SİLAHLAR, MÜHİMMAT, EKİPMAN HAKKINDA HER ŞEY > HAVALI SİLAHLAR GENEL VE TEKNİK PAYLAŞIMLAR

Havalı tüfekde 5.5 mi 6.35 mi

(1/2) > >>

Hüseyin BAKIRHAN:
Merhaba arkadaşlar Hatsan mod 135 QE vortex almayı düşünüyorum 5.5.mi 6.35 mi tavsiye edersiniz mesafe etki olarak 6.35 hakkında bilgisi olan var mı (atıcılık ve kücük avlarda kullanacağım)

Murat TEPE:
Merhabalar Hüseyin bey,
5,5 gayet tatminkar, hem pallet 6.35 de oldukça pahalı, ben 5.5 kullanıyorum daha büyüğüne gerek yok.

Ömer DEMİRÖZOĞUL:
Selamlar
5.5'da pellet çeşidi ve ağırlık olarak çok seçeneğiniz olacaktır ancak 6.35 o kadar çeşitli değil ve fiyat olarak da yüksek,
Düşündüğünüz tüfek güçlü bir tüfek, ağır bi 5.5 pellet isteğiniz etkiyi yaratır diye düşünüyorum!

Muhammet ACAR:

--- Alıntı yapılan: Hüseyin BAKIRHAN - 17 Kasım 2020, 09:19:14 ---Merhaba arkadaşlar Hatsan mod 135 QE vortex almayı düşünüyorum 5.5.mi 6.35 mi tavsiye edersiniz mesafe etki olarak 6.35 hakkında bilgisi olan var mı (atıcılık ve kücük avlarda kullanacağım)

--- Alıntı sonu ---

Havalı tüfek ile avlanmanın yasak olduğundan haberiniz yok sanırım.

Doğan ATEŞ:

--- Alıntı yapılan: Muhammet ACAR - 06 Aralık 2020, 17:45:14 ---Havalı tüfek ile avlanmanın yasak olduğundan haberiniz yok sanırım.

--- Alıntı sonu ---

Camia olarak herşeyden haberimiz oluyor 😐ama yasak, kural ,etik avcılık konuları olduğu zaman yer yer unutabiliyoruz.Uyarınız için teşekkürler siz gençlerin kendi avlarına sahip çıkma zamanı geldi yoksa ileride çocuğunuzla Ava gidip ona bir şeyler öğretebilme keyfi yalan olacak tüm Türkiye de aşırı bir kuraklık var çocukluğumda sapanla kuş koşturduğum yerlerde kuş göremez oldum ben avı iyice azalttım bu sezon gidiyorsam da takip ve izleme için gider oldum yani vicdanımızı daha çok dinleme zamanları geldi

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git