Gönderen Konu: Trap makinaları  (Okunma sayısı 2522 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tolga KARTIN

• *
Trap makinaları
« : 14 Haziran 2010, 21:18:44 »
Merhaba ;
Piyasada yaklaşık 100 TL ye satılan,katlanıp küçücük bir kutuya konulan trap makinalarını biliyorsunuzdur. Kolaylık olsun,arabada yer kaplamasın diye bir tane almak istedim. Satıcılar özellikle bu makinaların çabuk kırıldığı ve deforme olduğunu, sattıkları kişilerden olumsuz değerlendirmelerle karşı karşıya kaldıklarını belirtiler. Ancak aldıktan sonra fırlatma mekanizmasına kaynak yaptırılırsa belki iş görebileceğini belirttiler. Benimde aklımda soru işaretleri kaldı. Almadım.
Amacım tek başıma gittiğim açık alanlarda makinayı toprağa ayak yaptırıp sabitleyerek ipini ayağıma bağlayarak atış yapmaktı.

Sizin bu makinahakkında görüşleriniz nedir. yada tek kişi kullanabileceğim böyle ufak araba bagajında sürekli taşıyabileceğim bir atış/fırlatma mekanizma öneriniz var mı ?
Ata Arms CY 12cal.
1977 Ankara

Çevrimdışı Berk KEMİK

• Free Üye
  • *
  • Tavşancı
Ynt: Trap makinaları
« Yanıtla #1 : 15 Haziran 2010, 00:25:20 »
Ankaradan Okay Baran abimizin ürettiği makinalar süper çalışıyor. Biz 2 koli plak atık en ufak deforme söz konusu değil. Piyasadakilerin 10 katı fazla ağırlığında. Çok kaliteli malzeme kulanmış kendisi. İletişime geçerseniz yardımcı olacaktır . Saygılar ...
Berk KEMİK       
1990       BARTIN
0534 863 15 32

Çevrimdışı Erdal ÇİFTÇİ

• *
Ynt: Trap makinaları
« Yanıtla #2 : 15 Haziran 2010, 09:26:47 »
tolga kardeşim inan hiç bilgim yok ama atıcılık merakını takdir ediyorum.şartlar ne olursa atmaya çalışıyorsun bravo.
Erdal ÇİFTÇİ
1969 izmir 0 532 382 32 17