
  • pointer
Bismillahirrahmanirrahim
1980 Kadirli

Çevrimdışı Gürkan ONAT

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #16 : 30 Kasım 2013, 15:35:53 »
Bende uzun bir süredir. ağır gramaj fişekler atabileceğim otomatik bir av tüfeği araştırıyorum ve  stoeger da karar kıldım.Kısmetse işlemleri tamamlanınca  10 gün içersinde tüfeği elime alacağım.Tüfek elime geçtiği zaman daha detaylı olarak görüşlerimi paylaşırım ama öncesinde bir kaç noktaya değinmek istiyorum.

Stoeger Üretim tesisleri Türkiye'de görebileceğiniz en teknolojik ve üretim biçimi bakımından düzgün fabrikalardan bir tanesidir.Bunu ben söylemiyorum sanayi bakanlığındaki müfettişler söylüyor(Eski çalıştığım Otomobil Fabrikası'na her sene denetime geldiklerinde bu konu üzerine sohbet ediyorduk.) .Benim çok iyi diye düşündüğüm bazı markaların üretim tesisleri için çok güzel şeyler söylemediler bende çok şaşırmıştım ilk kez duyunca. Tabi üretim tesisine mühendis gözüyle değerlendiriyorlar hiç bir zaman avcı gözüyle bakmıyorlar zaten avcı değiller.

Fabrikayı bende aradım ama çok fazla bir cevap bekleyerek aramadım zira Stoeger bir Baretta Holding kuruluşu ve kurumsal olmasını bekliyordum.Beklentilerimin aksine bir bey çıktı ve 25-30 dakika bana zaman ayırdı.Kurumsal bir üretim tesisinde satış genelde olmaz. Bu işi yetkili bir distribütöre devredip yapılır. Yani stoeger için esasında Komando avı aramamız gerekiyor bilgilendirme,servis,satış gibi tüm süreçlerden bu şirket sorumlu.Bir sorun arayacaksak burada aramamız gerekli diye düşünüyorum (sorularımız,servis ,satış vb konularda) Bu biraz şuna benziyor Ford marka bir arabanız var ya da alacaksınız bunula ilgili sorularınız için Fabrikayı aramaya benziyor.Karşınıza santral çıkar alakasız insanlar ile konuşup markadan soğursunuz ama normalde muhattap olmanız gereken yer Otokoç tur yani distribütör bu ikisi farklı şirketlerdir ve servis satış gibi konular ile burası ilgilenir fabrikanın işi üretim yapmaktır.

Fabrikayı aradığımda konuştuğum kişi pazarlamadan Komando av sorumlu dedi bende sonrasında komando avı aradım konuştuğum arkadaş belki çok iyi niyetli esnaf ağzı ile konuştu birşeyler anlatmaya çalıştı ama Komando av gibi türkiyede yabancı bir çok markanın ithallatçısı bir şirkete ben bu amatör çalışma şeklini çok yakıştıramadım açıkcası.

Sonuç olarak forumda gördüğüm kadarıyla 30 kişi stoegerın yeni modellerini kullanan yok ve bu markanın m2000 ve m3500 modelleri ilerleyen zamanlarda kullanıldıkça müşteri memnuniyeti iyi ya da kötü olarak ortaya çıkacaktır diye düşünüyorum.

resİm yÜkleme
Gürkan ONAT
1982  SAMSUN / ANKARA
STOEGER MODEL 2000 DELUXE 71

Çevrimdışı Mahmut ÇETİN

• Müdavim Üyemiz
  • Böyle Bir Kara Sevda...
« Yanıtla #17 : 01 Aralık 2013, 17:30:06 »
Kinetiklerde o ayar olmuyor. Yine de ağır gramlı ve süratli fişeklerin sarsıntısını karşılamak için, mekanizmanın içinde en geride tampon plastik konabilir. Tabi bizlik iş değil; fabrikalık. Gerçi şart da değil. Bu tiplerde gazlılarda olduğu kadar ölçüsüz geriye çarpma olmaz.
Gazlı otomatiklerde olduğu gibi demek istemiştim, Stogerde  gr yüksek olsa da  geriye çarpma normal bir tüfek gibi oluyor o konuda kullananların sıkıntısı yok evet ama biz 24 gr atarken onlar yüksek gramaj atıyorlar orada sıkıntı yaşıyor arkadaşlar.Diğer Kinetik sistemli otomatik kullanan arkadaşlarında tepiyor diye yüksek gr.lı fişek atamama sıkıntısı var oda ayrı bir sorun  :D Bu işler nasıl çözülecek bilmiyorum. Sadece kinetiklerde değil aynı sıkıntılar gazlılarda da yaşanıyor bazı markaların gazlı otomatiklerinin 34-36 gr fişeklerde deli gibi teptikleri de aşikar. Bunun sebebinin aliminyum kasa veya hafif tüfekten kaynaklandığını, dipcikte tepme azaltıcı bir yay v.s. olmadığından falan kaynaklandığını söylüyorlar. Özellikle de uzun namlu (71-76) otomatik kullananlardan duydum bu sözleri.
1981 Burdur
EY RABBIM
IMAN ILE ÖZÜMÜZÜ, HAYAT ILE YÜZÜMÜZÜ 
EDEP ILE SÖZÜMÜZÜ, KUR'AN ILE ÖMRÜMÜZÜ HAYIRLI EYLE

