Gönderen Konu: drahtartarim ferma vermiyor  (Okunma sayısı 13052 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Uğur CAMUZCU

• Müdavim Üyemiz
    • http://www.loftyberg.com
Ynt: Ferma sorunu
« Yanıtla #50 : 01 Ağustos 2015, 10:52:52 »
Bu sorun setterde pointerde olsa çözüm yolu tavsiyeler farklımı olacaktı?  draahtarla ilgili bi sorun olunca sadece Uğur beymi cvp verecek

Halil ARIK,
ben bir drahthaar besleyen insan olarak bu forumu takip ediyorum ve diğer ırklarla asla ilgilenmiyorum hatta sayfalarına bile girip nedir ne değildir diye merak edip bakmıyorum bile,
kaldıki drahthaar bölümündeki her konuya diğer ırkları besleyenler gibide müdahil OLMUYORUM.
okuyorum açılan konuları takip ediyorum ama bazen pes dedirtecek türden konularda sorulan sorularada dayanamıyorum.
eğer sen buna  " draahtarla ilgili bi sorun olunca sadece Uğur beymi cvp verecek" diyorsan, otur bir daha düşün derim.
ben yorum yazan diğer arkadaşar gibi pointer yada setter besleyip drahthaara dönen yada drahthaarda umduğunu bulamayıpta tekrar pointer yada setter besleyenlerden değilim. benb sadece drahthaarcıyım. belki bu paylaşım sana biraz bilgi verir.

« Son Düzenleme: 01 Ağustos 2015, 10:54:01 Gönderen: Uğur CAMUZCU »
Uğur CAMUZCU
1970  BURSA

Çevrimdışı Yusuf SAĞLAM

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #51 : 01 Ağustos 2015, 11:09:04 »
EVET KONU DRAHTHAAR OLUNCA MAALESEF AGRASİF OLUYORUM VE BUNDANDA GAYET MUTLUYUM BELKİ BENİM BU TUTUMUM GEREKSİZ HER KONUYA YORUM YAPAN KENDİNİ HER KONUDA UZMAN GÖRENLER İÇİN BİRAZDA OLSA CAYDIRICI OLUR.

o zaman , paylaşımı yapan arkadaş not düşsün , sayın uğur camuzcu bey den başkası yorum yapmasın diye . veya siz hemen yazın , başkası cevap vermesin diye . arkadaşlar , acizane olarakta olsa , bildikleri kadarı ile yardımcı olmaya çalışıyor , sizin sergilediğiniz tavıra bakın .

olaylara insanlara nasıl bakarsanız , öyle görürsünüz . sizin de dediğiniz gibi ; kelin ilacı olsa başına sürermiş ne yazık ki .

size bu agrasifliğinizde mutluluklar dileriz . yine konuyu kirlettik yorum yapan arkadaşlarla . gerçekten müthiş şekilde caydırıcısınız . bu konuda sizi tebrik etmek lazım .
  • SKB 3000
  • Gardone bignotti çifte
  • büyük huğlu conkuest
  • irlanda setter
1974 samsun . .  104 a 71 o/u . . kral 76 O/U . . Android magnum 76  yarı otomatik  . .

resim gönder

The following users thanked this post: Hasan AKSU

Çevrimdışı Uğur CAMUZCU

• Müdavim Üyemiz
    • http://www.loftyberg.com
« Yanıtla #52 : 01 Ağustos 2015, 11:16:56 »
o zaman , paylaşımı yapan arkadaş not düşsün , sayın uğur camuzcu bey den başkası yorum yapmasın diye . veya siz hemen yazın , başkası cevap vermesin diye . arkadaşlar , acizane olarakta olsa , bildikleri kadarı ile yardımcı olmaya çalışıyor , sizin sergilediğiniz tavıra bakın .

olaylara insanlara nasıl bakarsanız , öyle görürsünüz . sizin de dediğiniz gibi ; kelin ilacı olsa başına sürermiş ne yazık ki .

size bu agrasifliğinizde mutluluklar dileriz . yine konuyu kirlettik yorum yapan arkadaşlarla . gerçekten müthiş şekilde caydırıcısınız . bu konuda sizi tebrik etmek lazım .

Yusuf SAĞLAM,
sağol teşekkür ederim, bu arada anladığım kadarıyla hala daha eski bir konuda kalmışın, oradan olmayınca buradan VURMAYA çalışıyorsun.
Uğur CAMUZCU
1970  BURSA

Çevrimdışı Ş.Burak SEZER

• DUCK HUNTER
  • Avlak Yönetici
« Yanıtla #53 : 01 Ağustos 2015, 15:37:38 »
Aynı konu tekrar açıldığı için konular birleştirilmiştir.
http://avlakforum.com/forum/deutsch-drahthaar-klubu/ferma-sorunu-180698/25/
http://avlakforum.com/forum/deutsch-drahthaar-klubu/drahtarim-silah-sesinden-cok-korkuyor/
Konu içerisindeki kişisel tartışmalar devam ettiği taktirde konu kilitlenecektir.
Lütfen biraz daha duyarlı olarak konunun çözümüne odaklı yorumlarda bulunalım.
« Son Düzenleme: 01 Ağustos 2015, 16:20:28 Gönderen: Ş.Burak SEZER »
Ş.Burak SEZER 
1988 SAMSUN

Çevrimdışı Halil ARIK

• Müdavim Üyemiz
Ynt: drahtartarim ferma vermiyor
« Yanıtla #54 : 01 Ağustos 2015, 17:13:28 »
Ugur bey draahtaar a gonul vermis herseyi kitabina uygun kusursuz yapmaya calisan biri olarak olaya bakiyor. Telefonda uzun uzun usenmeden anlatti sagolsun. Olayi kisilestirmeye gerek yok. Herkese saygilar
halil arık
1984 afyonkarahisar
5464458072
Türk`ü,Türklüğü,Vatanı sevmek faşistlikse, Hitler yanımızda komünist kalır..

The following users thanked this post: Uğur CAMUZCU, Yusuf SAĞLAM