Gönderen Konu: walter target yarı otomatik  (Okunma sayısı 22088 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Erdal YAĞIZ

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: walter target yarı otomatik
« Yanıtla #50 : 11 Kasım 2014, 17:45:00 »
stoegerin çeliğini herkes bilir Savaş abi.dış kaplaması zayıf sadece . dışı da sert krom kaplı olsa 1.150 ye satılmaz zaten
[/quote

Zaten namlu Çeliği iyi olduğu için tutuluyor enes kardeşimx
  • walther target y.oto
1984 MANİSA

Çevrimdışı Enes Sadık BALI

• *
  • yaradılanı hoşgör Yaradandan ötürü
« Yanıtla #51 : 11 Kasım 2014, 17:49:11 »
aynen öyle abi iç kromu cam gibi şokları da çok güzel eline alır almaz farkı hissedeceksin
En büyük kavga , insanların haketmediği saygıyı istemesinden çıkar.

1993 Orhaneli / BURSA

Çevrimdışı Polat OLUR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #52 : 11 Kasım 2014, 19:36:54 »
walter targeti tüfek diye elime almam daha önce takastan aldım mecburen bir iki avda denedim bantı bile yamuk kaynatılmıştı.ben şahsen üzümlüde yapıldığı yeri gidip gördüm...fransız çeliği diye bir şey yok :) bütün üzümlü yüfekleri gibi beyşehirden ayn ıyerden namlu kasacıdan kasa yaptırıp toplayıp satıyorlar.torundan kraldan mozberkten farkı markası hepsi aynı iyi çıkması piyangodan para çıkması gibi bir şey...

yerli otomatik akdaş huğlu koop stoeger akkar gibi markalar ata armsan yıldız gibi firmalar ihtiyacı karşılar.
  • Browning Maxus
  • B.C.Miroku 800 SW Grade 4
  • B.C.Miroku 600
Polat OLUR
1976 İzmir/Bergama

Çevrimdışı Erdal YAĞIZ

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #53 : 11 Kasım 2014, 20:09:08 »
walter targeti tüfek diye elime almam daha önce takastan aldım mecburen bir iki avda denedim bantı bile yamuk kaynatılmıştı.ben şahsen üzümlüde yapıldığı yeri gidip gördüm...fransız çeliği diye bir şey yok :) bütün üzümlü yüfekleri gibi beyşehirden ayn ıyerden namlu kasacıdan kasa yaptırıp toplayıp satıyorlar.torundan kraldan mozberkten farkı markası hepsi aynı iyi çıkması piyangodan para çıkması gibi bir şey...

yerli otomatik akdaş huğlu koop stoeger akkar gibi markalar ata armsan yıldız gibi firmalar ihtiyacı karşılar.

Haklısınız polat bey namlu kesinlikle 1040 Çeliği bile değil yani
  • walther target y.oto
1984 MANİSA

Çevrimdışı Serkan ÇİMEN

• Müdavim Üyemiz
  • Bazıları sürat sever....
    • izmirchoketube
« Yanıtla #54 : 11 Kasım 2014, 21:09:46 »
Serkan Çimen işi çok iyi biliyor.
Çeliği hamur gibi işliyor.
Başka sözüm yok.

Efem teşekkür ederim ALLAH Razı olsun..
Kendimizce bir şeyler yapmaya çalışıyoruz..
Saygılar. .
Sarsılmaz SAR-9 9x19
Sarsılmaz K2-45 45 Acp
Ata Turqua 308 win
Browning A500
Breton Çakır

Çevrimdışı İsmail SUBAKAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #55 : 11 Kasım 2014, 21:48:23 »
arkadaşlar yorumlarınıza teşekkür ederim her yoruma saygılıyım, ama benim elimden çok tüfekler geçti sarsılmazıda, huğlusuda mevcut, hatta yeni bir M3000 siparişim var. şunu açıkca söyleyebilirim walter targettan aldığıım sonucu hiçbir diğer tüfeklerimden alamıyorum haaa şunu sorarsanız walter bir huğlu sarsılmaz gibi yıllar sonra aynı çalışacakmı ona kesin bir cevap veremiyorum walterimi arkadaşların yoğun ısrarıyla aldım , yaa bi al dene bize güven dediler, büyük tereddütle aldım ama inanın çok başarılı bir tüfekle karşılaştım , ilk zamanlar hep yaralı düşürüyordu ama şimdi bu olayı fişek seçimiyle halledince çok memnunum.
Vursan 92A
Stoeger M3000 Max5
Fabarm xlr 5 Bulrush
D-Doxcarms 10ncı yıl
Setter Diapolis Den Diego