Çevrimdışı Gürkan ONAT

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #18 : 01 Aralık 2013, 18:18:49 »
Benim tufegim 71 vede kinetik 1 no sokla jk6 barutlu fisek atiyorum
Anaamm dedirttiriyo ama olsun benim hosuma gidiyor :)

resİm yÜkleme
Gürkan ONAT
1982  SAMSUN / ANKARA
STOEGER MODEL 2000 DELUXE 71

Çevrimdışı Mustafa GÜRSOY

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #19 : 04 Haziran 2014, 13:21:01 »
selam ben daha önce vursan kullandığım için stoeger m2000 aldıl 2 tane. ikiside fişekleri namluya vermede sorun oldu. servise göderdik. günlerce akşamlara kadar arıyorum. telefona açan yok. sadece birkaç defa güvenlik açıyor. oda yardımcı olmuyor. müdürün numarasını istedim vermedi. stoeger sitesine uygun olmayacak şekilde sert tepkili yazı yazılırsa ancak cevap alabiliyorsun. herneyse 1 ayda bir yada 2 defa ulaşabildim. enson konuşmamızda tüfeği göndereceğini kargo ücretini kendileri tarafından ödeneceğini söyledi. ümit bey. kargo geldi nihayet 2 kargo 28 tl. aradım ümit bey açmadı yine birkaç gün sonra ulaştım. kargo ücreti verdiğimi siz kargo ücreti ödemeyeceğimi söylemiştiniz dedim. bir daha sorun olursa dedi. bende bir daha zor gönderirim dedim. sezonda stoeger servisine tüfek göndermeyiniz. sakın
hayatımda bu kadar sorumsuz servis ne gördüm nede duydum. tüfeğin namlusu çok güzel servisi beş para etmez. hala hatalı kaşıkları kullanıyorlar. ve 2 nolu şok çıkmıyor. kutuda. kaldırmışlar nedense. bilginize.
1982 aliağa

alperen Tigin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #20 : 26 Eylül 2014, 12:16:52 »
vursan tüfeği olanlara duyurulur. eğer tüfeklerinizin namlularından memnunsanız stogere gönderirken dikkat etmeniz gereken bi husus var. mesela vursanınızın fişeği sıkıştırma, tetik tertibatını kurmama vesaire vesaire herhangi bir arıza durumunda gönderiyosunuz adamlar sizin namluya el koyup yeni bi namlu takıp yolluyolar. namluda bişey yok adamlar namluyu resmen gasbediyolar sonra diyosunuz ben namludan memnunum onlarda diyo ki namlunuz yenilendi eski namlunuz hurdada imha edildi. çevremde bende dahil 4 kişide bu olay yaşandı. namlular kaliteli oldu için bu vursan namlularına el koyuyolar ama ustalar kendi kullanıyo ama tanıdıklara peşgeş çekiliyo ama yüksek fiyata dışarı satılıyo orasını bilmem ama insanlar bu konuda madur ediliyor. özellikle ilk çıkan vursanlarda bunu yapıyolar herkesin haberi olsun. bi arıza olursa namluyu göndermeden halletmeye çalışın.

Çevrimdışı A.Emrah TOPRAK

• Free Üye
  • *
  • AVLAK TEAM
    • ZORKUN SİGORTA OSMANİYE
« Yanıtla #21 : 19 Aralık 2014, 21:54:43 »
Her zaman tüm arkadaşlarıma ve soranlara demişimdir
ATA ARMS kesinlikle ilk tercihiniz olmalı
  • ARMSAN PHENOMA REALTREE MAX 5 ACCURACY
  • www.zorkun.com.tr
  • ÇUKUROVA BRETON