Gönderen Konu: Yeni Tüfeğim Franchi Affinity Wood  (Okunma sayısı 10129 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Fatih KÜSİN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Yeni Tüfeğim Franchi Affinity Wood
« Yanıtla #25 : 25 Haziran 2015, 23:13:37 »
Murat bey, Sabahattin bey iyi dilekleriniz için çok sağolun, tüm avcı dostların kazasız belasız avlar yapmasını Allahtan niyaz ederim.
1979 Balıkesir / Memleket NAZİLLİ

Çevrimdışı Akif ARSLAN

• *
« Yanıtla #26 : 25 Haziran 2015, 23:20:32 »
Güle güle kullanın. Bir sorum olacak. Bu tüfekler sola çekme sorunu yaşayan var mı acaba?
Akif ARSLAN
1980 KARAMAN

Çevrimdışı Fatih KÜSİN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #27 : 25 Haziran 2015, 23:33:01 »
Güle güle kullanın. Bir sorum olacak. Bu tüfekler sola çekme sorunu yaşayan var mı acaba?
Öncelikle sağolun akif bey, tüfekle 2 hafta sonunda detaylı atış denemelerim oldu (tek kurşun, çeşitli marka ve gramajda fişekler, destekli ve desteksiz atışlar) ayrıca hareketli hedeflerede atış yaptım hiç böyle bir sorun yaşamadım.

Çevrimdışı Özgür UYAR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #28 : 26 Haziran 2015, 11:55:33 »
Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin Fatih abi kullanmadım ama silah hakkında hiç olumsuz yorum yok çıktığından beri gerçekten güzel silahlar fiyat birim üzerinden alınacak en iyi avrupa silah denebilir benimde çok hoşuma gitmeye başladı yeni Franchiler güle güle kullanın
Özgür UYAR
1984-Çanakkale/Ezine
Del Zagnis Setter (NEO)

Çevrimdışı Fatih KÜSİN

• *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #29 : 27 Haziran 2015, 18:10:20 »
Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin Fatih abi kullanmadım ama silah hakkında hiç olumsuz yorum yok çıktığından beri gerçekten güzel silahlar fiyat birim üzerinden alınacak en iyi avrupa silah denebilir benimde çok hoşuma gitmeye başladı yeni Franchiler güle güle kullanın
Hayır duaların için sağol Özgür kardeşim, ben de almadan çok araştırdım bu tüfeği, özellikle yabancı sitelerden , bağımsız araştırma sonuçlarına baktım ve aldım. Kendim denedim ve denemeye devam ediyorum şu an tercihmin çok doğru olduğunu söyleyebilirim.