Gönderen Konu: Köpeğim Kustu ve çıkardıgını geri yedi :(  (Okunma sayısı 4057 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İsmail SIKICIKOĞLU

• *
  • Avınız Kanlı Olsun ...
    • http://www.facebook.com/home.php#!/WalesNegras
Köpeğim Kustu ve çıkardıgını geri yedi :(
« : 28 Şubat 2011, 15:44:10 »
Slmlar 4 aylık köpeğim bugun yemeğini yedi biraz oynattım tuvalete cıkardım dışarı geri geldiğinde yerine Durup duruken sesler çıkarmaya mırıldanmaya başladı ne oluyor die bakıyordumki birden Kustu ve kustugunuda geri yedi 3 gün önce 2, karma aşısını ve dış parazit aşısı yaptırdım veterinere,yani demek istediğim bu kusmanın parazitlerle alakası yok gibi geliyor
    Birde şunu ekliyeyim unutmadan, köpeğim penisini çıkartıp çıkartıp yalıyor.yemek vermeye gittiğimde  penisinin ucunda sarımsı  irin gördüm umarım önemsizdir sorun yoktur cvplarınızı  bekliyorum Saygılarımla ....
« Son Düzenleme: 01 Mart 2011, 00:36:19 Gönderen: İsmail SIKICIKOĞLU »
&
İsmail SIKICIKOĞLU

Balıkesir/Savaştepe 1983

Çevrimdışı Vet.Hekim Ece ATABEYOĞLU

• *
Ynt: Köpeğim Kustu ve çıkardıgını geri yedi :(
« Yanıtla #1 : 01 Mart 2011, 00:43:13 »
İsmail bey köpeğinizin genel durumunda bir bozukluk yoksa ve kusması devam etmezse herhangi bir sorun yok.Bazen yavrular yemeklerini hızlı yediklerinde veya yemekten sonra oyun oynadıklarında kusabilirler. Bu normal bir durumdur.Fakat kusma şikayeti devam ederse en kısa sürede hekime gitmenizi tavsiye ederim.
Köpeğinizin penisini prepesyumdan çıkarıp yalaması da normal bir durumdur  Smegma sıvısı köpeklerde yeşilimsi olur.Eğer peniste renk değişikliği,şişlik veya herhangi bir oluşum görürseniz hekime başvurun
Vet.Hek.Ece ATABEYOĞLU
1982 BALIKESİR

• *
  • Avınız Kanlı Olsun ...
« Yanıtla #2 : 01 Mart 2011, 13:59:53 »
Sayın Vet hek Hemşerim dediğiniz gibi hızlı yediklerini sindiremediği icin kustu sanırım bidaha kusmadı 2 gündür takip ediyorum sorun yok... penisinde şişlik,yara vb problemler yok kontrol ettim dediğin gibi yeşil bi sıvı oluyor arada ucunda.gözlemlerim ben onu herhangi bir sorun olursada artık vet götürürüm.. Yardımlarınız içinde sonsuz tşk ederim saygılarımı sunarım sağlıcakla kalın ...
&
İsmail SIKICIKOĞLU

Balıkesir/Savaştepe 1983

Çevrimdışı Sami KARATAY

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #3 : 01 Mart 2011, 15:42:39 »
Merhaba İsmail kardeşim ,genelde tavuk verildiği zaman köpek hırslı ise bitirinceye kadar uğraşır ve hazmedemez  çıkarır çoğu köpekte  çıkanları tekrar yer ,tekrar etmezse problem yoktur .
Yavruya sağlıklı uzun ömürler...
27/7/1959-KÜTAHYA

• *
  • Avınız Kanlı Olsun ...
« Yanıtla #4 : 02 Mart 2011, 01:15:05 »
aynen sami abim  tavuk vermişdim kusdugu zaman  hızlıca  hırsla bitirmişti tekrar yapmadı daha tşk ederim abim yorumun için AEO saygılar ...
&
İsmail SIKICIKOĞLU

Balıkesir/Savaştepe 1983