Çevrimdışı Erdal YAĞIZ

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #56 : 11 Kasım 2014, 23:55:45 »
arkadaşlar yorumlarınıza teşekkür ederim her yoruma saygılıyım, ama benim elimden çok tüfekler geçti sarsılmazıda, huğlusuda mevcut, hatta yeni bir M3000 siparişim var. şunu açıkca söyleyebilirim walter targettan aldığıım sonucu hiçbir diğer tüfeklerimden alamıyorum haaa şunu sorarsanız walter bir huğlu sarsılmaz gibi yıllar sonra aynı çalışacakmı ona kesin bir cevap veremiyorum walterimi arkadaşların yoğun ısrarıyla aldım , yaa bi al dene bize güven dediler, büyük tereddütle aldım ama inanın çok başarılı bir tüfekle karşılaştım , ilk zamanlar hep yaralı düşürüyordu ama şimdi bu olayı fişek seçimiyle halledince çok memnunum.

ismail bey çalışmasına diyecek sözümüz yok lakin öldürmüyor öldürmüyor onu biliyorum ????
  • walther target y.oto
1984 MANİSA

Çevrimdışı Erdal YAĞIZ

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #57 : 12 Kasım 2014, 17:10:32 »

Peki hangi şok ve hangi fişeği kullanıyorsunuz ismail bey bilgilerinizi paylaşa bilir misiniz birde kaç metre ye kadar atıyor sunuz tüfeğin şok lari orjinal olanları mi kullanıyosunuz
  • walther target y.oto
1984 MANİSA

Çevrimdışı İsmail SUBAKAN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #58 : 12 Kasım 2014, 23:50:54 »
Peki hangi şok ve hangi fişeği kullanıyorsunuz ismail bey bilgilerinizi paylaşa bilir misiniz birde kaç metre ye kadar atıyor sunuz tüfeğin şok lari orjinal olanları mi kullanıyosunuz

Erdal bey bende ilk zamanlar sizin gibi düşündüm şuan inanın öldürmesi çok iyi, şimdi söyleyeceklerim fişeklerle bir deneyin derim. ben ege kıyı sahilinde yaşıyorum burada hava ılıman böyle havalarda 30,5 gr mirage 7-8 numarları çok iyi öldürüyor. gelelim soğuk iklimlere, mesela denizli çivril ışıklı gölünde 33 gr BP giganteler  var 6 numara bunlar müthiş, biraz hava yumuşadımı aynı fişeğin 32 grları deneyin
« Son Düzenleme: 12 Kasım 2014, 23:52:10 Gönderen: İsmail SUBAKAN »
Vursan 92A
Stoeger M3000 Max5
Fabarm xlr 5 Bulrush
D-Doxcarms 10ncı yıl
Setter Diapolis Den Diego

Çevrimdışı Erdal YAĞIZ

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #59 : 13 Kasım 2014, 00:06:59 »
Erdal bey bende ilk zamanlar sizin gibi düşündüm şuan inanın öldürmesi çok iyi, şimdi söyleyeceklerim fişeklerle bir deneyin derim. ben ege kıyı sahilinde yaşıyorum burada hava ılıman böyle havalarda 30,5 gr mirage 7-8 numarları çok iyi öldürüyor. gelelim soğuk iklimlere, mesela denizli çivril ışıklı gölünde 33 gr BP giganteler  var 6 numara bunlar müthiş, biraz hava yumuşadımı aynı fişeğin 32 grları deneyin

anladım ismail bey bende egeniin iç kesimlerindeyim fişekleri deneyeceğim bp naki ve clasik kullanmıştım bi fark görememiştim ama bakalım artık
  • walther target y.oto
1984 MANİSA