Gönderen Konu: KIRKLARELİ ile ilgili bir sorun var  (Okunma sayısı 2508 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Serhat ÇELEBİOĞLU

• Müdavim Üyemiz
KIRKLARELİ ile ilgili bir sorun var
« : 29 Mayıs 2014, 12:06:18 »

KAMİL bey cevap versin. Bu ülkede avcılığı yönetiyorum diyorsa, bu bilgi doğrumu ?
Kırklareli ilinde avlak almak çabası içerisinde olan AYHAK yöneticisi var mı
Bu işe ortak olan Yaban Tv programcısı ya da çalışanı var mı ?

Çevrimdışı Ercan ÇETİN 39

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: KIRKLARELİ ile ilgili bir sorun var
« Yanıtla #1 : 29 Mayıs 2014, 15:42:52 »
Evet bu konu hakkında cevap bekliyoruz Kamil bey

1982-Lüleburgaz

Şahin BİTEN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 29 Mayıs 2014, 17:10:43 »
her yeri alsalar ya bunlar bizde bırakalım yasal avlanma işini...doymaz yaratıklar..utanmasalar evlerin bahçesinide özel avlak yapıcaklar bizim...bi sezon nerde 3,5 kuş vuruluyorsa nerde 3,5 avcı takılıyorsa hemen oraya el koyup ertesi yıl özel avlak yapıcaz diye uğraşıyorlar..bizim burda kuş uçmaz kervan geçmez bir yer var..avın A'sı yok..özel avlak yapmışlar..her yere kamera koymuşlar gece yemleme yapıp projektörle domuz avı yaptırıyorlarmış duyduğuma göre..gidip bakmadım..bi kere projektör zaten yasak sözde..yemle tuzak kurup gece domuz avlamak zaten başlı başına abes bir durum..birde etik olmaktan falan filan bahsederler..bohçacı olmamakla yapıyoruz en büyük hatayı..özel avlak sahibi olunca herşey serbest yasak yok kural yok..iyi bende özel avcı olayım bundan sonra :D
« Son Düzenleme: 29 Mayıs 2014, 17:17:07 Gönderen: Şahin BİTEN »

Çevrimdışı Ahmet ÖZTÜRK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #3 : 29 Mayıs 2014, 21:49:49 »
Evet bu konu hakkında cevap bekliyoruz Kamil bey
  • Stoeger peregrine max 5
  • Ata Arms
Ahmet ÖZTÜRK
Lüleburgaz/KIRKLARELİ  1976

Çevrimdışı Mustafa GÜRHAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #4 : 29 Mayıs 2014, 23:43:38 »
her yeri alsalar ya bunlar bizde bırakalım yasal avlanma işini...doymaz yaratıklar..utanmasalar evlerin bahçesinide özel avlak yapıcaklar bizim...bi sezon nerde 3,5 kuş vuruluyorsa nerde 3,5 avcı takılıyorsa hemen oraya el koyup ertesi yıl özel avlak yapıcaz diye uğraşıyorlar..bizim burda kuş uçmaz kervan geçmez bir yer var..avın A'sı yok..özel avlak yapmışlar..her yere kamera koymuşlar gece yemleme yapıp projektörle domuz avı yaptırıyorlarmış duyduğuma göre..gidip bakmadım..bi kere projektör zaten yasak sözde..yemle tuzak kurup gece domuz avlamak zaten başlı başına abes bir durum..birde etik olmaktan falan filan bahsederler..bohçacı olmamakla yapıyoruz en büyük hatayı..özel avlak sahibi olunca herşey serbest yasak yok kural yok..iyi bende özel avcı olayım bundan sonra :D

özel avcı   ;D
Mustafa GÜRHAN
1980 istanbul / ataşehir

Çevrimdışı Muzaffer KUZU

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #5 : 30 Mayıs 2014, 00:37:31 »
Kamil Bey ;Bu ciddi ithamlara cevap vermeniz gerekiyor.
  • Huğlu Süperpoze 12 Skeet Özel yapım 71 namlu
  • Huğlu Çifte 12 Çukurbant 71 namlu 1-2 şok
  • Marocchı 12 Süper Poze 71 namlu 2-4 şok
  • Üzümlü Çifte 12 jetli yüksek bant 71 namlu 1-3 şok
İZMİR 1957   0Rh+     05344463032
Branş Kodu:2036

Şahin BİTEN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 30 Mayıs 2014, 01:53:29 »
akşamdan beri okuyorumda valla bana çok komik ve bir o kadarda saçma geliyor bu ayhak mayhak..neyi yönetiyormuş bu kamil dedikleri arkadaş , kimmiş neciymiş....avcılığı omu yönetiyormuş ondanmı sorumluymuş bu işler..o zaman maliyeye harç parası,milli parklara pul parası , kulübe de aidat yatırmayalım hepsini kamil beyin banka hesabına yatıralım.. :D çıkıyorlar yabana kendi kendilerine bişeyler söylüyorlar kendileri çalıp kendileri oynuyorlar..ben av günü oldumu alıyorum silahımı elime gidip avlanıyorum..tanımam bilmem ayhak mayhak..nedir nasıl bişeydir..ayhakın açılımı nedir ne işe yarar..ben şahsen tınlamıyorum..Kırklarelili avcı arkadaşlara tavsiyem hesleri protesto edip oldukları yere sokmayan yurdum insanlarını örnek alıp özel avlak açıcak yada açmayı düşünenlere iyi bir ders vermeleridir..gitseler ya hakkariye,diyarbakıra,şırnağa,batmana,siirte , bitlise , tatvana özel avlak açmaya..en çok av oralarda var..işi bilmiyor bu kamiller...birisi hatırlatsın onlara oralarda çok av olduğunu  ;D
« Son Düzenleme: 30 Mayıs 2014, 02:01:41 Gönderen: Şahin BİTEN »

Çevrimdışı M.Ali AKDAĞCIK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #7 : 05 Haziran 2014, 12:58:53 »
 dünyada rant peşinde koşanların hep bir piyonu vardır sahaya sürdükleri,

güdümlü füze gibidirler masabaşından bir talimat sinyali ile hedef değiştirirler,

safı belli değildir piyonun patronları ne isterse piyon onu uygulamakla mükelleftir,

haaa...

iş nezaman sarpa sarar,

çıkar menfaat ilişkileri ters düşünce maskeler düşer ve düşman olurlar biribirlerine,..

süreç bekleme süreci bekliyoruz safımız belli bir şekilde onurlu gururlu ve dik başımız,.. ve hiçkimselerde öne eğemez,..

mersinden saygılarımla,
  • TURKUAZ HK 11, OTOMATİK, 4+1, 12 CAL. 65 CM.
  • LAZER TEK KIRMA, 36 CAL. 65 CM.
İnsanlara hoşgörülü tavrım , bildiklerimin yanılgılarıma yetmeyişindendir,..

Murat Ali Akdağcık
1970 MERSİN